fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapitan Hajduka może wzmocnić Legię

Wiśnia, źródło: Super Express

Prawy obrońca Hajduka Split Josip Juranović może niebawem podpisać kontrakt z Legią - podaje Super Express. Chorwat jest prawym obrońcą, który w ubiegłym sezonie był kapitanem swojego klubu. Rozegrał w lidze 32 mecze, w których strzelił dwa gole i dopisał na swoje konto trzy asysty. Kontrakt Juranovicia z Hajdukiem wygasa za rok.

Wwdlug SE za jego kupno mistrzowie Polski mieliby zapłacić ok. 400 tys. euro, ale z Chorwacji dochodzą informacje o 700 tys. euro.
24-latek w przeszłości rozegrał dwa spotkania dla reprezentacji Chorwacji. W 2017 roku wystąpił w towarzyskim meczu przeciwko Chinom (90 minut), a w listopadzie 2019 roku zagrał 45 minut przeciwko Gruzji. Wówczas na boisku spotkał się z Walerianem Gwilią.

Legia szuka wzmocnień przed sezonem, a wobec kontuzji Marko Vesovicia jedną z kluczowych pozycji do obsadzenia stała się prawa strona defensywy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
Adi - 28.07.2020 / 20:27, *.play-internet.pl

Marcel Zapytowski dobry konkurent dla Muzyka

odpowiedz
MrjanoPl - 27.07.2020 / 17:11, *.net.pl

A na brameczkę można przygarnąć Luca Zidane..

odpowiedz
MarjanoPl - 27.07.2020 / 17:08, *.net.pl

Przypominam, że bez klubu jest Antonio Valencia, Mario Mandzukic, Edinson Cavani, Mario Gotze :)

Panie Prezesie lista wolnych zawodników jest długa...

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 27.07.2020 / 09:21, *.co.uk

Chyba nikt o tym nie pamieta, to przypomne! Wlipcu zeszlego roku hajduk odpadl w 1 rundzie kwalfikacji do Ligi Europy z Gzira Uniteg z Malty.. J. Juranovic przyczynil sie do tego sukcesu! Ale to tak na marginesie, nie widzialem go w akcji ;o)))

odpowiedz
Pablo33 - 27.07.2020 / 10:35, *.ziggo.nl

@Kajtus Czarodziej: Z tego co widziałem, grał w tym meczu tylko 32 minuty.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 27.07.2020 / 13:43, *.co.uk

@Pablo33: ..wiem ze nie rozegral calego meczu dlatego tylko przyczynil sie do tego sukcesu ;o) Kazdemu wpadka moze sie zdarzyc, wiadomo jak jest, sami na temat mozemy sporo powiedziec.. wkurza mnie jednak pisanie bzdur ze nie ma po co do nas przychodzic bo z hajdukiem awansuje do ligi europy czy cos.. otoz wcale niekoniecznie :o))) Pozdrawiam

odpowiedz
Kondzio12311 - 27.07.2020 / 09:10, *.cyfrowypolsat.pl

Brazylijskie media piszą, że ten zawodnik negocjuje z Legią:
revistacolorada.com.br/legia-varsovia-tem-interesse-na-contratacao-de-richard/

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 27.07.2020 / 07:53, *.centertel.pl

Zrobi błąd jak przyjdzie bo Hajduk ma szanse wejść do grupy LE a Legia? to wiadomo nie trzeba pisać

odpowiedz
Elquatro - 26.07.2020 / 23:09, *.chello.pl

Jedno walą łyche i palą cygara, inni harnasia i zioło. Pozdrawiam abstynentów.

odpowiedz
Pomidor - 26.07.2020 / 22:28, *.centertel.pl

Ogórek

odpowiedz
Markus Merk - 26.07.2020 / 23:45, *.play-internet.pl

@Pomidor: Przecież, ten Jonatanas ma kłopoty ze wzrokiem, co Legia kupi kolejnego inwalidę po Obradoviciu, wątpię.

