fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Termin i system rozgrywek PP w sezonie 2020/21

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Rozgrywki Pucharu Polski w sezonie 2020/21 odbędą się w identycznej formule jak w ostatnich latach, tj. weźmie w nich udział siedem najlepszych drużyn EBL (stan tabeli na 7 grudnia godz. 23:59) oraz gospodarz turnieju finałowego. Jeśli gospodarzem nie będzie klub występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej, w Final Eight zagra osiem najwyżej sklasyfikowanych drużyn EBL.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 11-14 lutego (czwartek - niedziela). Gospodarz turnieju finałowego zostanie wyłoniony do 7 grudnia. Po dwa ćwierćfinały rozegrane zostaną w czwartek i piątek, w sobotę będą miały miejsce półfinały, zaś finał zaplanowano na niedzielę, 14 lutego. Tak jak w ostatnich latach, nie będzie meczu o trzecie miejsce.

Data losowania par ćwierćfinałowych oraz drabinki do finału, zostanie podana w późniejszym terminie. W losowaniu zostanie zastosowane rozstawienie drużyn, zgodnie z którym w ćwierćfinałach nie spotkają się ze sobą trzy najlepsze (wg ww. zasad) drużyny i gospodarz turnieju.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.