Aleksandar Sedlar i Iuri Medeiros w maju 2019 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia złożyła ofertę za Sedlara

źródło: meczyki.pl

Legia Warszawa złożyła Mallorce ofertę za Aleksandara Sedlara - poinformował serwis meczyki.pl. Sedlar został najlepszym obrońcą Ekstraklasy w sezonie 2018/19 w barwach Piasta Gliwice i odszedł do hiszpańskiego RCD Mallorca. Tam od grudnia wystąpił w dwunastu meczach La Liga - dziewięciu w podstawowym składzie. Na boisko wybiegł po raz pierwszy dopiero 21 grudnia 2019 roku, a w sumie zagrał tylko 813 minut. Mallorca spadła z La Ligi i jest zmuszona do cięcia kosztów.

28-letni Serb występuje na pozycji środkowego obrońcy. Według informacji meczyki.pl pierwsza oferta za zawodnika wyniosła ok. 500 tys. euro, ale Hiszpanie chcą dwa razy więcej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
KrótkaPamięć - 28.07.2020 / 21:12, *.t-mobile.pl

Sedlar - bardzo słaby ruch transferowy, wydaje mi się że pokazał dobitnie w ostatnim meczu w Piaście (dwa rzuty karne na jego czapę) jak jego głowa reaguje na stres. Chłopak jest okay na ekstraklasę, dla klubu gdzie nie ma presji.
Do Legii to to nie piłkarz, wytrzeźwiejta po fecie mistrzowskiej bo jak tak dalej pójdzie do Lech nas zje w przyszłym sezonie, o pucharach nie wspominam bo to mrzonki i tak

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2020 / 22:34, *.mm.pl

@KrótkaPamięć : Zgadzam się. Jest w Polsce kilku zawodników, którzy za podobną kwotę mogliby zasilić naszą obronę. Przykładowo Przemek Wiśniewski z Górnika.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.07.2020 / 18:35, *.orange.pl

No właśnie. Taki obrońca, który nie będzie odstawał, ale też nie podniesie jakości.

odpowiedz
garry - 28.07.2020 / 18:32, *.centertel.pl

po co?
Jędrzejczyk, Lewczuk, Remy, Wieteska, Astiz, Mosór, Żyro... mało??? nie tu szukajmy

odpowiedz
Bobo - 28.07.2020 / 21:08, *.t-mobile.pl

@garry: Remy - Wieteska - Astiz - Mosór - Żyro to na pierwsze rundy pucharu Polski. Naprawdę myślisz, że duet np. Astiz Wieteska zrobi różnicę na arenie międzynarodowej ?

Jędza - Lewczuk, to jest klasa europejska

odpowiedz
Błażej - 29.07.2020 / 10:39, *.telnaptelecom.pl

@garry: Remy to już chyba na wylocie, Wieteska to nie ten poziom, a Astiza przez litość nie skomentuję.

odpowiedz
z innej beczki - 28.07.2020 / 18:32, *.virginm.net

Ogladam sobie mecz radomiaka z miedzia... i jak mnie to w oczy kluje jak widze ze miedz ma takie same koszulki jak Legia te zielone... zajebiscie po prostu hehe. Czy ktos w tm klubie moze zadbac o prestiz jakim bylo by posiadanie oryginalnych trykotow!! Bazarowo w hooy

odpowiedz
xaxa122 - 28.07.2020 / 16:28, *.tpnet.pl

wiecej niz 600 tys juro ten pilkarz nie jest wart.

odpowiedz
Mati - 28.07.2020 / 15:07, *.com.pl

Po co nam ten ogórek

odpowiedz
Jasio - 28.07.2020 / 11:07, *.edu.pl

Za 500tyś EUR to byłby dobry transfer. 1mln EUR to dużo, z pewnością nas nie stać. Jedyna szansa to, że sam zawodnik (i jego menago) będą naciskali w Mallorcę aby go puścili.

