Liga Mistrzów
REKLAMA

Liga Mistrzów

Ararat-Armenia Erywań lub Omonia Nikozja rywalem Legii w 2. rundzie el. Ligi Mistrzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Zwycięzca pary Ararat-Armenia Erywań (Armenia) - Omonia Nikozja (Cypr) będzie w przypadku awansu rywalem Legii Warszawa w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Mecz odbędzie się 25 lub 26 sierpnia w Warszawie, bez udziału kibiców.

W 1. rundzie legioniści zmierzą się z Dritą Gnjilane lub Linfield FC - spotkanie odbędzie się 18 lub 19 sierpnia i będzie transmitowane przez TVP.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (77)

+dodaj komentarz
Lol - 13.08.2020 / 17:19, *.t-mobile.pl

No to po pucharach

odpowiedz
wiaderny - 15.08.2020 / 07:26, *.mm.pl

@Lol: będzie bardzo ciężko

odpowiedz
ROSOMAK - 16.08.2020 / 16:34, *.chello.pl

@wiaderny: Panowie wy tak na poważnie mamy grac w pucharach pojawia się przeciętna druzyna I co mam problem to może odajmy walkowerem k...... ! co z was za kibice

odpowiedz
Wojtek86 - 12.08.2020 / 09:48, *.net.pl

Nawet nie wiedziałem, że Łysy jest trenerem Omonii ;) W ostatnich 5 latach Omonia nic nie ugrała w pucharach. Powinniśmy dać radę.

odpowiedz
Lipa - 12.08.2020 / 09:13, *.chello.pl

Za mocne ekipy i to już na początku.

odpowiedz
Cziko - 11.08.2020 / 20:32, *.play-internet.pl

Nie podniecajcie sie bo 5 raz z rzędu nie bedzie ligi europy. Te wzmocnienia to tylko na naszą ligę.

odpowiedz
AliMario - 11.08.2020 / 13:00, *.centertel.pl

Już się nakręcacie ...jeszcze nie prz szk do drugiej rundy, skąd ta pewność że dadzą radę...szacunku dla każdego.!!!

odpowiedz
Jimmy L - 13.08.2020 / 07:58, *.t-ipconnect.de

@AliMario: W Punkt.

odpowiedz
Wiaderny - 15.08.2020 / 07:32, *.mm.pl

@AliMario: zgadza się. 20 lat temu w polskiej lidze było mniej pieniędzy, nie było infrastruktury, piłkarze dużo mniej zarabiali, można byli tylko pomarzyć o ściągnięciu piłkarza z zachodu. A jednak takich ogórków z zadupia polskie kluby łykały 5-0. Wszyscy poszli do przodu, tylko my nie. Wk****a mnie to.

odpowiedz
Marian - 10.08.2020 / 22:20, *.plus.pl

Ararat to klub który istnieje....3lata.W tym czasie zdobyli 2 mistrzostwa Armenii.K.rwa strach się bać

odpowiedz
domator - 10.08.2020 / 22:38, *.chello.pl

@Marian: Czyli to nie jest ten stary prawdziwy Ararat, który grał w radzieckiej pierwszej lidze?

odpowiedz
miet - 11.08.2020 / 05:47, *.rr.com

@domator: za sojuza ten arat nie istnial.

odpowiedz
Marian - 11.08.2020 / 10:28, *.plus.pl

@domator: ten obecny został ararat został przeniesiony przez właściciela z ligi rosyjskiej

odpowiedz
Skoku - 13.08.2020 / 08:09, *.net.pl

@domator:

Tak i nie. 3 lat temu reaktywował ten klub jakiś bogacz, Kupił licencję Araratu Moskwa i przeniósł do Armenii.

odpowiedz
Arecki - 10.08.2020 / 22:17, *.plus.pl

Ararat Brandy 3* - dobre brandy za rozsądną cenę, a LEGIA w kolejnej rundzie.

odpowiedz
Rafix - 10.08.2020 / 21:59, *.centertel.pl

Kibicowsko szału nie ma:)

odpowiedz
wiaderny - 15.08.2020 / 07:28, *.mm.pl

@Rafix: i tak nie pokibicujesz na stadionie

odpowiedz
Sebas (L) - 10.08.2020 / 21:32, *.t-mobile.pl

No to chooop do 3 rundy

odpowiedz
Wolfik - 10.08.2020 / 18:44, *.mm.pl

Najważniejsze, że nie trzeba nigdzie latać. Na razie mamy szczęście w losowaniu. Armenia czy Cypr - drużyny jak najbardziej w zasięgu.

