fot. UEFA
REKLAMA

Liga Mistrzów

Drita Gnjilane lub Linfield FC rywalem Legii w 1. rundzie el. Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com

W niedzielę rozlosowano pary 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Rywalem Legii Warszawa na tym etapie rozgrywek będzie zwycięzca rundy wstępnej: Drita Gnjilane (Kosowo) lub Linfield FC (Irlandia Północna). Mecz odbędzie się 18 lub 19 sierpnia w Warszawie, bez udziału kibiców. W najbliższy poniedziałek rozlosowane zostaną pary 2. rundy eliminacyjnej LM.

Runda wstępna rozgrywana jest w formie turnieju - Linfield pokonało 2-0 zespół Tre Fiori z San Marino, natomiast Drita wygrała 2-1 z Interem Escaldes z Andory. Mecz finałowy odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 18 w Nyonie. Po jego zakończeniu Legia pozna swojego rywala.

WYNIKI SONDYNajlepszy rywal dla Legii w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów to...
SUMA GŁOSÓW: 798
START: 08.08.2020 / KONIEC: 09.08.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (79)

+dodaj komentarz
jacoo - 10.08.2020 / 09:50, *.tpnet.pl

czyli koniec przygody w europucharach. skupiamy sie na lidze.

odpowiedz
rezdet - 10.08.2020 / 20:54, *.35.237

@jacoo:
idiota, przenieś się na Konwiktorką

odpowiedz
G.K - 10.08.2020 / 05:54, *.inetia.pl

Bez kibiców?

odpowiedz
Leslav - 09.08.2020 / 22:30, *.icpnet.pl

Tacy przeciwnicy to nie są amatorzy, trzeba nie tylko wysokiej formy, ale i odrobinę szczęścia ;)

odpowiedz
Sebas (L) - 09.08.2020 / 20:18, *.t-mobile.pl

Gładkie zwycięstwo przewiduje

odpowiedz
... - 09.08.2020 / 20:35, *.t-mobile.pl

@Sebas (L): rywala oczywiście

odpowiedz
Darek - 09.08.2020 / 18:55, *.t-ipconnect.de

Fajnie,że mecz w Warszawie.Nie trzeba lecieć na mecz.Dwa dni wiecej na regeneracje.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 09.08.2020 / 21:37, *.play-internet.pl

@Darek : mecz bez udziału kibiców, chyba że balonem nadlecisz:)

odpowiedz
e - 09.08.2020 / 22:59, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: jemu o piłkarzy chodzi ... o,o

odpowiedz
775 - 09.08.2020 / 18:34, *.orange.pl

Najbardziej obawiałem się Szwedów lub Islandczyków, to zawsze bardzo zmotywowane zespoły i nawet jeśli na co dzień nie reprezentują wysokiej formy to w kluczowych momentach potrafią gryźć trawę. Kosowo lub Irlandia to z możliwych rywali w tej rundzie najlepsze opcje i jeszcze u siebie.

odpowiedz
Wiaderny - 09.08.2020 / 20:51, *.mm.pl

@775: to co piszesz to sporo prawdy, ale jednocześnie ta rzeczywistość jest frustrująca.

odpowiedz
Radomiak - 09.08.2020 / 18:25, *.vectranet.pl

Lepiej odpaść ze Szwedami niż z takimi ogórkami. Potem skupiamy się na lidze. vuko OUT !!!

odpowiedz
Mike (L) - 09.08.2020 / 17:52, *.vectranet.pl

Gramy u siebie więc po co te komentarze ze u siebie są nie wiadomo jaką drużyna. Minimalnie wygramy 3:0 poniżej tego będzie oznaczało, że Legia musi się lepiej motywować.

odpowiedz
kkk - 09.08.2020 / 17:14, *.vectranet.pl

o jakieś nowe zespoły w końcu,pierwszy raz o nich słyszę,no ale wyjazd do kosowa to by była fajna przygoda

odpowiedz
Tom - 09.08.2020 / 18:14, *.mm.pl

@kkk: I tak nie pojedziesz do Kosowa, Szumowski się nie zgodzi.