odpowiedz
tomaszek67 - 26.07.2020 / 21:31, *.t-mobile.pl

Jonathas przejdzie testy medyczne w Legii, kończy mu sie umowa z Elche, był juz przymierzany do Legii jakiś czas temu. Z takim napastnikiem wyprzedzimy wszystkich w lidze o lata świetlne. Jeszcze będziecie przepraszać prezesa na kolanach za te swoje narzekania i krytyke.

odpowiedz
ddd - 26.07.2020 / 21:38, *.tpnet.pl

@tomaszek67: xD na pewno

odpowiedz
KibicL - 26.07.2020 / 21:57, *.centertel.pl

@ddd:
Gosć byłby wzmocnieniem i jest za darmo - czyli to czego szukamy :) Ljuboja przychodził w podobnym wieku i dał rade pograć 2 sezony na wysokim poziomie.

odpowiedz
Markus Merk - 26.07.2020 / 19:16, *.play-internet.pl

Dwóch obrońców już mamy, na napastnika,skrzydłowego i bramkarza czekamy.

odpowiedz
ObradokontuzjowiczKulawy - 26.07.2020 / 18:48, *.120.206

Technicznie i taktycznie fenomenalnie, a już to podanie w bok na 3 metry genialne.

Na filmikach to każdy kozacko fika.


Niech to będzie gracz w pierwszej trójce w lidze na koniec roku i wtedy będzie ok.

odpowiedz
NAPASTNIKA - 26.07.2020 / 18:38, *.com.pl

NAPASTNIKA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA LEGII POTRZEBA NATENTYCHMIAST

odpowiedz
Władeczek - 26.07.2020 / 18:30, *.play-internet.pl

To chyba jakieś żarty faken. Dwa gole w 32 meczach to oczywisty dramat. Po co nam takie szroty. Lepiej niech Mosur z Ciemielęckim grają faken.

odpowiedz
Salvador GCW - 26.07.2020 / 18:46, *.t-mobile.pl

@Władeczek: kolego nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem A ewidentnie jest napisane że to prawy obrońca i ma 24 lata więc o jakim tu szrocie znów pitolisz. Fakt jest taki że potrzebujemy na gwałt napastnika z prawdziwego zdarzenia więc luzuj gumę w gaciach

odpowiedz
Starejaja - 26.07.2020 / 19:46, *.151.241

@Salvador GCW : raczej ty zluzuj w gaciach bo to przecież Władeczek pisze faken po maciorze albo dwóch i czeka na takich leszczy jak ty...

odpowiedz
Salvador GCW - 26.07.2020 / 21:21, *.t-mobile.pl

@Starejaja: leszczu bit jak Cię spotkam na żylecie to ci swoje jaja na czole położę

odpowiedz
Groszek - 26.07.2020 / 23:09, *.125.114

@Władeczek: Widziałeś to wszystko na swoim 65"OLED 8K Smart TV prawda?

odpowiedz
AD 2020 - 27.07.2020 / 07:58, *.centertel.pl

@Salvador GCW : lubisz facetom kłaść jaja na czoło ??????
To chyba jesteś kolorowy

odpowiedz
Autor - 27.07.2020 / 08:38, *.135.90

@Salvador GCW : Ty kasztanie

odpowiedz
bubba - 27.07.2020 / 09:21, *.hawetelekom.pl

@Władeczek: A to my mamy takiego zawodnika Mosur????? bo ja go jeszcze nie widziałem

odpowiedz
Korda - 26.07.2020 / 17:36, *.orange.pl

Dobry grajek na naszą Ligę.

odpowiedz
jasiek - 26.07.2020 / 16:36, *.play-internet.pl

To ten Stolarski jest aż tak słaby? Gość z PO nr 2 stał się nr... no właśnie nie wiem który? Jaki jest plan na niego?

