REKLAMA

Ostatni dzień!

Wybieramy Piłkarza Sezonu 2019/20

Redakcja

Zapraszamy do udziału w wyborach najlepszego legionisty sezonu 2019/20. W zakończonych w niedzielę rozgrywkach w barwach Legii zagrało 39 piłkarzy. Wybierać możecie spośród 35 zawodników, którzy rozegrali co najmniej 90 minut. W tym roku zapowiada się bardzo wyrównane i zacięte głosowanie, które potrwa do 5 sierpnia. W poprzednim sezonie w naszym plebiscycie zwyciężył Carlitos.

Aktualizacja 04.08.: Do tej pory oddaliście już ponad 16 tysięcy głosów. Trwa wyrównana walka do samego końca!

Formularz do głosowania znajdziecie na stronie głównej serwisu

Dotychczasowi zwycięzcy Plebiscytu LL!
Sezon 1999/2000: Marek Citko
Sezon 2000/2001: Marcin Mięciel
Sezon 2001/2002: Cezary Kucharski
Sezon 2002/2003: Stanko Svitlica
Sezon 2003/2004: Artur Boruc
Sezon 2004/2005: Artur Boruc
Sezon 2005/2006: Łukasz Fabiański
Sezon 2006/2007: Miroslav Radović
Sezon 2007/2008: Roger Guerreiro
Sezon 2008/2009: Jan Mucha
Sezon 2009/2010: Jan Mucha
Sezon 2010/2011: Miroslav Radović
Sezon 2011/2012: Dusan Kuciak
Sezon 2012/2013: Marek Saganowski
Sezon 2013/2014: Miroslav Radović
Sezon 2014/2015: Jakub Rzeźniczak
Sezon 2015/2016: Nemanja Nikolić
Sezon 2016/2017: Vadis Odjidja-Ofoe
Sezon 2017/2018: Arkadiusz Malarz
Sezon 2018/2019: Carlitos

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (103)

+dodaj komentarz
Pablo33 - 06.08.2020 / 06:51, *.ziggo.nl

1. Antolić
2. Karbownik
3. Luquinhas / Lewczuk

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.08.2020 / 19:52, *.play-internet.pl

Luquinhas-zdecydowanie najlepiej wyszkolony technicznie piłkarz w Legii w obecnym sezonie.Szkoda,że nie pasuje do stylu gry Legii,czyli granie w poprzek boiska,"po okręgu".A-i może jeszcze Karbownik za to,że tak jak w/w potrafi zbiec z piłką do środkowej strefy boiska.Poza tymi dwoma zawodnikami.......przepaść.A wszyscy Ci,co "typują" Gwilię,to sugerują się tylko statystykami,natomiast albo meczy nie oglądali,albo gooowno się znają na piłce.No cóż,wciąż aktualne jest stwierdzenie "Nie znam się,ale się wypowiem".Z fartem mordeczki.

odpowiedz
tekken (L) - 05.08.2020 / 21:46, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Gwilia jest całkiem ok. Oglądałem wszystkie mecze i nie ma do czego się przyczepić. Fakt w paru ostatnich się ślizgał.

odpowiedz
mp1916 - 05.08.2020 / 17:36, *.atman.pl

Nie Jędza, tylko nędza!!!

odpowiedz
:) - 05.08.2020 / 17:04, *.chello.pl

Martins. Za te bramki w okienko z wolnych.

odpowiedz
Cyniek - 05.08.2020 / 16:41, *.vectranet.pl

redakcjo gdzie ten formularez sie znajduje bo nie moge znales

odpowiedz
raaaz - 05.08.2020 / 23:39, *.tpnet.pl

@Cyniek : po prawo na stronie glownej

odpowiedz
Pusia - 05.08.2020 / 15:25, *.centertel.pl

Boruc! Król Artur!

odpowiedz
Jerzyk: Karbownik Młodość, zaangażowanie, nie schodził poniżej pewnego przyzwoitego poziomu. - 05.08.2020 / 14:37, *.net.pl

@Jerzyk:

odpowiedz
Jerzyk - 05.08.2020 / 14:29, *.net.pl

Karbownik
Młodość, zaangażowanie, nie schodził poniżej pewnego poziomu.