odpowiedz
ambasador666 - 28.07.2020 / 11:03, *.117.58

Jestem za żeby LEGIUNIA była POLSKO-bałkańska...bez lipy...3 Milinkovic-Saviczów ,2- Berbatowów i dwa klony Brozowicza i mamy to

odpowiedz
Pawełek - 28.07.2020 / 10:55, *.netfala.pl

No i co się dzieje? Gdzie te transfery? Póki co są zajawki, że Legia się kimś interesuje, ale konkretów brak.

odpowiedz
atmosferic - 28.07.2020 / 10:05, *.orange.pl

Dobrych transferow nie bedzie. Pogodzmy sie z tym jak najszybciej.

odpowiedz
TikTaktyk - 28.07.2020 / 07:32, *.mnet-online.de

Jeśli chodzi o Żyro M to przypominam że odszedł za darmo. W tym samym czasie nijaki Minetty z wronek był w identycznej sytuacji ale przedłużył kontrakt aby jego klubik dostał od Sampodori ponad 2 mln€.
Naszego wychowanka nie było stać na taki gest bo jego interes (i Kucharskiego) był najważniejszy. Gdzie są obaj teraz? Nasz pazerota tuła się po pół roku po peryferiach naszej ligi a drugi jest podstawowym graczem i kopie z Ronaldo, Lukaku... i innymi. Jednego los pokarał a drugiemu wynagrodził.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.07.2020 / 08:49, *.247.56

@TikTaktyk: otóż to.

odpowiedz
Autor - 28.07.2020 / 08:58, *.virginm.net

@TikTaktyk: Otoz to x2!!

odpowiedz
F - 28.07.2020 / 16:42, *.play-internet.pl

@TikTaktyk:
Korona spadłaby ci z dyńki jakbyś napisał Linetty, a nie przez M co nie? Dlaczego Żyro ma zależeć żeby zrobić dobrze takim dzbanom jak ty, a nie sobie? :D
Pamiętam jak koralik zawitał na trybunie fanatyków Legii, nie zapomnę tej jego kosternacji wypisanej na twarzy :) szkoda że nie można odnaleźć tego nagrania bo zoo Gucwińskich przy tym to arystokracja.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.07.2020 / 18:00, *.247.56

@F: Dlaczego Żyro ma zależeć żeby zrobić dobrze takim dzbanom jak ty, a nie sobie? :D
Bo jak słusznie Autor wyłuszczył, "robienie dobrze takim dzbanom jak my", było w jego najlepiej pojętym interesie. Gdyby Żyro przedłużył wówczas umowę z Legią i pograł u nas jeszcze z rok, to jego kariera mogła się potoczyć, jak kariera Linettego, czego nie zrozumiałeś, bo sam jesteś dzbanem.

odpowiedz
F - 28.07.2020 / 19:42, *.84.235

@vadisodjidjiaofoe:
Linetty nie porozumiał się z belgijskim klubem i jego kontrakt obowiązywał jeszcze 9 miesięcy, a nie z końcem sezonu. To sobie przedłużył w Lechu i pykał

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.07.2020 / 20:19, *.247.56

@F: Jak by to nie było, to ostatecznie i Linettemu i Lechowi wyszło na zdrowie. Generalnie im dłużej młodzik pogra regularnie w Ekstraklapie tym większe ma szanse, że nabyte doświadczenie pozwoli mu odnieść sukces za granicą. Jak zawodnik ulegnie chciwemu menago albo klub go wypchnie na siłę, bo ma problemy finansowe, to zawodnikowi raczej nie służy. Zwłaszcza jeśli pójdzie do silnego klubu, gdzie grzeje ławę.

odpowiedz
Kibolek - 01.08.2020 / 07:05, *.telefonica.de

@vadisodjidjiaofoe: dokladnie ????????????

odpowiedz
Arek - 27.07.2020 / 22:44, *.tpnet.pl

A skąd Wy wiecie, że na ten przykład nikt nie odejdzie? Inna rzecz, że nie wydaje mi się, że on tu przyjdzie. Jeśli jednak gdyby, to jestem za.

odpowiedz
Alex Bielany - 27.07.2020 / 22:08, *.chello.pl

Nie za duzo tych balkancow ?