odpowiedz
Farme(L) - 10.08.2020 / 18:30, *.virginm.net

Rywale najgorsi z możliwych w prognozach... ale wydaje mi się, że spokojnie damy radę... już o tym pisałem ale mam przeczucie, że LM dla nas w tym roku, choć to może być tylko ślepa miłość...

odpowiedz
Antykrzeszczu - 10.08.2020 / 17:39, *.chello.pl

Grunt to podejść do rywala poważnie, wtedy 3 runda w zasięgu

odpowiedz
wiaderny - 15.08.2020 / 07:28, *.mm.pl

@Antykrzeszczu : żebyś się nie zdziwił

odpowiedz
Marian - 10.08.2020 / 17:15, *.plus.pl

Dawać tych Aparatów z Armenii i golimy frajerów

odpowiedz
Wiaderny - 15.08.2020 / 07:29, *.mm.pl

@Marian: nie zdziw się jak nas zgolą

odpowiedz
lw73 - 10.08.2020 / 16:21, *.chello.pl

Jak na razie los nam sprzyja.
Po pierwsze gramy w Warszawie
Po drugie tak Cypr jak i Armenia w sierpniu to jest piekło

odpowiedz
Hahaha - 10.08.2020 / 18:35, *.236.130

@lw73: a Warszawa w sierpniu 32st to nie pieklo??;)

odpowiedz
atmosferic - 10.08.2020 / 16:14, *.orange.pl

Z pewnoscia bedzie to Omonia i to bardzo niewygodny przeciwnik. Cypr to sauna w lecie jak tam bedzie mecz to marnie to widze. Tak w % 55-45 dla Cypryjczykow. Rywal z cypru to byl ten rywal ktorego trzeba bylo uniknac - niestety nie udalo sie.

odpowiedz
atmosferic - 10.08.2020 / 16:16, *.orange.pl

@atmosferic: aha mecz w Warszawie - w takim razie szanse 50 na 50.

odpowiedz
Gyros - 10.08.2020 / 19:20, *.virginm.net

@atmosferic: bzdury gadasz, druzyny cypryjskie nic teraz nie graja,spokojnie ich pojedziemy

odpowiedz
grzegorz - 11.08.2020 / 11:18, *.net.pl

@atmosferic: Racja. Az przypomina mi sie hurra optymizm kibicow Wisly przed rewanzem z APOELem albo z Panathinaikosem pomimo dobrej zaliczki z pierwszego meczu. Poludnie Europy w lecie to moze byc katorga.

odpowiedz
Ja1916 - 11.08.2020 / 23:22, *.centertel.pl

@grzegorz: przecież gramy u siebie

odpowiedz
novacco - 12.08.2020 / 19:00, *.centertel.pl

@atmosferic: przexiez nie gramy na Cyprze. Tu nie ma rewanżów

odpowiedz
775 - 10.08.2020 / 15:38, *.orange.pl

Szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet, że jest taki klub Ararat Armenia. Brzmi jak nazwa budy z kebabem. Jeśli się zepniemy to 3 runda jest w zasięgu i na to mocno liczę. Dobrze, że mecz jest w Warszawie, szkoda, że bez kibiców.

odpowiedz
Apud - 10.08.2020 / 16:15, *.play-internet.pl

@775: Ararat to nazwa pasma górskiego inteligencie. To tam osiadła arka Noego, wg. Biblii.

odpowiedz
singspiel - 10.08.2020 / 17:28, *.atman.pl

@Apud: młodziak, i to chyba niepijący, skoro nazwa mu się nie kojarzy

odpowiedz
Ytong - 10.08.2020 / 19:22, *.virginm.net

@singspiel: Stefan Karwowski by mu powiedzial co to jest Ararat;)

odpowiedz
Czarnogórzec - 10.08.2020 / 19:25, *.vectranet.pl

@Ytong: o koniak chodzi? ;)

odpowiedz
Kibic(L) - 10.08.2020 / 21:16, *.plus.pl

@775:
Ci z Luksemburga też byli no name'y...
Jak się skończyli, każdy pamięta.

