Mateusz Grudziński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Grudzińskiego w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Pogonią po raz pierwszy w pierwszym zespole Legii zagrał Mateusz Grudziński. Zawodnik pojawił się na murawie w 80. minucie w miejsce Radosława Cielemięckiego.

W zakończonym niedawno sezonie trzeciej ligi Grudziński zagrał w 17 spotkaniach, strzelając w nich trzy gole. Ponadto wraz z rezerwami Legii wystąpił w trzech meczach Pucharu Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Cult⚽️King⚽️Legia - 21.07.2020 / 22:55, *.amazonaws.com

Brawo!głowa do gòry,nastépnym razem jak trener ci da szanse,każdâ sekunde gnaj inwidualnie na bramke!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.