fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juranović przyleciał do Warszawy

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Josip Juranović przyleciał w środę do Warszawy, gdzie w środę i czwartek przejdzie testy medyczne przed transferem do Legii. Obrońca w poprzednim sezonie grał w Hajduku Split, który zajął piąte miejsce w chorwackiej ekstraklasie. 24-latek jest prawym obrońcą, a pod nieobecność Marko Vesovicia będzie rywalizował o miejsce w składzie z Pawłem Stolarskim.

Zdaniem chorwackich dziennikarzy, Juranović ma kosztować Legie ok. 700 tys. euro.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
filand - 30.07.2020 / 15:28, *.t-mobile.pl

WITAM w Legia Warszawa ( przed chwilą dostałem komunikat na Sofa score)
Wszystkiego naj i naj wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
Iks - 30.07.2020 / 15:23, *.vectranet.pl

No to Stolarski może odejść

odpowiedz
Pawełek - 30.07.2020 / 14:13, *.netfala.pl

Coś długo trwają te testy medyczne... Obawiam się, że wyjdą jakieś niedoleczone kontuzje i niedogojone rany i nie podpisze umowy.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 30.07.2020 / 12:56, *.orange.pl

Solidne wzmocnienie.

odpowiedz
Szczęśliwice - 30.07.2020 / 14:16, *.t-mobile.pl

@WarszawskaOchota: też sie jaram tym transferem, Vuko go odbuduje, pytanie czy w szatni się nie porobią znowu grupy. Tak czy inaczej - Veso ma bardzo ciężką kontuzję, swietny zakup. Pozdrawiam ;-)

odpowiedz
Władeczek - 30.07.2020 / 12:40, *.chello.pl

To jest już w Polsce i w Warszawie ??? Czy jeszcze leci ???
Dajcie numer lotu...

odpowiedz
:/ - 30.07.2020 / 11:21, *.t-mobile.pl

Kolejny ..vić

odpowiedz
kacperek - 30.07.2020 / 10:53, *.chello.pl

a wszystko zalatwil Ivan Kepcija dyrektor sportowy ,pracujacy od 19 grudnia w Hajduku wczesniej do 2018 Legi. W zyciu nic nie dzieje sie przypadkiem ;)

odpowiedz
Remino - 30.07.2020 / 09:52, *.t-mobile.pl

miło by było, gdyby Kuchy mógł wrócić

odpowiedz
zduneq - 30.07.2020 / 11:01, *.inetia.pl

@Remino:
poważanie chcesz żeby wrócił do Legii mąciciel i gość który jest sportowo słaby?Gość który nie umie prosto kopnąć piłki, gość który nie potrafi przyjąć piłki, gość który jedynie co umie to szybko biegać?

odpowiedz
Władeczek - 30.07.2020 / 11:34, *.netfala.pl

@Remino: Nie gadaj głupot. Fatalczyka realnie nikt nie chce w Legii faken.

odpowiedz
Nie zapraszamy - 30.07.2020 / 12:49, *.t-mobile.pl

@zduneq: A byłeś kiedyś na Żylecie gdy Kuchy strzelał bramkę? Wątpię. Lecz kompleksy gdzie indziej.

odpowiedz
Kibolek - 31.07.2020 / 10:01, *.telefonica.de

@zduneq: to gość który strzelał dla LEGII najważniejsze bramki cymbale. I był pół sezonu napastnikiem bo pan mioduski amator transferów sprzedał Nikolicia i Prijovicia kupił Necid czy jakiegoś Pekharta obojętnie bo to łamagi i dzięki temu Kucharczykowi , pan Jacek Magiera zdobył z LEGIA mistrzostwo , bez napastników. JACEK MAGIERA POZDRAWIAM SUPER TRENER któremu sprzedawali piłkarzy A kupowali szrot zagraniczny.

odpowiedz
Tadek - 30.07.2020 / 09:20, *.netfala.pl

Podpisał czy duma nad tym?

odpowiedz
Obi - 30.07.2020 / 00:04, *.chello.pl

Jeszcze 3-4 nowych i będzie paka.

odpowiedz
andrzej - 30.07.2020 / 20:13, *.biz.pl

@Obi: richard i bramkarz był by miodzio

odpowiedz
Yeti - 29.07.2020 / 22:56, *.play-internet.pl

Dajcie info ile będzie czesał miesięcznie.

odpowiedz
Mirek - 29.07.2020 / 21:58, *.surfer.at

O której wylądował? Zna ktoś numer lotu?

odpowiedz
Władeczek - 29.07.2020 / 22:38, *.chello.pl

@Mirek: to jakiś fotomontaż jest....nie ma dowodów, że on to jest właśnie ten on.........dajcie numer lotu i nazwę linii lotniczych......numer buta też podajcie......

odpowiedz
Albercik - 29.07.2020 / 21:38, *.chello.pl

jeszxze bramkarz , napastnik i Kuchy niech wraca i golimy ligę europy

odpowiedz
Wojo - 29.07.2020 / 21:44, *.interkar.pl

@Albercik : Z Kuchym to raczej golimy, ale jakiś słaby zespół w niższej klasie rozgrywkowej w Polsce...