odpowiedz
Jugosławiani - 27.07.2020 / 22:04, *.inetia.pl

Witam wszystkich osobiscie uwazam ze to dobry ruch od strony naszego klubu po 1 nie kupujemy szrotu anonima po 2 L pod wzgledem sprowadzania graczy w ostatnim czasie robi minimalne błędy a po 4 to gość ktory w filozofii naszej Legi odpowiada 1 00% waleczny bankowo gracz jak sie to uda BOMBA !!!

odpowiedz
garry - 27.07.2020 / 20:48, *.chello.pl

To bardzo dobry gracz, ale jeśli przyjdzie ten prawy obrońca z Hajduka, to będzie już trzeci gracz do obrony; naprawdę aż tyle wzmocnień tam? Remy już zdrowy, a pamiętamy ile dla nas znaczył zdrowy. Może wrócić Żyro z wypożyczenia, ilu tych środkowych obrońców?

odpowiedz
RadoL - 27.07.2020 / 21:06, *.vectranet.pl

@garry: Żyro, nie żartuj. On poziomu Stali Mielec nie dotrzymuje. Wolny i głupie kartki, w tym czerwone. Żyro w Legii II to się zgadzam.

odpowiedz
Janusz - 27.07.2020 / 20:04, *.icpnet.pl

Legia ma być Bałkańska hhhaa

odpowiedz
WETERAN - 27.07.2020 / 18:32, *.chello.pl

Mam nadzieję, że to plotka.

odpowiedz
To tu to tam... - 27.07.2020 / 18:00, *.amazonaws.com

Może I był dobry w Piaście ale kiedy to było?a nasi młodzi cièżko pracujà ,budujá Akadenie żeby na ławce rezerwowych siedzieli i czasem dadzà szanse na 5minut,dziwne te budowanie Super Legii chyba za dużo dyrektorów,zastèpcòw,treneròw itd tésknie za Stasiem Cz.takich ludzmi sie nie traci Legio,za każdà cene...

odpowiedz
@To tu to tam... - 27.07.2020 / 21:34, *.200.10

Domagasz się ogrywać w L juniorów i jednocześnie tęsknisz za Czerczesowem, który otwarcie mówił że juniorami grać nie będzie. Mądrego to miło posłuchać.

odpowiedz
Paweł - 28.07.2020 / 10:37, *.com.pl

@To tu to tam...: Na ten moment wygląda wszystko bardzo dobrze. Na początku sezonu było źle i nerwowo, trener i właściciel byli pod naciskiem, obrażani notorycznie... później zwrot o 180st i przyszły wyniki. Marudy i malkontenci zmniejszyli na chwilę dawkę swoich wymysłów, przyszedł na koniec sukces, chwilowa radość i Ci sami malkontenci znowu wiedzą swoje. Ech co za świat.

odpowiedz
To tu to tam... - 28.07.2020 / 20:07, *.47.32

@Paweł: co kur...!co kibic niemoże robić błèdòw ortografi,nie może mieć swoje wizji wypowiedzi...kur...!co za czasy....

odpowiedz
Krzeszczu - 28.07.2020 / 20:14, *.bredband2.com

@To tu to tam...: Cwult LEgia/Legia friends: uwazaj smarkaczu na jezyk jakiego uzywasz bo zawolam ojca! Chyba ze sam do niego z placzem polecisz. Jedyne co potrafisz to ublizac innym, na dodatek ta twoja totalnie polamana polszczyzna. Zrob wszystkim przysluge i zniknij z tego forum. Nikt nie chce takich obsranych niekulturalnych smarkaczy jak ty. Moze kiedy (jesli!) skonczysz podstawowke... Ale mozesz ja skonczyc w tym twoim sierocincu?

odpowiedz
O Krzeszczu atakuje - 28.07.2020 / 21:08, *.47.32

@Krzeszczu: znowu atakujesz ale ty głupi jesteś,zobacz czy cie w szafie nie ma....

