fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

23 lipca msza na zakończenie sezonu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy czwartek, 23 lipca o godzinie 20:00, w Katedrze Floriana Męczennika i św. Michała Archanioła na warszawskiej Pradze, odbędzie się coroczna msza z okazji zakończenia sezonu ligowego. Jak co roku przewodniczył jej będzie ksiądz proboszcz Bogusław Kowalski - kibic i były piłkarz rezerw naszego klubu. Zapraszamy do katedry św. Floriana przy ulicy Floriańskiej 3.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Leszek Pisz - 25.07.2020 / 14:20, *.play-internet.pl

Dramat. Słowianie modlący się do palestyńskiego Żyda wiszącego na krzyżu, który werbował biedne masy plebejuszy imperium rzymskiego, ale wy i tak myślicie, że to jest wasza rodzima wiara.
Stop watykańskiej okupacji Słowian!

odpowiedz
Franco - 26.07.2020 / 18:49, *.centertel.pl

@Leszek Pisz: Żenad

odpowiedz
Jimmy L - 22.07.2020 / 14:49, *.t-ipconnect.de

Rodowity Warszawiak i Legionista zawsze prawy, nasi ojcowie dali za te miasto zycie i krew. Do jutra Panowie

odpowiedz
Łysy - 22.07.2020 / 11:41, *.centertel.pl

No to szalom bracia!

odpowiedz
Jakub - 22.07.2020 / 07:21, *.t-mobile.pl

DO REDAKCJI! Dziękuję Serdecznie za zamieszczenie komunikatu - zaproszenia na tę Mszę Świętą. Byłem w zeszłym roku i dwa lata temu - piękne przeżycie. Na pewno jutro będę. Do zobaczenia.

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie Księdza Proboszcza Bogusława. To również Diecezja, w której mieszkam.

Pozdrawiam Wszystkich Kibiców Legii Warszawa, Pogoni Szczecin, Zagłębia Sosnowiec, Olimpii Elbląg, Radomiaka Radom, Stali Bielsko Biała, FC Den Haag.

odpowiedz
aqweds - 22.07.2020 / 11:49, *.chello.pl

@Jakub: Jarugę z Bielska pozdrawiasz?

odpowiedz
(L)egia - 21.07.2020 / 18:28, *.virginm.net

Niech naszej Legii Pan Bóg błogosławi w rozgrywkach europejskich i w nowym sezonie.

odpowiedz
garry - 21.07.2020 / 16:41, *.centertel.pl

brawo; będę
Bóg, Honor, Ojczyzna

odpowiedz
(L) jak Legia - 21.07.2020 / 15:02, *.chello.pl

Bóg honor ojczyzna

odpowiedz
Luk - 22.07.2020 / 23:21, *.214.203

@(L) jak Legia : buk hummus włoszczyzna

odpowiedz
Lfan - 21.07.2020 / 14:15, *.chello.pl

Msza Święta piszemy od dużej litery ;)

odpowiedz
Czytamy ze zrozumieniem - 21.07.2020 / 17:44, *.centertel.pl

@Lfan:
.... a gdzie Ty przeczytałeś Msza Święta z małych liter ???

odpowiedz
Lfan - 21.07.2020 / 14:14, *.chello.pl

I słusznie! Legia Warszawa na zawsze prawa!

odpowiedz