odpowiedz
Apaczos - 05.08.2020 / 09:08, *.plus.pl

Karbownik

odpowiedz
jacek rosa - 05.08.2020 / 10:16, *.vectranet.pl

Bo dla mnie ten piłkarz który jest dobry i potrafi dobrze grać na dobrym poziomie powinien być wynagrodzony w każdym meczu że daje coś od siebie wszystko na boisku i potrafi pokazać swoje umiejętności w grze swojej drużynie Legii jako teraz na miano najlepszego piłkarza roku 2020 i w plebiscycie Przeglądu Sportowego

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 05.08.2020 / 08:46, *.chello.pl

Niezgoda i dluuuugo nikt.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 04.08.2020 / 23:25, *.chello.pl

Luquinhas ewentualnie Vesovic

odpowiedz
eduardo - 04.08.2020 / 22:17, *.toneticgroup.pl

coz nie bylo gracza ktory by mocno sie wyroznial na tle innych. Raczej wygral kolektyw, ale tylko momentami. Moze Antolic/Veso/Wszolek

odpowiedz
Sowa - 04.08.2020 / 21:22, *.vectranet.pl

Fan story już nie da rady koszulki zamówić za pobraniem????

odpowiedz
:) - 04.08.2020 / 21:10, *.chello.pl

Paweł Wszołek, mój ulubiony Legionista

odpowiedz
ARTs - 04.08.2020 / 21:52, *.centertel.pl

to dobre heheh :)

odpowiedz
Arek - 04.08.2020 / 22:37, *.t-mobile.pl

@:) : hahah

odpowiedz
Arek - 04.08.2020 / 15:15, *.master.pl

Szkoda, że nie widać wyników po zagłosowaniu.

odpowiedz
PS - 04.08.2020 / 12:53, *.orange.pl

Numer jeden - kibice. Dalekie drugie: Jędrzejczyk, a potem już cała reszta.

odpowiedz
Edytkaaa - 02.08.2020 / 13:17, *.play-internet.pl

Jędrzejczyk

odpowiedz
tekken (L) - 05.08.2020 / 09:48, *.chello.pl

@Edytkaaa: Jędza:)

odpowiedz
Mario - 02.08.2020 / 05:57, *.vectranet.pl

Antolic albo Jędrzejczyk

odpowiedz
Jasio - 31.07.2020 / 09:32, *.edu.pl

Jarosław! Jarosław! Jarosław!

Jarosław! Jarosław! Jarosław!

Jarosław! Jarosław! Jarosław!

odpowiedz
Wolfik - 04.08.2020 / 21:12, *.mm.pl

@Jasio: Dokładnie :). Doprecyzuje tylko - Niezgoda.

odpowiedz
Korek - 04.08.2020 / 23:55, *.chello.pl

@Jasio: uprawiasz niebezpieczne niedomówienie...
Oby to był tylko niewinny kibicowski żart.

odpowiedz
Tylko Jose Kante - 30.07.2020 / 12:09, *.pktele.pl

Za umiejętności, gole i przywiązanie do barw !

odpowiedz
Michał - 30.07.2020 / 11:58, *.feromedia.eu

Marco Vesovič, bez niego Legia była dużo słabsza.

odpowiedz
Mariucho79 - 28.07.2020 / 20:49, *.orange.pl

Proste. Antolić.

odpowiedz
Janek Wojcicki - 28.07.2020 / 14:33, *.t-mobile.pl

Majecki

odpowiedz
Takbyłoniezmyślam - 28.07.2020 / 12:26, *.centertel.pl

Moim zdaniem wszyscy grali dobrze na swój sposób ale jakbym miał głosować to Michał Karbownik.

odpowiedz
Szambosraki - 28.07.2020 / 09:24, *.vectranet.pl

Tylko ROSOŁEK!!!

odpowiedz
Markus Merk - 26.07.2020 / 14:21, *.play-internet.pl

Vesovic

odpowiedz
L - 26.07.2020 / 08:22, *.chello.pl

A gdzie jest redakcjo Piotr Pyrdoł na liście?

odpowiedz
Paweł Wszołek - 25.07.2020 / 22:36, *.com.pl

Legia wyglądała jak zbitek graczy . coś ruszyło dopiero po przyjściu Pawła Wszołka , i dlatego na niego postawię .

