REKLAMA

Klepacka mistrzynią Polski w kl. RS:X

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka żeglarskiej Legii, Zofia Klepacka została dziś po raz kolejny mistrzynią Polski w kl. RS:X. Legionistka wygrywając we wczorajszych wyścigach, zapewniła sobie mistrzowski tytuł w Sopocie. Dzisiaj od rana miały być rozgrywane kolejne wyścigi, ale jako że do godziny 14:00 nie było wiatru, zdecydowano o zakończeniu rywalizacji i utrzymaniu klasyfikacji po trzech sobotnich wyścigach.

A w nich Klepacka była zdecydowanie najlepsza, wygrywając pierwszy i trzeci wyścig, a w drugim była trzecia. W klasyfikacji końcowej druga była Karolina Lipińska, a trzecia Maja Dziarnowska (obie z SKŻ Sopot).

"Szkoda, że nie udało się dzisiaj rozegrać żadnego wyścigu. W Sopocie było piękne słońce, ale zupełnie nie wiało, zatem zamiast ścigania było plażowanie. Dzień wcześniej trzy wyścigi udało się rozegrać w słabym wietrze, 4-5 węzłów. Cieszę się z tytułu mistrzowskiego i jeśli mnie pamięć nie myli, to wszystkie mistrzostwa Polski w tej klasie, w których startowałam, to wygrywałam" – powiedziała Zofia Klepacka dla pya.org.pl.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 20.07.2020 / 18:44, *.t-ipconnect.de

Jak zawsze najlepsza nasza Zosia BRAWO

odpowiedz
Mojo jojo - 20.07.2020 / 05:05, *.t-mobile.pl

Gratu(L)acje!Super Zosia!

odpowiedz
ic - 19.07.2020 / 22:19, *.orange.pl

Gratu(L)acje .

odpowiedz
Mrok - 19.07.2020 / 21:19, *.chello.pl

Super, Zośka jest nieprawdopodobna. Ona nie zdobywa Mistrzostw, zrobiła z tego regułę i je cyklicznie powtarza.
Co za babka!

odpowiedz
C - 19.07.2020 / 20:52, *.centertel.pl

Zosia ...wyjdziesz za mnie?

odpowiedz
kkr - 19.07.2020 / 20:24, *.t-ipconnect.de

brawo!

odpowiedz
C Enzo - 19.07.2020 / 18:22, *.play-internet.pl

Szacunek Zośka - za sportową i pozasportową postawę:)

odpowiedz
Key ball - 19.07.2020 / 17:28, *.play-internet.pl

Zosia Klepacka ....... ........ znienacka. Pozdrowienia Zosiu

odpowiedz
jarekk - 19.07.2020 / 16:23, *.metrointernet.pl

Szacunek za wszystko

odpowiedz
Ciekawy - 19.07.2020 / 15:43, *.t-mobile.pl

Ciekawe czy już wie co to znaczy: GENDER

odpowiedz
Kuba - 19.07.2020 / 14:56, *.t-mobile.pl

Wow! Gratulacje dla mistrzyni.

odpowiedz
Zawieja - 19.07.2020 / 14:51, *.t-mobile.pl

Brawo Zosia tak trzymaj jesteś wielka.

odpowiedz
Zawieja - 19.07.2020 / 14:50, *.t-mobile.pl

Brawo Zosia tak trzymaj jesteś wielka .

odpowiedz
Jasio - 19.07.2020 / 14:50, *.edu.pl

A kto jest mistrzem w klasie RS:A, że my wygrywamy dopiero w RS:X?

odpowiedz
eLo - 21.07.2020 / 16:06, *.chello.pl

@Jasio: twój stary

odpowiedz