Damian Warchoł - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Pogonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz z Pogonią otrzymali Damian Warchoł i Ariel Mosór. Występ tych zawodników oceniliście na 3,9 w skali 1-6. Niezłą ocenę uzyskał także Luis Rocha - 3,7. Najniższe noty trafiły do Pawła Stolarskiego - 2,2 i Mateusza Cholewiaka - 2,3.

W sumie oceniało 426 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,0.

Warchoł 3,9
Mosór 3,9
Luis Rocha 3,7
Cierzniak 3,2
Remy 3,1
Rosołek 3,0
Slisz 3,0
Astiz 2,9
Grudziński 2,9
Cielemęcki 2,8
Wieteska 2,6
Włodarczyk 2,5
Cholewiak 2,3
Stolarski 2,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
nieobiektywny - 22.07.2020 / 12:06, *.elartnet.pl

W telewizorze podczas transmisji dowiedziałem się, że na boisku występują min. Stolarczyk i Frątczak. Ciekawe...

odpowiedz
Darek - 21.07.2020 / 16:45, *.t-ipconnect.de

Grało tylu młodych chłopaków a dupy dali przy straconych golach Wieteska i Stolarski.
Stolarski zdecydowanie za wysoko.

odpowiedz
technik - 21.07.2020 / 15:38, *.comcast.net

Po obejrzeniu ostatnich 2 meczow wyraznie widac ze mlodzi sa fatalnie wyszkoleni technicznie
a bez tego powinni zmienic zawod. Filmik na youtube nie klamal jacy sa surowi.
Mam nadzieje ze pracownicy co ich uczyli techniki, juz w klubie nie pracuja.

odpowiedz
Piotrek Bl. - 21.07.2020 / 11:03, *.com.pl

kto dal Wlodarowi 2,5 ??? powinno byc 0,5

odpowiedz
tekken (L) - 21.07.2020 / 17:22, *.chello.pl

@Piotrek Bl.: Ja mu dałem nawet więcej. Chłopak się cofał, próbował odbierać piłkę, wystawiał itd, a to ,że mu nie miał kto dograć to nie jego wina. Jak na drugi mecz zagrał w porządku. Było wielu gorszych.

odpowiedz
Zamoj - 21.07.2020 / 20:55, *.orange.pl

@Piotrek Bl.: co najwyżej 0,7

odpowiedz
Meardin - 21.07.2020 / 09:36, *.147.195

Włodar za wysoko

odpowiedz
xman - 21.07.2020 / 10:43, *.play-internet.pl

@Meardin: Stolar też.

odpowiedz
WETERAN - 21.07.2020 / 10:57, *.chello.pl

@xman: A Cielemęcki to w ogóle grał?

odpowiedz
dom_rembsky - 21.07.2020 / 12:49, *.chello.pl

@Meardin: kurde człowiek tyle lat czekał na ten komentarz! :D
pozdro!

odpowiedz
ajajaja - 21.07.2020 / 21:31, *.rr.com

@dom_rembsky: ajtam ajtam . praktycznie co tydzien taki jest

odpowiedz