REKLAMA

13 medali w Pucharze Mazowsza na rolkach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzynaście medali wywalczyli zawodnicy sekcji łyżwiarskiej Legii, podczas zawodów Pucharu Warszawy i Mazowsza w jeździe szybkiej na rolkach. Po dwa medale wywalczyli Joanna Hajduk (2x złoto), Karol Karczewski (złoto i srebro), Adela Strygner (2x srebro) oraz Gabi Puczen (srebro i brąz). Ponadto złoty medal zdobyła Maria Blinow, srebrny David Angel, a brązowy Victoria Szewczyk i Karla Miśta.
Ponadto w zawodach startowali Julia Blinow, Ula Dymkowskiej i Anna Kuik.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.