odpowiedz
Jarkonet - 29.07.2020 / 21:23, *.metrointernet.pl

Witamy brawo Legia to naprawdę świetny transfer,

odpowiedz
Lotek - 29.07.2020 / 20:46, *.plus.pl

Super! A ja mam inne pytanie. Czy coś wiadomo jaka przyszłość dla Nagy'a?

odpowiedz
Zborek - 29.07.2020 / 21:34, *.chello.pl

@Lotek: U nas finito

odpowiedz
Pusia - 29.07.2020 / 20:40, *.centertel.pl

Kocuuuurrrrr!!! I przystojny!

odpowiedz
atmosferic - 29.07.2020 / 20:26, *.orange.pl

Vesovic postawil poprzeczke wysoko - ciezko bedzie zagrac tak dobrze jak Marko. Pozostaje czekac co pokaze Josip.

odpowiedz
grzesiek - 30.07.2020 / 08:41, *.centertel.pl

@atmosferic: vesovič być moze w koncowce sezonu gral dobrze ale z poczatku to niczym sie nie wyroznial. Ale ststystyki ma faktycznie niezle jak na obronce

odpowiedz
Grzesiek - 29.07.2020 / 20:25, *.centertel.pl

Prawy obrońca to nie jest kluczowa postać. NAwet Stolarski tam powinien sobie poradzić. Potrzebujeny na gwałt bramkarza napastnika i stopera ..

odpowiedz
Kootzki - 30.07.2020 / 10:13, *.59.129

@Grzesiek: Jesli boczny obronca to nie kluczowa postac to jakim cudem Trent Alexander-Arnold i Andy Robertson sa uznawani za architektow mistrzostwa i wygranej w LM Liverpoolu?
A Legia przestaje grac po kontuzji swojego "nie-kluczowego" bocznego obroncy Veso.
OK, mozna powiedziec , ze to kwestia taktyki. Ale wlasciwie w kazdej druzynie to boczni obroncy przesuwaja gre na polowe przeciwnika i to oni kreuja wiele sytuacji na spolke z bocznymi pomocnikami / skrzydlowymi.
Skonczyly sie czasy kiedy na boczna obrone najwiekszego ogorka mozna bylo wstawic "zeby nie narobil za duzo zniszczen".

odpowiedz
papista - 29.07.2020 / 20:24, *.inetia.pl

Pocałował Polską Ziemię?

odpowiedz
Biskup - 29.07.2020 / 20:56, *.inetia.pl

@papista: Taa....cmoknął , ale jakoś tak pośpiesznie , jakby na jakieś testy leciał. Ja bym go nie brał do stanu kościelnego.

odpowiedz
Redi - 29.07.2020 / 20:02, *.centertel.pl

Może i Hajduk ogląda plecy Dinama, Rijeki, ale wyciągnąć od nich kapitna to bardzo fajna sprawa. Liga wg nie których słabsza, a przypomnę że mają dwa zespoły w kwalifikacjach do LM. Może w końcu nastanie era przemyślanych transferów i takich Obradovicow więcej w Legii nie zobaczymy. Z fartem panowie i panie :)

odpowiedz
Biskup - 29.07.2020 / 21:44, *.inetia.pl

@Redi: no właśnie .. no właśnie. Tak przy okazji z mojego biskupiego doświadczenia - jak panie będą miały farta , to i panowie będą mieć mniej problemów. I L do przodu!!!!!

odpowiedz
Zlb82 - 29.07.2020 / 19:25, *.t-mobile.pl

Gruby sos trzeba wywalić na stół. Aby nie było lipy. LEGIA MISTRZ.

odpowiedz
Meter - 29.07.2020 / 19:22, *.t-mobile.pl

Gitara.Powodzenia Josip!

odpowiedz
Władeczek - 29.07.2020 / 19:21, *.vectranet.pl

Dajcie jakieś fotki z lotniska, że przyleciał. Tak to można pisać, że przyleciał tak samo jak ja mogę napisać, że mam maciore w lodówce. Ale nie mam, bo jeszcze jest w monopolowym.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 29.07.2020 / 19:25, *.chello.pl

@Władeczek: wiesz, że jesteś dzban? Przecież jest fota jego na Ł3

odpowiedz
Władeczek - 29.07.2020 / 19:45, *.chello.pl

@Szmu(L)ki: to jakiś fotomontaż jest....nie ma dowodów, że on to jest właśnie ten on.........

odpowiedz
Le Ja - 29.07.2020 / 20:18, *.orange.pl

@Władeczek: Tak Legia wstawiła na oficjalne konto fotomontaż. A tak naprawdę to jest Kucharczyk po operacji plastycznej...

odpowiedz
Juri - 29.07.2020 / 19:18, *.inetia.pl

Super

odpowiedz
swk - 29.07.2020 / 19:03, *.orange.pl

co to za ogór ?

odpowiedz
WETERAN - 29.07.2020 / 19:06, *.chello.pl

@swk: Masz internet?

odpowiedz
Arek - 29.07.2020 / 19:12, *.t-mobile.pl

@swk: taki, którego nikt nie chciał

odpowiedz
guru43 - 29.07.2020 / 18:48, *.orange.pl

Transfer na miarę Legii. O to chodzi.

odpowiedz