fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

Zapraszamy

W sobotę zbiórka krwi na trzy krwiobusy!

Krewcy Legioniści

Serdecznie zapraszamy na kolejną już akcję honorowego krwiodawstwa na stadionie Legii Warszawa. Zbiórka organizowana przez KHDK Krewcy Legioniści przy współudziale Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 lipca w godzinach od 9:00 do 14:00. Tegoroczna zbiórka organizowana jest dla uczczenia 100-lecia Bitwy Warszawskiej. Bitwa ta, nazywana „Cudem nad Wisłą”, uważana jest za 18. batalię pod względem znaczenia dla świata w jego całej historii.

W akcji wezmą udział 3 autokary - krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z ul. Saskiej w Warszawie. Dla krwiodawców przewidziane są niespodzianki i bez wątpienia wspaniała atmosfera.

Zachęcamy do udziału w akcji - to nic nie boli i nie kosztuje a można pomóc. W tej chwili w warszawskich szpitalach brakuje krwi na zabiegi i operacje. Nie bądź obojętny! Jeśli Ty nie możesz namów znajomego.

Pizza Pod Palmą, Al. Jerozolimskie 4, przeznaczyła dla 100 pierwszych krwiodawców naszej akcji promocyjne kupony na pyszną pizzę w cenie 1,- PLN.

Ponadto wśród krwiodawców rozlosowane zostaną vouchery na pyszne obiady w Lunch Bar Spiżarnia, Al. Jerozolimskie 87.

Jak zawsze krwiodawcy na naszej akcji otrzymają imienne pamiątkowe podziękowania.

Czekamy na Was od 9:00 na stadionie Legii!

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
TopCWKS - 26.07.2020 / 08:49, *.play-internet.pl

Byłem, przelałem krew jak zawsze.
Do zobaczenia w krwiobusie w marcu!
Ps. Nie mam dostępu do fb. Jaki wynik zrobiliśmy?

odpowiedz
Legia⚽️King - 25.07.2020 / 17:06, *.amazonaws.com

Ok ,a teraz na spokojnie ,wielkie dzíèki za akcje,abyśmy pobili rekord w oddawaniu krwi ,w tak cudownej sprawie✨

odpowiedz
Legia⚽️King - 24.07.2020 / 21:27, *.amazonaws.com

Legia King!Mistrz!a dla tych hipokrytòw,bajkopisarzy,krzeszowatych i innych gadów!podrobów!Legia!King!

odpowiedz
WarszawskaOchota - 24.07.2020 / 18:25, *.orange.pl

Dawno nie oddawałem krwi, więc jutro na pewno się stawię. Ale faktycznie stan zapasów jest niski.
Każdy kto może niech jutro odda krew !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.