fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rubin zainteresowany Antoliciem

Woytek, źródło: championat.com

Rosyjski serwis championat.com poinformował, że Rubin Kazań zainteresowany jest Domagojem Antoliciem. Chorwackiemu pomocnikowi w grudniu wygasa kontrakt ze stołecznym klubem i w tej chwili może związać się nową umową z dowolnym klubem.

Kilka dni temu trener Aleksandar Vuković mówił, że klub i on sam liczą na przedłużenie kontraktu z najlepszym pomocnikiem Ekstraklasy w poprzednim sezonie. Wiadomo jednak, że Legia oferuje zawodnikowi mniejszy kontrakt, niż ma obecnie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
kibic emeryt - 28.07.2020 / 09:12, *.tpnet.pl

Wszyscy teraz oceniają tego piłkarza pod kątem gry w kilkunastu meczach przed przerwą kiedy cały zespół był w znakomitej formie i to było dosłownie kilka miesięcy ale Antolic po przerwie wyglądał już zdecydowanie gorzej nie mówiąc o okresie gdzie nawet w niektórych meczach nie łapał się w składzie i był typowym hamującym grającym do najbliższego bez cienia kreacji .Jak będzie grał na wiosnę to jedna wielka niewiadoma a na dzisiaj jeszcze można za niego wyciągnąć trochę kasy . Można go opchnąć pod warunkiem wzmocnienia na tej pozycji młodszego dobrego grajka .Propozycja Krisa z Remi nie jest taka głupia bo chłop ma duże papiery do grania co pokazywał z początku jak przyszedł . Problem jest z tym że on już został skreślony przez Vukovica i pewnie nie dostanie już żadnej szansy i potem w razie niepowodzenia będzie wytłumaczenie "przecież prosiłem o sześciu nowych graczy do podstawowego składu " Vuko dobrze wie że tego nie będzie i to jest jego asekuracja .Ja dalej nie wierze w projekt na lata z tym trenerem ,choć jeśli się mylę to będzie bardzo dobrze ale mam duże obawy .




odpowiedz
Juri - 26.07.2020 / 09:27, *.tpnet.pl

Uważam że Slisz nie będzie gorszym piłkarzem.

odpowiedz
tomiacab - 26.07.2020 / 09:29, *.virginm.net

@Juri: no to fakt, ze Slisz jest jakąś alternatywa dla niego, ale czy na już teraz? Mam wątpliwosci. Póki co to mogą grać razem przy naszej taktyce.

odpowiedz
tomiacab - 25.07.2020 / 19:57, *.virginm.net

moje zdanie jest takie, ze jeśli go sprzedamy teraz w tej krotkiej przerwie, to zapomnijmy o grze w europie. To będzie z gory, pogrzebanie naszych szans.Tu trzeba myśleć nad tym kogo do niego dokupić do środka, a nie kogo ewentualnie kupić za niego.

odpowiedz
tomiacab - 25.07.2020 / 19:47, *.virginm.net

ludzie wy nie wiecie co piszecie. "Opchnać bedzie na transfery" i kiedy czas na budowe drużyny od nowa. Ten gość jest filarem naszego srodka pola. Dla mnie to najlepszy zawodnik legii w tym sezonie. Ci co leca tak na kasę nie myśląc o konsekwencjach sportowych niech się cofną kilka dni wstecz do 1/2 finału PP, kiedy graliśmy bez niego. Kto inny pisze ze on jakos nie zachwyca. A od kiedy pilkarz grający na tej pozycji zachwyca laików pilkarskich? umiecie czasem na odZOOMowanym obrazie popatrzyć jak poruszają sie całe formacje i poszczególni gracze w nich występujący? Antolić jest jednym z najlepiej robiących to zawodnikow w Legii od kiedy kibicuję a robię to już prawie 30 lat. Na jego pozycji to jest bardzo ważna cecha, taka sama jak u napastnika umiejętnosć szukania pilki w polu karnym , lub gry na styku linii spalonego. Jak ktoś widzi tylko efektowne zagrania, gole i asysty, to jego znajomość na piłce jest nie wiele większa od dzieciakow, które podziwiają zawodnika przez pryzmat jak mocno kopie piłkę.

