fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Jakub - 21.07.2020 / 08:41, *.t-mobile.pl

DO REDAKCJI! Ogłoszenie z Katedry Warszawsko-Praskiej (Parafia Katedralna pw. Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika - ul. Floriańska 3): W najbliższy czwartek, tj. 23 lipca o godz. 20:00 Msza Święta dziękczynna dla kibiców Legii Warszawa.

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Kibiców Legii Warszawa, Pogoni Szczecin, Zagłębia Sosnowiec, Olimpii Elbląg, Radomiaka Radom.

MISTRZ, MISTRZ - LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Gosc - 20.07.2020 / 21:22, *.chello.pl

Takie mam pytanie, czy młodzież która zaliczyła debiut chociażby w ostatnim meczu z pogonią dostała medale za mistrzostwo polski?

odpowiedz
jared - 20.07.2020 / 19:12, *.klikom.net

Czy trofeum można już oglądać w muzeum?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 21.07.2020 / 08:10, *.legionisci.com

@jared : Trofeum zostało w poniedziałek zawiezione do Legia Training Center i najprawdopodobniej będzie tam wystawione przez cały rok.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.