Michał Probierz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Cracovia z Pucharem Polski. Z Cracovią o Superpuchar

Woytek

W rozegranym w Lublinie finale Pucharu Polski Cracovia pokonała Lechię Gdańsk po dogrywce 3-2. W regulaminowym czasie gry było 2-2.

Tym samym krakowianie zdobyli pierwszy historyczny puchar i to oni zmierzą się 9 sierpnia o godzinie 20:00 przy Łazienkowskiej 3 z Legią o Superpuchar Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Imie(L)iński - 27.07.2020 / 16:19, *.chello.pl

Probierz, szykuj się na "pocałunek smierci "... ;)

odpowiedz
Krakowska Elita - 26.07.2020 / 09:48, *.chello.pl

Rozsądne komentarze z waszej strony.Wdowiak jest w formie po prostu,odpalił w odpowiednim momencie.Co do samego finału,to emocje na najwyższym poziomie,także wizytówka dla całej polskiej piłki.Rzeka szczeka,jedynie oni patrzą nieobiektywnie,mentalność milicjantów.Lechia już się cieszyła,jaki entuzjazm,a tu sztos.Puchar jest Nasz!

odpowiedz
lw73 - 25.07.2020 / 21:48, *.t-mobile.pl

Najbardziej mnie rozbawiło to jak śpiewali "puchar jest nasz" na początku II połowy

odpowiedz
Grzes - 26.07.2020 / 11:12, *.chello.pl

@lw73: tak jak wy całe życie śpiewacie ze mistrzem polski jest Legia

odpowiedz
EMeU - 26.07.2020 / 14:49, *.tpnet.pl

@Grzes: bo jest!!!

odpowiedz
Filip - 25.07.2020 / 20:22, *.111.202

Nie wierze. Probierz w pucharach. Przeciez mowil ze nie oplaca sie grac w pucharach bo w nastepnym sezonie zespol bedzie w dolnej tabeli. Teraz jak Cracovii groza ujemne punkty to moze walczyc o utrzymanie

odpowiedz
Zlb82 - 25.07.2020 / 16:38, *.t-mobile.pl

H.W.D.P. za finał PP.

odpowiedz
Ultras⚽️Mistrz - 25.07.2020 / 16:47, *.amazonaws.com

H.W.D.P za całokształt....

odpowiedz
warszawiak - 25.07.2020 / 13:11, *.chello.pl

gratulacje dla pasow

odpowiedz
... - 25.07.2020 / 11:43, *.master.pl

Układy, układziki

odpowiedz
Krzysiek - 25.07.2020 / 11:20, *.centertel.pl

Cracovia"Kosiarze"Kraków.
Za mało dostają czerwonych kartek.
W europejskich pucharach sędziowie będą dla nich bezwzględni.
Dla ich "niespotykanie"spokojnego trenera także.
Superpuchar,kolejna szansa aby złapać kontuzję z Kosiarzami.
Superpuchar nie jest potrzebny.

odpowiedz
zdegustowany - 25.07.2020 / 10:12, *.tpnet.pl

To fakt, ze mecz trzymal w napieciu do ostatniej minuty. W sumie nie wiadomo jakby to wygladalo gdyby do konca obie druzyny graly w 11-tu lub po 10-ciu?
Nie rozumiem gdzie byl var gdy holender zdeptal Gajosa? Dla mnie ewidentna czerwien.

odpowiedz
Pawciu - 25.07.2020 / 07:03, *.net.pl

Myslalem ze obejrze kilka pierwszych minut azostalem dosamego kons - swietny Final. Jedyny minus to malailosc kibicow i srednie,nie czytelne oprawy

odpowiedz
Jakub - 25.07.2020 / 07:03, *.t-mobile.pl

Gratulacje dla Cracovii za zdobycie Pucharu Polski od kibica Legii Warszawa. Życzę powodzenia w europejskich pucharach tak samo jak pozostałym klubom, które będą reprezentowały POLSKĘ. Niech wszyscy awansują do faz grupowych. Pozdrowienia dla Wszystkich.

odpowiedz
Piotr - 25.07.2020 / 12:20, *.amazonaws.com

@Jakub: oby więcej takich komentarzy i takiego myślenia Polaków. Jestem za Legią, ale w Europie kibicuję KAŻDEMU POLSKIEMU klubowi. Logiczne. Pozdrawiam

odpowiedz
GCW - 25.07.2020 / 12:23, *.centertel.pl

@Jakub: Wytrzezwiakes ??!!