odpowiedz
tomiacab - 25.07.2020 / 19:55, *.virginm.net

drugim tego typu zawodnikiem , ktory w XXI w. w legii mógłby się pod tym względem równać byl Vrdoljak. Jednak uważam ze Antolić jest w tym elemncie lepszy. No to nie jest też w 100% przypadek ze to wlaśnie Ivica sprowadził do Legii Antolicia. Moim zdaniem Antolić gra bardzo inteligentnie, ma w innych aspektach braki ale gdyby ich nie miał, to nigdy byśmy go nie ogladali w koszulce z (L). Dal ludzi , którzy w mojej ocenie nie znają się na pilce obaj ci pilkarze są określani mianem człapaków. Ja po takich wypowiedziach, od razu wiem ze mam doczynienia z osobą, która nie zna się na pilce.

odpowiedz
KonKtoryMowi - 27.07.2020 / 02:42, *.co.uk

@tomiacab: i wszystko w temacie

odpowiedz
Mchr - 27.07.2020 / 13:43, *.play-internet.pl

@tomiacab: W punkt.

odpowiedz
Mchr - 27.07.2020 / 13:43, *.play-internet.pl

@tomiacab: W punkt.

odpowiedz
Kris - 25.07.2020 / 19:25, *.centertel.pl

Jakoś mnie ten Antolic nie porywa grą już wolałem zobaczyć Remiego w środku

odpowiedz
antykante - 25.07.2020 / 19:39, *.virginm.net

@Kris: no to wychodzi twoje pojęcie o pilce nożnej.

odpowiedz
Raf - 26.07.2020 / 11:46, *.centertel.pl

@antykante: twoje także. Antykante . Piłkarz sezonu Jose Kante. Antolic. Poogladaj gospodarka na żywo i się wypowiadaj. Jest wolny nie potrafi odebrać piłki. Spowalnia akcję. Nie potrafi dobrze piłki wrzucić w pole karne czy to że skrzydła czy to z rożnego. Podaje tylko do najbliższego. Zero kreatywności,zwodu,pomysłu na grę. No ale jak ma się tyle razy piłkę przy nodze no to coś się zawsze uda panie antykante...

odpowiedz
Seba8102 - 26.07.2020 / 19:34, *.centertel.pl

@Raf: Ty tak na poważnie???

odpowiedz
Elquatro - 25.07.2020 / 16:58, *.chello.pl

Żenić

odpowiedz
tekken (L) - 25.07.2020 / 16:30, *.chello.pl

Prezes zrób przegląd kontraktów i to szybko, aby nikt za free nie odchodził już więcej!!! Dogadaj się z Antoliciem i to migiem.

odpowiedz
Are - 25.07.2020 / 11:44, *.t-mobile.pl

Oddać za darmo !!

odpowiedz
jezus - 25.07.2020 / 23:24, *.vectranet.pl

@Are: kretyn

odpowiedz
Juri - 25.07.2020 / 11:24, *.tpnet.pl

Jak dają 5mln € to sprzedać.
Będzie siano na transfery.

odpowiedz
xxc - 25.07.2020 / 23:52, *.vectranet.pl

@Juri: za pol roku konczy mu sie kontrakt i w tej chwili moze podpisac nowy, z dowolnym klubem. raczej beda chciali uniknac sytuacji, by odszedl za pol roku za darmo, wiec go opchna chocby za 400-500tys...
niestety takie kontrakty trzeba podpisywac duzo wczesniej, a nie czekac do ostatniego dnia!
brać Furmana, poki jeszcze mozna! Na pewno bedzie wzmocnieniem, a przy odejsciu Antolica nie bedzie pustki w srodku pola (martins ostatnio jakos mnie nie przekonuje)

odpowiedz
Sebo(L) - 25.07.2020 / 08:39, *.master.pl

Do redakcji: w rubryce prognozującej transfery w dziale "Przyjdą" zamieściliście nazwisko niejakiego Mikaela Ishaka. Rozumiem,że to jakiś żart? Gościu niedawno podpisał kontrakt z...Lechem.

odpowiedz
edd - 25.07.2020 / 15:36, *.plus.pl

@Sebo(L): dokladnie, wg. transfercośtam 20 lipca 2020

odpowiedz
News Transferowy - 24.07.2020 / 22:16, *.t-mobile.pl

Chodzą sluchy, że Kucharski z Mioduskim jadą w poniedziałek po drewno do lasu.

odpowiedz
P. - 25.07.2020 / 07:05, *.net.pl

@News Transferowy: meteorolodzy zapowiadaja burze

odpowiedz
Grzesiek - 25.07.2020 / 15:07, *.centertel.pl

@P.: To wszystko nie sa potwierdzone przez klub informacje. Nie siejcie fermentu :)

odpowiedz
Oby - 24.07.2020 / 22:01, *.t-mobile.pl

Bierzcie ????????????????????????

