Artur Jędrzejczyk i Radosław Cierzniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Cierzniak: Młodzi ciężko pracowali na okazję do gry

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Fajnie, że młodzi dostali okazję do gry, ponieważ bardzo ciężko na nią pracowali. Wiem, że może nie wszyscy byli zadowoleni z takiego ustawienia, jednak występy są bardzo ważne w rozwoju młodych piłkarzy. Trzeba pamiętać, że takie mecze dają im dużą motywację do pracy - powiedział po przegranym meczu z Pogonią Szczecin Radosław Cierzniak.

- Zrobiliśmy dzisiaj dużo, aby nie przegrać i szkoda, że... nie udało się wygrać. Cieszymy się jednak przez pryzmat całego sezonu, który był dla nas udany. Powinniśmy na nim się skupić, a także docenić fakt grania dzisiaj młodych zawodników.

- Bardzo pozytywnie oceniam występ Ariela Mosóra. Nie było u niego widać żadnego zdenerwowania. Wiedział, że ma wsparcie w nas wszystkich. Czasami mógł się zachowywać nerwowo, a tego nie robił. Kilkukrotnie byłem świadkiem sytuacji, że mógł daleko wybić piłkę, a jednak on zagrał wtedy bardzo spokojnie. Takie momenty dają kopa, żeby wspierać młodych w ich dalszym rozwoju piłkarskim - dodał bramkarz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
123 - 20.07.2020 / 13:14, *.chello.pl

Mlodzi nie zdali egzaminu. Bedzie wietrzenie szatni i nowy nabor.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 20.07.2020 / 11:57, *.inetia.pl

Mosór niestety trochę za niski na stopera, ale widać spokój w grze i chłodną głowę.
Moim zdaniem lepiej sprawdzi się na defensywnym pomocniku, gdzie więcej jest pojedynków na ziemi niż w powietrzu.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.