odpowiedz
domator - 10.08.2020 / 22:35, *.chello.pl

@Czarnogórzec: o zimne Niksicko i lozovą rakije;)


Ararat to nazwa świętej góry Ormian, która dziś znajduje się na terenie Turcji.Sam klub jeśli to prawdziwy Ararat a nie jakiś nowy twór to swego czasu w radzieckich czasach grał w pierwszej lidze i nawet zdobywał miejsca na podium. (chyba tez puchar zdobył?) Koniak Ararat świetny, tak samo jak zimny browar Kilikia, a w międzyczasie prawdziwy kebab z baraniny w lawaszu;)

odpowiedz
Ytong - 10.08.2020 / 23:39, *.virginm.net

@Czarnogórzec: a jak ;) ormianski koniak nawet mozna chlodzic hahaha Stefek rulez!

odpowiedz
Ytong - 10.08.2020 / 23:41, *.virginm.net

@domator: jesli prawdziwy to kebaP kolego;)

odpowiedz
singspiel - 11.08.2020 / 17:18, *.centertel.pl

@Czarnogórzec: zaraz tam koniak. berbeluszka raczej, ale rogrzewająca

odpowiedz
domator - 11.08.2020 / 21:41, *.chello.pl

@singspiel: Koniak, Koniak dla mnie lepszy niż Shustov, specjały z Nadniestrza , lepszy niż ukraińskie Koblevo, Shabo, czy Zakarpacki, czy o innych Pliskach, Sztokach, czy Budofakach nie wpomne. Dla mnie to półka Hanesssy. Tylko nie wiem czy ma prawo do nazywania sie Cognacem czy tylko brandy? Wina z masandy na Krymie mogły być szampanami

odpowiedz
WARKA STRONG moja miłość - 10.08.2020 / 15:27, *.chello.pl

No to pozamiatane, znowu naszą Legiunia za burtą Ligi Mistrzów

odpowiedz
PLBBOY - 10.08.2020 / 16:06, *.227.22

@WARKA STRONG moja miłość: wracaj na pole, brudnymi pazurami pyry kopać buhahaha...

odpowiedz
Marina - 10.08.2020 / 15:08, *.chello.pl

Na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
Vuko WON - 10.08.2020 / 14:47, *.vectranet.pl

Okropne to że musimy się martwić czy damy radę takim zespołom. A niestety musimy...
Będzie bardzo ciężko o ile nie polegniemy już w 1 rundzie

odpowiedz
Andrew - 11.08.2020 / 17:46, *.plus.pl

@Vuko WON: pal gumę, i na bułgarskiej się zastanów nad sobą....

odpowiedz
Radom L - 10.08.2020 / 13:20, *.vectranet.pl

Obojętnie który zespół. Nie mamy szans.

odpowiedz
ROSOMAK - 10.08.2020 / 13:54, *.chello.pl

@Radom L: TY TAK POWAŻNIE

odpowiedz
Badi - 10.08.2020 / 14:29, *.67.159

@Radom L: ale ty baranem jestes wypier.....
Z tej stronki pseudoKibic

odpowiedz
PLBBOY - 10.08.2020 / 16:08, *.227.22

@Radom L: ale żeby z Wartą odpaść... Serio?

odpowiedz
Gclw - 10.08.2020 / 17:24, *.play-internet.pl

@Radom L: powiedział Radomiak przed barażami o Ekstraklase ????

odpowiedz
Szmu(L)ki - 10.08.2020 / 13:15, *.chello.pl

Ważne, że mecz w Warszawie. Do przejścia bo liga cypryjska już przestała pajacować i wróciła na swoje stare miejsce :D

odpowiedz
znajca - 10.08.2020 / 12:56, *.com.pl

Już kiedyś Wisła Kraków zacierała zachłanne łapska na okoliczność pewnego awansu do LM po wylosowaniu APOELu Nikozja.

odpowiedz
Gienek - 10.08.2020 / 12:50, *.netfala.pl

Dobre losowanie. Zagramy pewnie z Omonia a tam trenerem jest Berg. Runda spokojnie do przejścia. Na razie szczęście nam sprzyja, oby tego grajki nie spier...oliły.