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 24.07.2020 / 21:17, *.btcentralplus.com

Zero profesjonalizmu. Jak zwykle czekaja do ostatniej chwili z przedluzeniem kontraktow. Mioduski, FO z Legii debilu !!!!!!

odpowiedz
Marcinlegia - 24.07.2020 / 21:49, *.play-internet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: Sam jesteś deblu!!!. Jak Tak umiesz zarządzić klubem to weź odkup od Mioduskiego i pokaż co potrafisz deblu.

odpowiedz
Groch - 24.07.2020 / 23:17, *.play-internet.pl

@Marcinlegia: sam jesteś debil,że ktoś ma kasę nie znaczy że potrafi klubem piłkarskim zarządzać

odpowiedz
Robert - 25.07.2020 / 00:04, *.inetia.pl

@Groch: No to jak masz kasę i nie jesteś debilem , to zarządzaj. Odkupujesz akcje , co rok w fazie grupowej LM , co drugi - trzeci Puchar LM wznosisz do góry z piłkarzami. Kibice i kibole kochają tylko ciebie . Najbardziej fanki. Zrób to , uwierz w siebie!

odpowiedz
Smieszek - 25.07.2020 / 01:05, *.play-internet.pl

@Robert:
Prosto w ryj! xD

odpowiedz
Sobo(L)ew - 25.07.2020 / 07:50, *.centertel.pl

@Marcinlegia: A Ty jesteś naprawdę taki głupi czy tylko udajesz. Loczek od kąd przejął klub to w c... raz za razem ładuje kibiców. Jak ty bijesz mu brawo za jedno Mistrzostwo i za akademię to sam jesteś debilem. Qurwa każdy się nabiera na ten numer z listami piłkarzy a tak naprawdę to gówno jest a nie lista. Omamił każdego Mistrzostwem jak i transferem Ślisza za 1,8 miliona a kibice jak dzieci we mgle jaki to dobry prezes. Zobaczymy ilu będzie go wielbić jak znowu z jakimiś ogórkami z Azerbejdżanu czy innej Islandii odpadniemy w LM. Będą sprowadzać piłkarzy w połowie sierpnia gdzie już będzie po Euro-Pucharach, a później będą się zgrywac z pół roku z drużyną a do tego dojdzie z jedna czy dwie kontuzje.

odpowiedz
Antolic - 24.07.2020 / 21:13, *.centertel.pl

Przedluze kontrakt

odpowiedz
Jacek R. - 24.07.2020 / 21:41, *.vectranet.pl

@Antolic: to super ????????

odpowiedz
Xxc - 24.07.2020 / 20:59, *.t-mobile.pl

Jak zwykle sie obudzili... zamiast czekac na ostatnia chwilę powinni juz w grudniu z nim kontrakt przedluzyc

odpowiedz
Legia Warszawa Mistrz 15 - 24.07.2020 / 20:38, *.debnet.pl

Ja nie temat transferu antoli
Ale mam propozycję transferowa Macieja Wilusza jest obecnie bez klubu tak samo jak Michał Kucharczyk Wilusz 32 lata Pozycja śo
Kuchy 29 lat pozycja skrzydlowy

odpowiedz
P. - 24.07.2020 / 21:03, *.net.pl

@Legia Warszawa Mistrz 15: nie po to Vuco wyczyscil szatnie np. z Kucharczyka zeby wrocil i dslej mscil w szatni

odpowiedz
Kle - 25.07.2020 / 15:04, *.vectranet.pl

@P.: o Kuchym akurat mówił, że nie widzi problemu w jego powrocie, jeśli tylko przemyślał pewne rzeczy

odpowiedz
Zborek - 25.07.2020 / 23:08, *.plus.pl

@Kle: przemyślał ?? Hehehe nie po to sie go pozbyli zeby znow odwalać szopkę

odpowiedz
grzesiek - 24.07.2020 / 20:37, *.centertel.pl

Antolić zagrał bardzo dobry cały sezon. Oczywiscie zostaje z nami ! Po wystepach antoli w lidze europy beda pytac o niego silniejsze kluby

odpowiedz
Loczek - 24.07.2020 / 20:32, *.telkab.pl

I pozamiatane.

odpowiedz
Rambo - 24.07.2020 / 19:59, *.centertel.pl

Antola musi zostać.

odpowiedz
Groch - 24.07.2020 / 21:10, *.orange.pl

@Rambo: no to musi zarobić. Ile mi chcecie dać za podpis?

odpowiedz