REKLAMA

28.07: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj o godzinie 17:10 w Radomiu, piłkarze Radomiaka rozegrają pierwsze spotkanie barażowe o awans do ekstraklasy z Miedzią Legnica. Zwycięzca spotkania awansuje do finału, który rozegrany zostanie już w najbliższy piątek. Mecz na stadionie przy ul. Narutowicza będzie mogło obejrzeć 2 tys. widzów. Bilety kosztują 50 złotych. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport.

Rozkład jazdy:
28.07 g. 17:10 Radomiak Radom - Miedź Legnica [Polsat Sport]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
LW - 28.07.2020 / 09:04, *.tpnet.pl

Radomiak R. 2-0 Miedz L.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.