REKLAMA

Szczecineccy legioniści zorganizowali drugi Dzień Dziecka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Już po raz drugi Legioniści ze Szczecinka zorganizowali wielką imprezę plenerową pod nazwą "Dzień Dziecka z Legią". Pierwotnie miała ona się odbyć oczywiście w czerwcu, ale z wiadomych przyczyn (pandemia), musiała poczekać aż do niedzieli, 26 lipca.

"Cel był oczywisty: pokazać się "na mieście" i przyciągnąć nowe rzesze młodych sympatyków, czy też później kibiców warszawskiej Legii. Przygotowania do imprezy zaczęły się pół roku temu. Zbieraliśmy pieniądze, przygotowywaliśmy gadżety, załatwialiśmy niezbędny sprzęt. Bardzo ważna była pogoda, bo to przecież impreza plenerowa, a ta na szczęście nie zawiodła" - relacjonują szczecineccy legioniści odpowiedzialni za organizację imprezy.

W niedzielę piękne słońce przywitało ogromną rzeszę dzieci, młodzieży i rodziców. Atrakcji było mnóstwo, w tym oczywiście darmowe napoje, lody, popcorn i kiełbaski. Każde dziecko już na wejściu otrzymało specjalne opaski odblaskowe na rękę i baloniki w barwach Legii.

Dużą popularnością cieszyły się dmuchane zamki i wodny roller, o czym świadczyły długie kolejki chętnych do skorzystania z tych atrakcji. Zabawy i konkursy dla dzieci prowadził DJ, była bitwa na kule wodne, a także turniej FIFA 2020 na konsolach. Wszystkie dzieci otrzymały mnóstwo nagród, wśród których były oryginalne koszulki, spodenki i piłki Legii. "Najważniejszy dla nas organizatorów był uśmiech dzieci i zadowolenie ich rodziców. Nasza impreza stała się już rozpoznawalna i pewnie niedługo rozpoczną się przygotowania do kolejnej, która będzie miała miejsce za rok" - podsumowują legioniści ze Szczecinka.

























REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 30.07.2020 / 09:40, *.t-ipconnect.de

Super naprawde, wielkie Brawa. Jestem mile zaskoczony.

odpowiedz
syrenka - 29.07.2020 / 13:19, *.orange.pl

Brawo! Super! Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
mG - 29.07.2020 / 11:42, *.101.2

Brawo! :)
Kozacka ekipa :)

odpowiedz
Łazar GCW - 29.07.2020 / 08:14, *.t-mobile.pl

Brawo Szczecinek!!!!!Tak trzymać. Pozdro

odpowiedz
Cult⚽️Legia⚽️King - 28.07.2020 / 22:12, *.47.32

Brawo!wszyscy!Brawo!Szczecinek!wszyscy powinni brać od was przykład!Brawo!

odpowiedz
(L) - 28.07.2020 / 17:02, *.plus.pl

Ano wlasnie.
Może by koledzy napisali początki kibicowskie :)

odpowiedz
Matigol - 28.07.2020 / 16:59, *.orange.pl

"Mają rozmach", "wypas", "coś pięknego" - można tak w nieskończoność. E(L)egancka robota panowie - czapki z głów i ukłony w pas ! Jeden z najdalszych i chyba najprężniej działających na własnym podwórku FC. Powodzenia z całego serducha w dalszej działalności !

odpowiedz
K - 28.07.2020 / 15:23, *.t-mobile.pl

Wielkie gratulacje!!!

odpowiedz
Ar - 28.07.2020 / 15:06, *.plus.pl

Pochodze z okolic Miastka i od zawsze w tym rejonie kibicowalo sie mocno Legii i ganialo sie kmiotow przyjezdnych z Pily i innych Koszalinow.

odpowiedz
Forever Young - 28.07.2020 / 14:10, *.com.pl

Brawo Panowie.Ogromny szacunek. To Fc takie jak Wasz, są Legii siłą

odpowiedz
ziutek - 28.07.2020 / 11:55, *.vectranet.pl

Świetna akcja!

odpowiedz
Oi - 28.07.2020 / 11:36, *.chello.pl

Skąd historia kibicowania Legii w Szczecinku? Geograficznie to między młotem a kowadłem

odpowiedz
Kojot44 - 29.07.2020 / 11:08, *.154.135

@Oi: Mamy to w DNA :). Ale chyba to się wszystko zaczęło nasilać po meczu z Widzewem pamiętnym. Jeszcze wtedy był duży podział między Legią i Widzewem. Pamiętam jak dziś bójki między szkołami, zadymy na ulicach ciężkie czasy. Noi udało się. Szczecinek w 90% jest za Legią.

odpowiedz
Ziomek69 - 28.07.2020 / 11:30, *.65.141

Super! Brawo! Cała Legia zawsze razem.

odpowiedz
b - 28.07.2020 / 11:22, *.com.pl

Brawa dla całej ekipy!

odpowiedz
cwks - 28.07.2020 / 10:46, *.chello.pl

Szacunek Panie i Panowie za promowanie Legii w zachodniopomorskim.

odpowiedz
MP.J(L) - 28.07.2020 / 10:24, *.plus.pl

Brawo!!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 28.07.2020 / 09:43, *.vectranet.pl

Bardzo sympatycznie :D Popieram!

odpowiedz
jawor100 - 28.07.2020 / 08:46, *.centertel.pl

Kapitalna inicjatywa,brawo

odpowiedz
Bar(L)inek - 28.07.2020 / 08:34, *.t-mobile.pl

Szacunek!

odpowiedz
przedszkolanka - 28.07.2020 / 08:30, *.38.17

+ za akcje ;-) 10 pkt w lidze maluchów i starszaków ;-)

odpowiedz
LWB - 30.07.2020 / 12:58, *.t-mobile.pl

@przedszkolanka : co cię boli lalka?

odpowiedz
Maniek - 28.07.2020 / 08:30, *.centertel.pl

Brawo!

odpowiedz