odpowiedz
Krzeszczu - 28.07.2020 / 21:16, *.bredband2.com

@O Krzeszczu atakuje : Cwult Legia jestes niewychowanym chamskim szczylem. To ze zmieniasz nick swiadczy tylko o twojej ograniczonej umyslowosci bo twoj zafajdany styl smierdzi mocniej niz uchodzca w czarnobylu. Zniknij z tego forum raz na zawsze pajacu. I zmien gacie. Bo cie zaraz z tego twojego sierocinca do poprawczaka odprawie.

odpowiedz
Cult⚽️Legia⚽️Mistrz - 28.07.2020 / 21:25, *.47.32

@Krzeszczu: wszystko co mòwisz,šwiadczy o twoim złym wychowaniu..kto ty jesteś cieciu jeden że na forum farmazony siejesz,hipokryzje wmawiasz ,czepiasz sie ,dokuczasz,kłócisz sie,mâdrzysz sie ,chyba dzieci nie masz bo padło na głowe biedaku ...po za tym ublizasz szkoda mi dziadku ...

odpowiedz
Krzeszczu - 27.07.2020 / 17:51, *.bredband2.com

Osobiscie jestem na tak, dobry ruch. Dobry wiek na obronce, a on pokazal w Piascie ze jest solidnym defensorem. Astiz i Lewczuk ktorych bardzo lubie i szanuje ale to sa juz dziadki. Jedza prawie dziadek, Remy tez i na dodatek szklane szklo wiec w obronie szybko trzeba zmian/odnowien/wzmocnien. Ten kapitan z Hajduka tez sie niezle zapowiada, wiec moze cos z tego bedzie? Jeszcze tlko solidny napadzior i moze 1-2 do srodka pola. Tylko nie emerytow, bo znowu za rok bedzie przebudowa...

odpowiedz
Olaf - 27.07.2020 / 23:43, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: Racja, emerytów u nas dostatek ; )) Jeszcze tylko jakiegoś napastnika sensownego (nie takiego jak Lech ; ) to będzie w miarę ok na "atak" na LE.

odpowiedz
Krzeszczu - 28.07.2020 / 11:31, *.bredband2.com

@Olaf: Wiesz kolego, tak sobie nad tym myslalem. Analizowalem troche polityke transferowa np Daniela Levy z Tottenhamu, i wpadlem na taka mysl. Krotko to reasumujac: wole mlodszego pilkarza (22-24) ktory przyjdzie do nas zeby sie wybic i odejsc do lepszej ligi bo raz ze bedzie sie staral i gral na (swoim) najwyzszym poziomie, a na dodatek klub na nim zarobi. Niz starego dziada emeryta (29+) ktory moze i cos tam umie, moze i gdzies tam byl, moze i ma jakies CV, ale generalnie bedzie u nas odcinal kupony i kladl laske.
Oczywiscie lekko upraszczam i moze przesadzam, ale generalnie mam takie do tego podejscie.
Pozdro

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.07.2020 / 13:18, *.247.56

@Krzeszczu: "starego dziada emeryta (29+)" - oczywiście kumam co masz na myśli, ale jak to brzmi :-D

odpowiedz
Olaf - 28.07.2020 / 14:02, *.vectranet.pl

@vadisodjidjiaofoe: przykład z Polski: Gytkjer. Gra w PL 3 lata w tym pierwsze 2 lata średnio dopiero jak mu się kontrakt teraz kończył to zapierdzielał aż miło (dla Lecha miło). 29 lat chyba ma. Poszedł dla kasy do beniaminka Serie B : O Masakra.