odpowiedz
wukowicz - 09.08.2020 / 17:07, *.t-mobile.pl

Może być ciężko na tym etapie nie ma słabych zespołów

odpowiedz
Tamten - 09.08.2020 / 22:25, *.telnaptelecom.pl

@wukowicz: przeciwnik był zmotywowany, szybko stracona bramka ustawiła mecz. Nie byliśmy przygotowani na taki scenariusz. Teraz skupiamy się na mistrzostwie własnego, nędznego podwórka.

odpowiedz
Juri - 09.08.2020 / 16:03, *.inetia.pl

Pan Boniek pozwoli grać?

odpowiedz
SF - 09.08.2020 / 15:47, *.tpnet.pl

Zgodnie z sonda ! "L" !!!

odpowiedz
sraczkovic - 09.08.2020 / 14:51, *.orange.pl

Linfield to dobrzy Kumple Rangersow, takze ten...

odpowiedz
atmosferic - 09.08.2020 / 14:48, *.orange.pl

Irlandia Polnocna? Boruc niech lepiej nie wychodzi na ten mecz. To bardzo nie lezacy nam rywale ci wyspiarze. Nie jest to moze powazna liga ale ten styl - czyli kopanina - zawsze nam nie lezal.

odpowiedz
Intelektualić - 09.08.2020 / 16:34, *.play-internet.pl

@atmosferic: no chyba właśnie niech wychodzi bo on wyspiarski futbol zna od podszewki i tam święcił tryumfy.

odpowiedz
Arek - 09.08.2020 / 14:24, *.tpnet.pl

Nie chcę tu robić za nie wiadomo jakiego eksperta, czy coś w tym stylu, ale tak myślałem. Że właśnie ktoś z tej pary zagra z nami.

odpowiedz
Kedar1985 - 09.08.2020 / 14:21, *.tpnet.pl

Czy wszystkie mecze europejskich pucharów w każdej rundzie odbędą się bez kibiców?

odpowiedz
wiaderny - 09.08.2020 / 20:49, *.mm.pl

@Kedar1985: tak

odpowiedz
Inform - 09.08.2020 / 14:17, *.play-internet.pl

Obie drużyny grały wczoraj w Nyon Szwajcaria i wygrały. We wtorek też w Nyon zagrają że sobą o awans do następnej rundy, czyli na zwycięzcę czeka Legia.

odpowiedz
Michal - 09.08.2020 / 20:00, *.tmodns.net

@Inform: gdyby nie wygraly to by znami nie grali omg ????

odpowiedz
kalosz - 09.08.2020 / 13:52, *.mm.pl

rozgrywki pewnie nie ruszą nawet bo srovid...skoro superpuchar odwolany z powodu srovida to czemu inne mecze/rozgrywki mialyby sie odbyc?
swoja droga ostatnioz powodu srovida nikt nie grał oprócz białorusi...czy to zmieniło cos w sprawie covida i wyników ?
aletak to jestjak sie jest zaleznym od kogos lub czegos....

odpowiedz
Władeczek - 09.08.2020 / 13:50, *.vectranet.pl

Dobre losowanie, gramy u siebie faken. Jeszcze żeby się z koronawirusa wyleczyli to mecz się odbędzie faken.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 09.08.2020 / 13:21, *.centertel.pl

Genialnie ale będzie ciężko

odpowiedz
Fitter - 09.08.2020 / 13:19, *.chello.pl

Linfield to uznana firma na Wyspach obok Glentoranu i Crusaders

odpowiedz
Oby - 09.08.2020 / 13:04, *.chello.pl

Odpadajmy szybko z tych pucharów i bierzmy się za ligę

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 13:16, *.mm.pl

@Oby: Upał???

odpowiedz
Obystropy - 09.08.2020 / 13:18, *.amazonaws.com

@Oby: Odpadaj od kompa,i bierz sie za nauke...

odpowiedz
Eri - 09.08.2020 / 14:25, *.t-mobile.pl

@Oby: Teraz to dałeś...