odpowiedz
Ron - 24.07.2020 / 16:48, *.orange.pl

Kante - z nim Legia to inna, dynamiczna, ofensywna drużyna

odpowiedz
M3 - 24.07.2020 / 15:07, *.ip-point.pl

Jędrzejczyk ! Bez niego obrona nie istnieje.
Tylko Legia !!! (L)

odpowiedz
Franco - 23.07.2020 / 21:48, *.centertel.pl

Jarosław Niezgoda-USA

odpowiedz
tomiacab - 23.07.2020 / 18:21, *.virginm.net

zdecydowanie Antolic. Biore pod uwagę równość prezentowanego poziomu w skali calego sezonu. Utwierdza mnie niedawny występ Legii bez niego w składzie.

odpowiedz
Henry - 23.07.2020 / 17:45, *.net.pl

Karbownik jest piłkarzem sezonu w legii.

odpowiedz
(L) - 23.07.2020 / 15:55, *.chello.pl

Lepiej ogloscie konkurs na nowe przyspiewki, bo bo juz rzygac sie chce jak slyszymy w kolko " NIe poddawaj sie..."

odpowiedz
Grzesiek - 24.07.2020 / 14:14, *.centertel.pl

@(L): jak mam byc szczery to popier. Niepoonane miasto niepokonany klub jest super. Natomisst nie poddawaj sie nie pasuje do Legii.nie poddawaj sie to bardziej pasujedo innych polskich klubow ale nie do L

odpowiedz
xxx - 26.07.2020 / 12:35, *.chello.pl

@(L): widocznie ktoś pobiera tantiemy od tego utworu ;)

odpowiedz
martingun - 23.07.2020 / 11:36, *.dolsat.pl

Moim zdaniem Gruzin-Walerian Gwilia Panie i Panowie.

odpowiedz
Kuchy - 23.07.2020 / 11:21, *.tpnet.pl

Kuchy lub Rzeźnik, mam podzielone zdanie

odpowiedz
Haaa - 23.07.2020 / 11:58, *.vectranet.pl

@Kuchy: Weźmy obu

odpowiedz
Ja - 22.07.2020 / 16:09, *.vectranet.pl

Tak na poważnie,to z tej miernoty niema co wybierać ,

odpowiedz
Ja - 22.07.2020 / 16:07, *.vectranet.pl

Na Keneta tego murzyna co kiedyś był u nas ZZZ,,,coś tam

odpowiedz
Ja - 22.07.2020 / 10:26, *.play-internet.pl

A ja spełniłem obywatelski obowiązek i swój głos oddałem na najlepszego zawodnika Legii w tym sezonie, Salvadora Agrę. Zwycięstwo należy się jemu. Serdecznie pozdrawiam.

odpowiedz
Legion - 23.07.2020 / 12:43, *.115.28

@Ja: no co ty dla Obradovicia się należy!!!

odpowiedz
... - 23.07.2020 / 16:38, *.master.pl

@Legion: a Kulenović?

odpowiedz
gazza - 23.07.2020 / 19:02, *.inetia.pl

@Ja:
Też tak zrobiłem - :)
A tak na poważnie to był dobry zawodnik tylko nie dawali mu za wiele szans.
Od dawna pisałem że Agra był dwa razy lepszy niż Martins, no ale trener widzi to inaczej...

odpowiedz
Ali - 22.07.2020 / 08:46, *.249.78

popatrzcie na statystyki i klasyfikacje kanadyjską

odpowiedz
grzesiek - 22.07.2020 / 08:18, *.centertel.pl

Jestem dumny z Vuko że tak różni piłkarze pojawiają sie w komentach. Brawo Vuko.

odpowiedz
Ja - 22.07.2020 / 01:17, *.virginm.net

W tym sezonie najlepszy zawodnik = 12sty zawodnik!!!!!! W tym dziwnym sezonie najlepszi byliśmy również My.... brawa dla NS i NAS. Nie umniejszam piłkarzom, sztabowi, nawet prezesowi.... ale 12 zawodnik nie zawiódł!!!
Cała Legia zawsze razem!!!!

odpowiedz
Morgi - 23.07.2020 / 20:17, *.mclink.it

@Ja: Boże co za zakompleksione dziecko????

odpowiedz
olew - 21.07.2020 / 22:30, *.vectranet.pl

Karbownik ! był w tym sezonie świetny i już pewnie nie zagra u nas...

odpowiedz
PioteekN - 21.07.2020 / 22:13, *.centertel.pl

Stawiam na Kante!!!