Chyba dlatego nikt z nas go nie chciał bo przyszedłby dla kasy i znowu by 2 lata człapał... już tu jeden człapak z Lecha był... ; )

odpowiedz
Krzeszczu - 28.07.2020 / 19:41, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Przypomniales mi dialog!
Bolek, ile traktor ma kol? 4. A ile jest zepsutych? Jedno. To ile jest dobrych? 3. To nie mozna tak powiedziec, ze 3 sa dobre!?!? Przecierz to to samo... Ale jak brzmi! Trzy dobre! ;-)))

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.07.2020 / 20:51, *.247.56

@Krzeszczu: A ten traktor to skecz starego dobrego Laskowika jest :-)
https://www.youtube.com/watch?v=iACJWkIAnls od 30 sekundy

odpowiedz
Krzeszczu - 28.07.2020 / 21:29, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: no wlasnie! Brawo ty :-)

odpowiedz
Ogryzek - 27.07.2020 / 17:39, *.tpnet.pl

W razie gdyby transfer nie wypalił to w najbliższym czasie wolnym zawodnikiem powinien stać się Pazdan.

odpowiedz
Brunooo - 28.07.2020 / 08:33, *.chello.pl

@Ogryzek : jaki mosór chłopie?
Bo 1 mecz zagrał dobrze? A w 3 lidze się nie wyróżnia w ogóle i nawet w tej lidze są dużo lepsze grajki od niego.
W ekstraklasie wciągną go nosem i zmienisz zdanie.
Najpierw niech pogra np. w 2 lidze trochę.

odpowiedz
Ogryzek - 29.07.2020 / 19:33, *.tpnet.pl

@Brunooo: nie rozumiem o co ci chodzi ja kompletnie nic nie pisałem o Mosórze.

odpowiedz
Gizior - 27.07.2020 / 17:36, *.alfa-system.net

Bez sensu... Lewczuk, jedzą, wieteska do tego mosór który zrobił na mnie mega wrażenie i powinnien dostawać coraz więcej szans od vukovica... A my dajemy 500k euro za 28letniego serba... Chyba że wieteska odchodzi i już o tym wiedzą.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.07.2020 / 17:43, *.255.243

@Gizior: Bez sensu to są te wasze ujadania. Lewczuk i Jędza mają swoje lata, Wieteska wiecznie popełniła błędy a Remy wiecznie kontuzjowany.

odpowiedz
ZIger - 27.07.2020 / 21:30, *.play-internet.pl

@Gizior: Arminia Bielefeld jest mocno zainteresowana Wieteską.

odpowiedz
To mają być te duże transfery na minimum fazę grupową LE , no to mają z takim poziomem transferów faktycznie niezłą fazę ... nawet nie chce się tego komentować - 27.07.2020 / 17:33, *.com.pl

Sedlar na walkę o LM , dajcie spokój

odpowiedz
Albercik - 27.07.2020 / 19:10, *.chello.pl

@To mają być te duże transfery na minimum fazę grupową LE , no to mają z takim poziomem transferów faktycznie niezłą fazę ... nawet nie chce się tego komentować : pójdz stond kasztanie

odpowiedz
atmosferic - 28.07.2020 / 09:59, *.orange.pl

@Albercik : Spodziewales sie Mbappe i van Dijka na obrone?

odpowiedz
atmosferic - 27.07.2020 / 17:29, *.orange.pl

Za drogi i nie wart tych pieniedzy.

odpowiedz
Autor - 27.07.2020 / 17:07, *.135.90

A nie jaki Michal Zyro zostal zawodnikiem piasta chwasta hahaha. Ten to juz leci gdzie tylko zawolaja... musi sobie zdawac sprawe ze z obiecujacego pilkarza wyrosl na nie zlego kulawca

odpowiedz
L - 27.07.2020 / 17:51, *.tpnet.pl

@Autor: warto się zorientować w temacie zanim wyjdzie się na debila. Chłopakowi jakiś angol bandyckim faulem praktycznie zakończył karierę a ty wylewasz na niego swoje żale. Ja tam jestem pełny uznania ze michałowi ż. udało się wrócić po takiej przerwie bo wielu zakończyłoby karierę. Piast to jest teraz top 3 w Polsce wiec to nie jest jakiś tam klub a nawet jeśli uważasz inaczej to mógłbyś powstrzymać się od tych durnych komentarzy ze względy na to ze to nasz wychowanek który swego czasu (za Berga) wygrywał nam mecze.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.07.2020 / 18:04, *.247.68