odpowiedz
Arek - 09.08.2020 / 14:25, *.tpnet.pl

@Oby: obyś w końcu trafił na dobrego specjalistę.

odpowiedz
Autor - 09.08.2020 / 17:02, *.t-mobile.pl

@Arek: po tobie matołku widać, że specjalistów brak

odpowiedz
arek - 09.08.2020 / 21:56, *.tpnet.pl

@Autor: a po Tobie, że już nie dają rady.

odpowiedz
Zamoj - 09.08.2020 / 12:57, *.orange.pl

Moze będziecie hejtować może nie, nie wiem

ale na tym etapie nie ma już słabych drużyn... szansa na odpadnięcie z tym przeciwnikiem to na ten moment 50%

albo wygramy albo przegramy

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 13:13, *.mm.pl

@Zamoj: Człowieku, jeśli mielibyśmy odpaść z drużynami, których nazw nawet nie potrafimy wymówić bez wczytania się w nie, to należałoby rozwiązać klub i zająć się czymś innym niż uprawianiem tej dyscypliny sportu.
Albo ligę należałoby złożyć z drużyn osiedlowych.

odpowiedz
Sig - 09.08.2020 / 14:49, *.chello.pl

@Wolfik: dlaczego mieliby rezygnowac? Kasa się zgadzą. Jest ok.

odpowiedz
Wiaderny - 09.08.2020 / 16:00, *.plus.pl

@Zamoj: podzielam ten pogląd. Ostatnie 3 lata niestety sprawiło, ze nie jest pewne, czy przejdziemy takie kluby. Inne ligi zrobiły postęp, Polska liga stoi w miejscu. Frustrujace.

odpowiedz
Arek - 09.08.2020 / 18:43, *.master.pl

@Zamoj: z tym "trenerem" o LE można tylko marzyć

odpowiedz
Olaf - 09.08.2020 / 12:50, *.vectranet.pl

ja pierdzielę, jakie potęgi powitamy w W-wie !!! ; P

Nisko upadliśmy, ale się podniesiemy! : )

odpowiedz
Micha - 09.08.2020 / 12:47, *.14.27

Szkoda, że przy pustych trybunach

odpowiedz
jerry - 09.08.2020 / 14:41, *.chello.pl

@Micha: Szkoda, że są tacy, których ten kicz od uefa jeszcze podnieca...

odpowiedz
Prawi(L)ny - 09.08.2020 / 12:46, *.centertel.pl

No i ok . Spoko ogórki do ogrania. Można wystawić połowę zmienników i resztę młodzieży z rezerw niech się ogrywają. Mniej jak dwucyfrowka nie bedzie. Pierwsza drużyna powinna odpoczywać i nabierać sił na prawdziwe granie jak ruszy liga

odpowiedz
Piknik - 09.08.2020 / 20:20, *.centertel.pl

@Prawi(L)ny: jeśli to sarkazm to słaby. Jeśli na serio jeb*** się w łeb. Pierwszy skład może przegrać

odpowiedz
Kle - 09.08.2020 / 12:43, *.vectranet.pl

Spokojnie, zaraz ogłoszą koronę i tyle widzieli...

odpowiedz
jo - 09.08.2020 / 12:41, *.centertel.pl

Super że w Warszawie !!!

odpowiedz
Szakal - 09.08.2020 / 12:35, *.centertel.pl

Do będzie trudny rywal

odpowiedz
Wiaderny - 09.08.2020 / 12:23, *.mm.pl

Bardzo niedobrze...

odpowiedz
zdzicho - 09.08.2020 / 12:41, *.tpnet.pl

@Wiaderny: chciałes djugarden?

odpowiedz
wiaderny - 09.08.2020 / 16:02, *.plus.pl

@zdzicho: Frustrujace jest to, ze upadliśmy do tego poziomu jako klub i liga , ze w ogóle rozmawiamy o tym, ze wolimy drużynę z Kosowa niż z Szwecji.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 09.08.2020 / 12:21, *.orange.pl

