Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaic: Gratuluję Legii mistrzostwa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaic (trener Pogoni): Na początek chciałbym z całego serca pogratulować Legii mistrzostwa Polski. Vuko zbudował bardzo dobrze zorganizowana drużynę, grającą bardzo twardo, walczącą. Moim zdaniem Legia zasłużyła na to mistrzostwo. Chciałbym także pogratulować mojej drużynie, bo w tym meczu widać było chęć zwycięstwa, zagrali bardzo dobrze i wygrali zasłużenie. Wiedzieliśmy, że będziemy więcej grać piłką, bo wystawiliśmy bardziej doświadczona drużynę. Dzisiaj nawet po Legii było widać, że nie można sobie poradzić w Ekstraklasie, mając na boisku 3-4 młodzieżowców. Nie można taką drużyną wygrać mistrzostwa i poradzić sobie w lidze.

Legia była dobrze zorganizowana, dobrze broniła i nie był to dla nas łatwy mecz. Po bramce na 1-0 w drugiej połowie graliśmy trochę bardziej na utrzymanie wyniku. Fizycznie nie byliśmy też w stanie grać tak dobrze, jak w pierwszej połowie. Ma to związek również z wysoką temperaturą i wysiłkiem, jaki włożyliśmy w poprzedni mecz. Drugi gol był ładnie wypracowany. Widać, że Adam jest bardzo dobrym napastnikiem i bardzo ważnym zawodnikiem dla nas. Każdy mecz ma swoją historię i ten także. Było dzisiaj widać, że ten przedłużony sezon kosztował wszystkich zawodników mnóstwo sił. Niektórzy myślą, że mieliśmy dwa miesiące wolnego, ale to był dla nas bardzo trudny czas. Nikt nie wiedział, co będzie dalej, czy sezon zostanie dokończony. Chciałbym podziękować Ekstraklasie, że tak profesjonalnie udało się zorganizować powrót do gry i dokończyć sezon.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Pusia - 20.07.2020 / 13:56, *.play-internet.pl

To przyszły trener Legii!

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2020 / 23:49, *.plus.pl

Chcem się dowiedzieć: dlaczego farbujesz pejsy na biało?

odpowiedz
Ginka - 20.07.2020 / 01:47, *.chello.pl

@Krzeszczu: mały człowieczku niepotrzebnie podszywasz się pod Kol. Krzeszczu. Plus.pl nie funkcjonuje w Szwecji. A te białe pejsy? Szkoda dalej pisać...

odpowiedz
Piotre - 20.07.2020 / 12:29, *.t-mobile.pl

@Ginka: Nie zawsze się z Krzeszczem zgadzałem, ale tu 100% dla Ciebie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.