fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

NS: Race na 1 sierpnia i wymiana koszulek M15TRZ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W środę w godzinach 18-20 oraz w piątek w godzinach 17-19 w Źródełku, Nieznani Sprawcy będą prowadzić sprzedaż rac na nadchodzące obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Cena: 30 złotych, a cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na oprawy w nowym sezonie.

Z kolei w piątek, w godzinach 17-19 będzie można wymienić koszulki z motywem oprawy "M15TRZ". "Procedura jest prosta -przynosicie swoją koszulkę kupioną u NaS wcześniej i wymieniacie na nową, lepszą" - informują NS-i.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Antykibol - 30.07.2020 / 07:53, *.play-internet.pl

Ze złota te race? Trzy dychy,, śmiech na sali, w głowach im się poprzewracało.

odpowiedz
Z - 30.07.2020 / 23:03, *.233.134

@Antykibol: inflacja..
W latach 90tych i poczatek 2000nych niemieckie race Comet byly po 20zl w Gdyni i u chlopaka ze Szczecina, po 20-25latach cena podskoczyla tylko o 10zl wiec moim zdaniem nie jest zle, tymbardziej ze wtedy pensja byla 2 razy jak nie 3 razy nizsza niz teraz.... nie narzekaj,zawsze mozesz kupic chinskie po 5zl ktore Ci wybuchna w rekach

odpowiedz
Pytanko - 29.07.2020 / 09:37, *.chello.pl

A co się stało z tym sklepem patoriots? Upadł? Bo cos cicho ostatnio

odpowiedz
Mchr - 29.07.2020 / 10:44, *.orange.pl

@Pytanko: Działa. W poniedziałek odebrałem piro na obchody.

odpowiedz
Mchr - 29.07.2020 / 10:49, *.orange.pl

@Pytanko: Działa. W poniedziałek odbierałem zamówienie na Obchody Rocznicy Powstania Warszawskiego.

odpowiedz
Władeczek - 29.07.2020 / 09:13, *.netfala.pl

Jak wygląda faken ta lepsza koszulka? Koszulki Legii faken są najlepsze, niezależnie która i jaka.

odpowiedz
autor - 31.07.2020 / 14:36, *.vectranet.pl

@Władeczek: tradycyjnie żenujacy wzor, szkoda kasy

odpowiedz
Janusz - 28.07.2020 / 23:32, *.chello.pl

Czy ktoś może rozwinąć "nową, lepszą"?

odpowiedz
Marian - 29.07.2020 / 12:32, *.centertel.pl

@Janusz: po pierwszym praniu wyglądała jakbyjakby była mocno przechodzona.Widziałem na Pogoni kilka osób w tych koszulkach i zastanawialem się co się z nimi stało,teraz już wiadomo

odpowiedz
Danie(L) - 28.07.2020 / 23:09, *.centertel.pl

Czy będzie jeszcze możliwość odbioru koszulek Powstanczych?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 28.07.2020 / 22:46, *.centertel.pl

Ciekawe czy rzeczywiście będą tam sprzedawane bo w zeszłym roku też miały być a ostatecznie były gdzie indziej sprzedawane. I 30 zł to trochę za drogo jak na jedną sztukę.

odpowiedz
Cult⚽️Legia⚽️King - 28.07.2020 / 22:15, *.47.32

Brawo!

odpowiedz