odpowiedz
JENDREK - 26.07.2020 / 16:39, *.biz.pl

@jasiek: EMIGRACJA NA GRENLANDIE

odpowiedz
Suuuuucho - 26.07.2020 / 17:31, *.tpnet.pl

@JENDREK: młodzież mówi na takie żarty jak twój suchary ale generalnie chodzi o to se chciałeś być śmieszy w ci nie wyszło :(

odpowiedz
Farme(L) - 26.07.2020 / 16:22, *.virginm.net

Przejrzałem dostępne filmiki, bo jak większość nie bardzo kojarzę i muszę powiedzieć, że niezły przegląd pola, dobrze się ustawia dość szybki i w kontakcie z przeciwnikiem nie da się przepchnąć i nogi nie odstawia. No jeśli się uda go pozyskać to może być naprawdę niezłe wzmocnienie... Oby szybciej oby więcej takich...

odpowiedz
Kucharczyk - 26.07.2020 / 16:19, *.inetia.pl

Coś jak Muhar.

odpowiedz
Videomasakra - 26.07.2020 / 15:38, *.comcast.net

I tyle w temacie

odpowiedz
tekken (L) - 26.07.2020 / 15:22, *.chello.pl

Dobre :) zatrzymać Antolicia i może być niezła paka.

odpowiedz
M@c - 26.07.2020 / 15:15, *.chello.pl

24 lata, może z niego być dobry grajek

odpowiedz
Tomek - 26.07.2020 / 15:06, *.centertel.pl

Nadchodzi majestat ! Kapitan Hajdukow ! https://www.youtube.com/watch?v=jLIb2sgp4tc

odpowiedz
Le Ja - 26.07.2020 / 16:26, *.orange.pl

@Tomek: XDDDDDD

odpowiedz
Juri - 26.07.2020 / 14:51, *.tpnet.pl

Super transfer jak wypali.
Dobra robota,kapitan to nie pęka.

odpowiedz
Olaf - 26.07.2020 / 15:03, *.vectranet.pl

@Juri: 100% racji.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 26.07.2020 / 14:32, *.orange.pl

Myślę że to byłby dobry transfer.

odpowiedz
arnold zboczek - 26.07.2020 / 14:24, *.centertel.pl

nie ma czasu na może , goscie powinni za kilka dni juz zlatywac do stolycy, po co kupowac typów skoro beda gotowi za miesiac, dwa

odpowiedz
Andreas - 26.07.2020 / 14:22, *.play-internet.pl

Transfer ok Hajduk poza pucharami to do lykniecia przez nas. Jeszcze potrzeba bramkarza napadziora i rozgrywającego. Któryś z nowych powinien jeszcze być niezły w stałych fragmentach gry.

odpowiedz
X - 26.07.2020 / 15:26, *.virginm.net

@Andreas : 5 miejsce zajeli, graja w kwalifikacjach do LE to jak poza pucharami...

odpowiedz
Michał - 26.07.2020 / 14:22, *.orange.pl

Moim zdaniem gdyby to była prawda super transfer wtedy gdy veso wyleczy kontuzję być może Litwin w końcu też dojedzie do formy jakiej oczekujemy

odpowiedz
Rob - 26.07.2020 / 14:09, *.245.170

Petarda!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 26.07.2020 / 14:06, *.orange.pl

Wygląda to dobrze.
Taką politykę zagranicznych transferów to ja popieram.
Oczywiście nigdy nie ma pewności co do piłkarza, ale kryteria są właściwe: w odpowiednim wieku, udało mu się zagrać w silnej reprezentacji, kapitan, gracz narodowości, której piłkarze w Legii radzą sobie dobrze, na pozycję, gdzie kluczowy gracz leczy kontuzję i zawodnik na którym można zarobić, ale też nie piłkarz, co wygląda na takiego, co by chciał się na Legii wybić. Dawać go.

odpowiedz
coachbiedronka - 26.07.2020 / 14:01, *.sky.com

bedziemy na niego wołać jurek

odpowiedz
PPU - 26.07.2020 / 15:18, *.centertel.pl

@coachbiedronka: chyba Józek

odpowiedz
Kibic L - 26.07.2020 / 13:35, *.tpnet.pl

Do redakcji: kiedy losowanie 1/32 Pucharu Polski?

odpowiedz
dzl - 26.07.2020 / 17:47, *.mm.pl

@Kibic L : W poniedziałek jest na 90minut

odpowiedz