Radość Luquinhasa po bramce przeciwko Koronie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ankieta

Wybieramy najładniejszego gola sezonu

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W zakończonym niedawno sezonie zobaczyliśmy kilka pięknych trafień piłkarzy Legii. Wybraliśmy sześć z nich, abyście to Wy zdecydowali, którą bramkę uznamy za najładniejszy gol rozgrywek 2019/20. Precyzyjne uderzenie Waleriana Gwilii z meczu z Cracovią, a może atomowy strzał Vamary Sanogo przeciwko Arce Gdynie? Głosujcie!

Gwilia vs Miedź
Dobry odbiór piłki na połowie przeciwnika, która od razu znalazła się pod nogami Waleriana Gwilii. Pomocnik nie zastanawiał się długo i oddał na tyle mocny strzał pod poprzeczkę, że bramkarz Miedzi nie podjął nawet interwencji.



Gwilia vs Cracovia
Gruzin zrobił dokładnie to z czego jest znany. Fantastycznie przymierzył zza pola karnego w kierunku dalszego słupka, precyzyjnie pakując piłkę w siatce. Podobnych goli dla Legii Gwilia zdobył już kilka.



Kante vs ŁKS
Napastnik otrzymał piłkę w środku pola. Przebiegł z nią przy nodze kilkadziesiąt metrów, po czym zdecydował się na mocny strzał w kierunku bramki ŁKS-u. Arkadiusz Malarz, pomimo dużego wysiłku, nie potrafił sięgnąć futbolówki.

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć gola.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

Luquinhas vs Korona
Zostawienie Luquinhasowi zbyt wiele wolnego miejsca to ogromny błąd, o czym przekonali się piłkarze Korny Kielce. Brazylijczyk wykorzystał moment, w którym był nieatakowany i świetnie strzelił na bramkę przeciwnika, otwierając wynik spotkania.



Arvydas Novikovas vs Wisła
Zawodnik Legii przejął wybitą przez obrońców piłkę i nie zastanawiając się długo kopnął ją z całej siły lewą nogą. Strzał był na tyle dokładny, że bramkarz Wisły nie miał nic do powiedzenia i po raz piąty tego wieczoru musiał wyciągać futbolówkę z siatki.



Vamara Sanogo vs Arka
Sanogo dostał podanie na skraju pola karnego, zbiegł z piłką do środka i huknął lewą nogą pod poprzeczkę. Dla napastnika był to pierwszy występ od 335 dni, który od razu zakończył strzelonym golem.

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć gola.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYKto jest autorem najładniejszego gola w sezonie 19/20?
SUMA GŁOSÓW: 1158
START: 22.07.2020 / KONIEC: 08.08.2020



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
1909 - 26.07.2020 / 07:29, *.plus.pl

Pethart w Poznaniu!!! To była bramka

odpowiedz
L56 - 25.07.2020 / 23:06, *.t-mobile.pl

Antolic po centrze z rogu w Warszawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
1993 LM - 25.07.2020 / 17:52, *.centertel.pl

Wieteska w Białymstoku

odpowiedz
Autor - 25.07.2020 / 15:46, *.plus.pl

Powiem szczerze, jestem pod dużym wrażeniem - nawet w tak pozytywnym wątku ludzie potrafią tylko narzekać. Źle, brzydko, z dystansu, bez Ljuboji..
Szanowni/e, więcej optymizmu i radości.

Pozdrawiam

odpowiedz
Quad74 - 25.07.2020 / 16:45, *.chello.pl

@Autor: Racja.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 25.07.2020 / 14:31, *.centertel.pl

Żaden nie był ładny wszystkie z przypadku

odpowiedz
Pacan - 26.07.2020 / 23:50, *.t-mobile.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: Za to Ty jesteś ładny i nie z przypadku. Nie wiem czemu jeszcze Tobie nie kibicujemy...

odpowiedz
Zgred - 25.07.2020 / 12:35, *.as9105.com

A gdzie samobój Wieteski?

odpowiedz
borex - 25.07.2020 / 11:18, *.203.248

Siemano bracia! Sorry że nie w temacie, ale jest sprawa. Na wstępie chciałem zaznaczyć, że nie jest to żadna promocja kanału! Chciałem Wam przedstawić sytuację z gościem, który jest z Poznania i który nagrywa materiały na żywo (tzw streamy), które publikuje na YouTube chodzi Warszawie z głośnikiem z którego puszcza i sam śpiewa obraźliwe teksty i piosenki o Legii. Totalnie się z tym nie kryjąc, aż dziw bierze, że jeszcze nie trafił na kogoś kto mu pokaże co o tym myśli. Dodatkowo wykorzystuje bezdomnych spod Marriottu, którzy utożsamiają się z Legią, nie raz śpiewając nasze przyśpiewki, nakazuje im śpiewać obraźliwe przyśpiewki o naszym klubie w zamian za alkohol i papierosy. Dzięki takim transmisjom zarabia pieniądze. Załączam dwa pliki z jego poczynań. Dodam jeszcze, że jutro tj. 25.07.2020 również będzie robił takową transmisję. Myślę, że kolesiowi trzeba pokazać w jakim jest mieście i jaki tu klub panuje. Tutaj link do jego kanału na YouTubie: https://www.youtube.com/c/zyciewarszawyzyciewarszawy
A tutaj film z jego zachowania: https://www.youtube.com/watch?v=oYE4aN0fiJA

odpowiedz
... - 25.07.2020 / 15:31, *.master.pl

@borex: właśnie nadaje

odpowiedz
borex - 25.07.2020 / 15:59, *.203.248

@...: tak. Pod mariotem od Chałubińskiego

odpowiedz
Rafał - 25.07.2020 / 02:53, *.chello.pl

W sumie nic szczególnego..
Nie głosuję

odpowiedz
Autor - 24.07.2020 / 15:08, *.master.pl

Ładne.. B klasa strela podobne.. DNO

odpowiedz
Matt - 24.07.2020 / 14:10, *.tpnet.pl

Nie lubię narzekać, ale wśród tylu nastrzelanych bramek nie ma na co głosować. Wszystkie ładne, ale nic ponad to.

odpowiedz
Imie(L)iński - 24.07.2020 / 10:54, *.chello.pl

Nic specjalnego... pamiętacie np akcyjki rado i ljubo? Czy Wolskiego? A tu kilka zwykłych strzałów z dystansu...

odpowiedz
kami(L)praga - 25.07.2020 / 03:30, *.vectranet.pl

@Imie(L)iński: nie kilka bo to sa wszystkie bramki Legii strzelone z dystansu czyli 9 bramek na 80 strzelonych jednym słowem niemamy piłkarza który potrafi strzelac z dystansu

odpowiedz