odpowiedz
WAWA Orbitek - 21.07.2020 / 19:22, *.vectranet.pl

Ja stawiam na Muzyka

odpowiedz
Legia - 21.07.2020 / 14:51, *.centertel.pl

Jędza. Równa forma. Trzymał obronę i za całokształt

odpowiedz
Kris - 21.07.2020 / 12:48, *.centertel.pl

Kante

odpowiedz
ja - 21.07.2020 / 11:03, *.chello.pl

Tak szybko zapomnieliście o Jarku?
Tylko Niezgoda!

odpowiedz
Eee - 22.07.2020 / 08:02, *.t-mobile.pl

@ja: on zapomniał o nas.

odpowiedz
Zgred Wyjazdowiec - 22.07.2020 / 14:44, *.elartnet.pl

@ja: Popieram

odpowiedz
Ziomek69 - 21.07.2020 / 10:08, *.65.145

Antolić

odpowiedz
Max - 21.07.2020 / 09:11, *.centertel.pl

Karbownik

odpowiedz
XD - 21.07.2020 / 08:51, *.tpnet.pl

Obradović

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 21.07.2020 / 06:38, *.centertel.pl

SANOGO czarny kocur

odpowiedz
Jaca - 21.07.2020 / 01:27, *.chello.pl

Gwilia

odpowiedz
Ponury - 20.07.2020 / 23:38, *.ynet.pl

Antolic lub Karbownik

odpowiedz
ARTs - 20.07.2020 / 22:29, *.chello.pl

Veso

odpowiedz
Wszyscy razem !!! - 20.07.2020 / 20:55, *.t-mobile.pl

Sandro !! Sandro !!

odpowiedz
P. - 20.07.2020 / 19:17, *.play-internet.pl

Przez 20 lat 7 razy wygrywali bramkarze ale tylko 2 razy w sezonie mistrzowskim

odpowiedz
Stary pryk - 20.07.2020 / 19:00, *.vectranet.pl

Pamiętacie to?

Chodzą słuchy chodzą wieści to jest nasz bohater pieśni. A tam dalej gra muzyka, hej to nasz Stanko Svitlica! Dana dana danadana dana rym cym cym!

Młodsze pokolenie tego pewnie nie pamięta, ale tak pół Warszawy śpiewało.

odpowiedz
Imie(L)iński - 24.07.2020 / 10:21, *.chello.pl

@Stary pryk: Stanko Svitlica - kocha Cię cała stolica!!! Najwolniejszy napastnik ever, 2 dotknięcia piłki w całym meczu i jeden gol;) przekot;) kiedyś za małolata na kasie pracowałem i kupował u mnie 2 ramki czerwonych marlboro...;) piękne czasy

odpowiedz
Seba8102 - 20.07.2020 / 18:46, *.vectranet.pl

Ten sezon obiektywnie patrząc to tylko Antolić

odpowiedz
Heniek - 20.07.2020 / 18:15, *.chello.pl

Darek Dziekanowski!!!!

odpowiedz
1916 - 20.07.2020 / 18:24, *.t-mobile.pl

@ Heniek: śpiewają miasta śpiewają wioski najlepszy piłkarz to Dziekanowski .

odpowiedz
X - 20.07.2020 / 18:28, *.133.30

@1916: chyba najwiekszy sprzedawczyk razem z jasiem urbanem

odpowiedz
Prawda - 26.07.2020 / 15:19, *.amazonaws.com

Prawda I nie ujrzy światła...

odpowiedz
Jimmy L - 29.07.2020 / 15:08, *.t-ipconnect.de

@1916: ale jaja Dziekan przy Panu Profesorowi Deynie to pucybut

odpowiedz
grzesiek - 20.07.2020 / 16:36, *.centertel.pl

Polecam głosowač na Jose Kante. Mimo ze nie ma niewiadomo jakich umiejetnosci to swoim zasuwaniem nadrobił to dodatkowo po za tym jak on grał to cała druzyna zasuwała razem z nim. Takim ludziom jak on albo jedza ktory tez nie ma niewiadomo jakich umiejwtnosci naleza opaski kapitana.
Ja oddalem swoj glos na kante i byl to najlepiej oddany glos w ostatnich latach

odpowiedz
kami(L)praga - 20.07.2020 / 16:28, *.vectranet.pl

Karbownik zdecydowanie odwrucił losy meczu z łachem i mamy Mistrza wprawdzie Rosołek strzelił itp ale to potrafiło uwierzyć Vuco ze dobrze jest
2 Gwillia
3 Jedza
4 Luquinhas
5 Vesović
6 Martins
7 Kante
8 Lewczuk
9 Antolić
10 Majecki
11 Wszołek
12 Witeska
13 Niezgoda

odpowiedz
Pawel - 20.07.2020 / 17:34, *.net.pl

@kami(L)praga: co zrobil zdecydowanie Karbownik? odwrUcil???

