Arvydas Novikovas - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

LTC: Piątkowe rozgrzewki

Hagi

Legioniści kontynuują przygotowania do sezonu. W piątek trenowali dwukrotnie (10:30 i 17:30) ale zajęcia otwarte były tylko przez pierwszy kwadrans, czyli samą rozgrzewkę. Po południu dołączyło sześciu graczy, których urlopy potrwały kilka dni dłużej, czyli Wszołek, Cierzniak, Wieteska, Cholewiak, Stolarski i Astiz.

Jedyny sobotni trening został zaplanowany na 10:30, ale on także dostępny dla osób postronnych jest przez kilkanaście minut.

Fotoreportaż z piątkowego treningu - 22 zdjęcia Hagiego
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 02.08.2020 / 17:33, *.vectranet.pl

Czyli nawet w dziada nie zagrali. Trening jak na WFie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.