Najlepsze losowanie z możliwych.
Teoretycznie najsłabsze drużyny, ale najważniejsze że mecz w Warszawie.
Obowiązkiem wygrana i awans do 2 rundy.

odpowiedz
INFO - 09.08.2020 / 12:20, *.chello.pl

Linfield FC wczoraj pewnie wygrało pierwszy mecz na wyjeździe więc to oni zawitają do Warszawy

odpowiedz
DoINFO - 09.08.2020 / 12:23, *.chello.pl

@INFO:
nie ten mecz, wygrali i dlatego grają z Dirtą. Jeden mecz w Belfascie.

odpowiedz
KKK - 09.08.2020 / 12:32, *.stansat.pl

@DoINFO: Jeden mecz ale nie w Belfaście a w Nyonie gdzie jest rozgrywany turniej.

odpowiedz
eLo - 09.08.2020 / 13:16, *.chello.pl

@INFO: info z dupy

odpowiedz
M@c - 09.08.2020 / 12:17, *.chello.pl

Ale na tym etapie nie ma już słabych drużyn :P

odpowiedz
PedroSc - 09.08.2020 / 12:15, *.chello.pl

Ktoś wie kiedy te drużyny grają między sobą?

odpowiedz
lucho_83 - 09.08.2020 / 12:17, *.55.24

@PedroSc: we Wtorek o 18 w Belfaście

odpowiedz
Nam Nam - 09.08.2020 / 12:18, *.chello.pl

@PedroSc: we wtorek

odpowiedz
PedroSc - 09.08.2020 / 12:18, *.chello.pl

@lucho_83: Thx ;)

odpowiedz
(L) - 09.08.2020 / 12:19, *.chello.pl

@PedroSc: Przecież już pierwszy mecz był...
na 99,9% bedzie Irlandia Płn

odpowiedz
eth - 09.08.2020 / 12:24, *.tpnet.pl

Grają w Szwajcarii, a Linfield jest tak słaby, że na jakieś 70% obstawiałbym że jednak zagramy z Kosowem :)

odpowiedz
aaaa - 09.08.2020 / 12:26, *.chello.pl

@eth: też mi się wydaje że będzie Kosowo

odpowiedz
PedroSc - 09.08.2020 / 12:26, *.chello.pl

@(L): Bardzo ciekawe rzeczy piszesz... Szkoda, że nie z tym przeciwnikiem grali...

odpowiedz
PL - 09.08.2020 / 12:12, *.chello.pl

Lepszego losowania nie mogło być, mecz u siebie i z ogórami..
Ostatnio los łaskawy dla nas w tych losowaniach.

odpowiedz
Wiaderny - 09.08.2020 / 12:24, *.mm.pl

@PL: jak pokazały ostatnie lata, żadnej drużyny w zestawieniu z Legia mnie można nazwać ogórami.

odpowiedz
grzegorz gajowniczek - 09.08.2020 / 12:56, *.chello.pl

@PL: na tym poziomie rozgrywek już nie ma słabych drużyn

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 12:11, *.mm.pl

Najlepsze losowanie jakie mogło się nam zdarzyć. Ten mecz powinno się wygrać bez najmniejszych problemów.

odpowiedz
wiaderny - 09.08.2020 / 12:25, *.mm.pl

@Wolfik: tak samo było przed dwumeczem Dudenlange Fc

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 13:15, *.mm.pl

@wiaderny: Było. I gdyby miało się powtórzyć, to całą ligę należałoby rozwiązać.

odpowiedz
Wiaderny - 09.08.2020 / 16:04, *.plus.pl

@Wolfik: myśle, ze liga nie zrobiła jakiegoś postępu od tamtego czasu, wiec jesteśmy nadal na granicy jej rozwiązania.

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 16:52, *.mm.pl

@Wiaderny: W sumie ...fakt.

odpowiedz
Nam Nam - 09.08.2020 / 12:09, *.chello.pl

Co za wspaniałe losowanie! Lotto ekstraklasa!

odpowiedz
imp - 09.08.2020 / 12:08, *.hostesseria.com

Super losowanie, lepsze nie mogło być!

odpowiedz