odpowiedz
Krop - 25.07.2020 / 12:38, *.amazonaws.com

@GCW:
Czego nie zrozumiałeś? Nie ma chamskich wrzutów to już nie trybie, eeee?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.07.2020 / 06:44, *.orange.pl

Właściwie to Lechia przegrała, bo myślała, że już wygrała. :P

odpowiedz
Gienek - 25.07.2020 / 00:34, *.vectranet.pl

Dobry otwarty mecz, nie to co Legia grała z amiką w szachy. Chyba najlepszy finał w XXI w.

odpowiedz
atmosferic - 25.07.2020 / 00:17, *.orange.pl

Musimy w koncu wygrac superpuchar - ostatnio hanba chyba z 5 czy 6 razy z rzedu przegrali to trofeum - jakis zart.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.07.2020 / 12:43, *.vectranet.pl

@atmosferic: Tyle razy graliśy o superpuchar a każdy trener po kolei powtarza ten sam błąd: Niepoważnie traktują kolejne trofeum!!! Ściemniają, że drużyna dopiero wchodzi w tryb meczowy, jakby to byli jacyś amatorzy, co zapomnieli jak się gra...za duże (na nasze warunki) pieniądze!

odpowiedz
Bearman - 25.07.2020 / 13:12, *.chello.pl

szczególnie Berg - który wolał wygrać jakiś tam sparing z Izraelczykami, a przegrać Puchar z Zawiszą

odpowiedz
sa - 25.07.2020 / 13:17, *.t-mobile.pl

@atmosferic: a na co Ci ten pucharek?

odpowiedz
L Kibic L - 25.07.2020 / 21:02, *.centertel.pl

@sa: a na to żeby dokopać Cracovii za puchar.

odpowiedz
(L)istek - 24.07.2020 / 23:29, *.centertel.pl

Jak zwykle w dupe.

odpowiedz
patison - 24.07.2020 / 23:28, *.chello.pl

Co by nie mówić świetny mecz. Pestka i Wdowiak..oj przydaliby się ale już za póżno by ich wyjąć. Naprawde kapitalny mecz, może najlepszy finał w tym wieku. Gratulacje.

odpowiedz
kibolo - 25.07.2020 / 01:53, *.orange.pl

@patison: Wdowiak to paralityk, wyjdzie mu jedno na dziesięć zagrań.

odpowiedz
Hiszpan - 25.07.2020 / 02:22, *.telnaptelecom.pl

@kibolo: No fakt mega paralityk. Stolar to potwierdzi.

odpowiedz
eN - 25.07.2020 / 04:15, *.as13285.net

@kibolo: to nie paralityk tylko ARCYparalityk. Pompują ga jako wielki talent a to klasyczny partacz ekstraklasy. Tylko oczywiście złośliwość losu sprawia że przeciw nam jakoś fartownie odbije mu się od kanta albo sęka i wpadnie. Aż strach pomyśleć o superpucharzr

odpowiedz
Matt - 25.07.2020 / 09:57, *.tpnet.pl

@patison: hehehe... Wdowiak. Przydałby się chyba żeby biegać po wodę.

odpowiedz
Groch - 24.07.2020 / 23:15, *.play-internet.pl

Brawo trener probierz ,kolejny sukces że słabym /przeciętym klubem

odpowiedz
Antyberg - 25.07.2020 / 10:10, *.centertel.pl

@Groch: Ty tak na poważnie z tym brawo probierz! To jest cienias, taktyka jest taka sama, wrzutki i koszenie przeciwnika, w Europie z pierwszą lepszą drużyną odpadnie!

odpowiedz
Wariat - 25.07.2020 / 21:46, *.centertel.pl

@Antyberg: Identycznie jak Legia wiec nie ma co patrzec na innych skoro sami jestesmy na zenujacym poziomie

odpowiedz
Olaf - 26.07.2020 / 15:07, *.vectranet.pl

@Groch: kolejny??? chyba jedyny sukces w życiu tego pana... ; )

odpowiedz
Joł - 24.07.2020 / 22:51, *.centertel.pl

A my mamy 19 pucharów. Mordy ????

odpowiedz
luckyb - 24.07.2020 / 23:27, *.inetia.pl

@Joł: Tak jest za rok 20!

odpowiedz