@L: niby nasz wychowanek, ale za granicę tak mu się spieszyło, że nijak nie dało się go zatrzymać. Więc czemu mamy za nim tęsknić?

odpowiedz
Wlk - 27.07.2020 / 19:19, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: za Żyrą nie tęsknisz bo mu się śpieszyło a Vadis chciał na siłę zostać ale go wypchnęli tak?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.07.2020 / 19:30, *.247.68

@Wlk: Po pierwsze to Żyro Vadisowi do pięt nie dorasta, więc porównanie, jak kulą w płot, a po drugie Miodek to sknera był i jest. Nie powinien był żydzić kasy na głównego playmakera w drużynie. Dlatego właśnie nie mamy nic do powiedzenia w pucharach europejskich po dziś dzień. Dlatego straciliśmy mistrzostwo w zeszłym roku.

odpowiedz
Autor - 27.07.2020 / 21:14, *.virginm.net

@vadisodjidjiaofoe: Trafniej sie nie da kolego!!

odpowiedz
Autor - 27.07.2020 / 21:20, *.virginm.net

@L: Ty sam jestes debil. Ja michalowi zycze jak najlepiej i wszystko bardzo dobrze pamietam. To jak gral , jak byl wazna czescia druzyny. Bramke z Celticem w Edynburgu. Wiec nie badz kasztanem. Po kontuzji ani sladu... przypomnij sobie na jakim poziomie gral Wasyl i po jakiej kontuzji. Wiec nie rob ze mnie dreczyciela biednego Michala hehe. Rozyebal sam sobie kariere i sie bedzie wloczyl teraz po mielcach i piastach... a w nadchodzacym sezonie piast juz nie bedzie sie liczyl w walce o mistrzostwo. Strzepy z nich zostaly a zamist Felixa beda miec Zyro.

odpowiedz
L - 27.07.2020 / 22:52, *.tpnet.pl

@Autor: Widać ile masz lat po tym komentarzu...

odpowiedz
Autor - 28.07.2020 / 07:37, *.virginm.net

@L: Chcesz byc kasztanem... jednak. Spoko twoja sprawa

odpowiedz
mG - 27.07.2020 / 16:51, *.101.2

Dobry ruch....przyda się w Legii, Lewczuk i Astiz już swoje lata mają, Remy jest szklany, nie wiadomo czy Wieteska zostanie...

odpowiedz
go ( L ) den - 27.07.2020 / 16:42, *.play-internet.pl

Bardzo dobry ruch,oby się udało ????????

odpowiedz
jasiek - 27.07.2020 / 16:29, *.play-internet.pl

Potrzebujemy napastnika i bramkarza. Albo to plotki, albo dziwnie zaczynamy to okienko.

odpowiedz
satryk - 27.07.2020 / 16:31, *.chello.pl

@jasiek: no tak, bo przecież rozmowy transferowe można prowadzić tylko z jednym zawodnikiem na raz :D

odpowiedz
SIM - 27.07.2020 / 17:56, *.67.6

@satryk: i najlepiej za pomoca twittera :-D

odpowiedz
KW - 27.07.2020 / 19:45, *.tpnet.pl

@jasiek: Mamy Cierzniaka, a na ataku Kante, Rosołek i drwal Pekhart. Od biedy to wystarczy, a inne pozycje też wymagają wzmocnienia. Jędza co chwilę łapie kartki, a w wieku Lewczuka już bardzo łatwo o kontuzję.

odpowiedz
jasiek - 27.07.2020 / 20:20, *.play-internet.pl

@satryk:mialem na myśli to że padły deklaracje że możemy kupić 3 czy 4 ludzi a są braki gdzie indziej. Wiadomo że wszystko można wykupić.

odpowiedz
Kuba - 27.07.2020 / 20:42, *.t-mobile.pl

@jasiek: Dokładnie. Rozmieniamy się na drobne, kupujemy niepotrzebnych piłkarzy na pozycje, które mamy dobrze obsadzone. Do tego wydajemy: tu 500, tam 300, zamiast konkretnego piłkarza za większą sumę. Jakaś koordynacja jest potrzebna.

odpowiedz