odpowiedz
kami(L)praga - 20.07.2020 / 20:55, *.vectranet.pl

@Pawel: w pażdzierniku z wyniku 0-1 wyszliśmy na 2-1 i to dało wiare całej drużynie ze gra do konca da sukces i styl w jakim graja powoli przyniesie owoce po porażce było by cieżko a to Karbownik miał udział przy 2 bramkach nasi pomocnicy cały sezon cholowali piłke z czego mało wynikało faule itd cała drużyne napedzał KARBOWNIK JEDZA I VESOVIĆ przebłyski dobrej gry miał Gwilia i Luquinhas do teraz nie rozumiem dlaczego Antolić jest pomocnikiem sezonu jak 70% piłek które zagrywał były nie w tepo zwalniał akcje a po te piłki cofał sie I Vesović i Wszołek z czego gra Legi wygladała dużo gorzej

odpowiedz
lhm - 24.07.2020 / 08:56, *.t-mobile.pl

@kami(L)praga: No, w sumie masz rację. Jakby tylko cholowali to by niczego nie odwrucili ????

odpowiedz
Władeczek - 20.07.2020 / 15:12, *.netfala.pl

Gdzie jest faken ten formularz bo nie moge znależć...

odpowiedz
Władeczek - 20.07.2020 / 17:27, *.centertel.pl

@Władeczek: władeczek znowu maciora poszła przed LG 65 cali . Nie pij tyle bo pozniej takie efekty są !

odpowiedz
OBOP - 20.07.2020 / 15:03, *.t-mobile.pl

Jarosław Jarosław

odpowiedz
Valerian - 20.07.2020 / 14:46, *.orange.pl

Gvilia!

odpowiedz
klb - 20.07.2020 / 14:11, *.tpnet.pl

proste że jędza

odpowiedz
Pamietajacy Lucjana i Kazika na boisku - 20.07.2020 / 14:09, *.play-internet.pl

Po co tyle szydery, obrażania,pogardy, nienawiści wobec legionistów skoro grali u nas to szacun im. Patrzmy na świat normalnie jesteśmy mistrzami Polski, młodzież też dobija się do drużyny wierzymy w naszych i im kibicujmy na dobre i złe.

odpowiedz
Arek - 20.07.2020 / 13:56, *.master.pl

Sandro Kulenović !!!

odpowiedz
Kruszankin do Cyzia cudowna akcja! - 20.07.2020 / 13:55, *.chello.pl

Agra, Kulenovic czy Włodarczyk - ciężki wybór.
Na kogo w tym roku mobilizacja?

odpowiedz
Autor - 20.07.2020 / 15:24, *.master.pl

@Kruszankin do Cyzia cudowna akcja!: Kulenović !!

odpowiedz
Pawciu - 20.07.2020 / 13:31, *.net.pl

Marek Citko - do dzisiaj sie zastanawiam nad jego fenomenem jednego dobrego sezonu a juz tym bardziej jego gry w Legii...

odpowiedz
Hg - 20.07.2020 / 13:22, *.ap-media.pl

4 ostatnich zwycięzców w następnym sezonie odchodziło z Legii,

odpowiedz
Szmu(L)ki - 20.07.2020 / 13:10, *.inetia.pl

Piękne jest to, że 3 piłkarzy z grona zwycięzców dalej jest związanych z Legią.
To świadczy o tym, że ten klub jest czymś więce.

odpowiedz
xyz - 20.07.2020 / 18:34, *.tpnet.pl

@Szmu(L)ki: 3? Sagan, Janek i kto jeszcze?

odpowiedz
Komik - 22.07.2020 / 10:02, *.217.5

@xyz: Kucharski

odpowiedz
Xyz - 22.07.2020 / 14:14, *.tpnet.pl

@Komik: serio? To coś mnie ominęło (bo jak widzę Kucharski - w sensie pracownik Legii, to automatycznie myśle ze chodzi o Radosława) - czym się zajmuje?

odpowiedz
Jezyk 1916 - 05.08.2020 / 04:59, *.starnettelecom.pl

@Xyz: chyba chodziło o Boruca

odpowiedz