odpowiedz
Wiaderny - 15.08.2020 / 07:49, *.mm.pl

@Gienek: co ty gadasz. Od kilku lat jesteśmy w stanie przegrać ze wszystkimi a ty mówisz , ze na spokojnie. Cała polska piłka jest w zapaści. Wszyscy pseudo działacze martwią się o swoją kieszeń. Jedyny rozsądny prezes od czasu upadku komunizmu w Polsce, Leśny, musiał odejść. Nie liczcie, ze przez następne 30 lat coś tu drgnie i ruszymy dalej. Będą nas bić w Luksemburgu, na Cyprze, Armenii, a moze niedługo na malce i Andorze.

odpowiedz
Jano - 10.08.2020 / 12:41, *.orange.pl

Jaka szkoda że przy pustych trybunach :( klub powinien sprzedawać jakieś pamiątkowe bilety,ot tak np po 10-20 zeta jakiś ładny wydrukować,kto chciałby wesprzeć klub to miałby fajną pamiątkę i puścić w necie ja chętnie bym kupił taki bilet do kolekcji

odpowiedz
zawierciok - 10.08.2020 / 12:54, *.amazonaws.com

@Jano: brawo jestem ZA

odpowiedz
Lukasz - 10.08.2020 / 13:03, *.play-internet.pl

@zawierciok: Ja również

odpowiedz
Darek - 10.08.2020 / 12:34, *.t-ipconnect.de

Kolejna runda w Warszawie.Odchodzą kolejne wymówki,że męcząca podróż,za goraco,sztuczna murawa itd.

odpowiedz
MH - 10.08.2020 / 12:18, *.play-internet.pl

Mecz w Wawie oby z omonią..

odpowiedz
Kacperek - 10.08.2020 / 12:17, *.chello.pl

Dobre - Omonia Nikozja Trenerem jest Henning Berg :) , spokojnie do przejścia

odpowiedz
Kamil - 10.08.2020 / 12:16, *.3s.pl

Dobrze, że w Warszawie, na wyjeździe byłby duży problem

odpowiedz
już to widziałem - 10.08.2020 / 12:55, *.t-mobile.pl

@Kamil: duży problem to będzie jak taki erywań albo nikozja strzeli nam farfocla na początku meczu po jakimś wolnym czy rożnym a potem postawią autobus a my będziemy musieli strzelić dwie bramki...

odpowiedz
tekken (L) - 10.08.2020 / 15:23, *.chello.pl

@już to widziałem: Dlatego trzeba zawsze mieć jakieś atuty, które dają szansę na zwycięstwo.

odpowiedz
przega - 10.08.2020 / 18:57, *.mm.pl

@już to widziałem:
Remis nie daje awansu gościom. W przypadku remisu zarządzana jest dogrywka, a w dalszej kolejności rzuty karne.

odpowiedz
ICeMan - 10.08.2020 / 12:16, *.amazonaws.com

Kowal mówił, że na Omonii żarty się skończą :)))

odpowiedz
Arek - 10.08.2020 / 17:32, *.tpnet.pl

@ICeMan: o Celticu też tak mówił jakiś czas temu.

odpowiedz
Lfan - 10.08.2020 / 12:16, *.tpnet.pl

I elegancko 2 rundy gramy u siebie :)

odpowiedz
zduneq - 10.08.2020 / 12:42, *.play-internet.pl

@Lfan:
Skąd to info?

odpowiedz
Ziger - 10.08.2020 / 13:36, *.chello.pl

@zduneq: z losowania :D

odpowiedz
antek - 10.08.2020 / 13:37, *.play-internet.pl

@Lfan: niech pierwszą przejdą

odpowiedz
Zduneq - 10.08.2020 / 13:45, *.play-internet.pl

@Lfan:
Dzięki. A wiesz może czy bramki na "wyjeździe" liczą się X2?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 10.08.2020 / 14:11, *.play-internet.pl

@Zduneq: w tym wypadku nie. Dopiero od 4 rundy.

odpowiedz
zduneq - 10.08.2020 / 15:31, *.play-internet.pl

@PiotrŻo(L)iborz:
Dziemi

odpowiedz
Nam Nam - 10.08.2020 / 12:15, *.t-mobile.pl

Chwalmy Pana za gospodarza.

odpowiedz