fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Zdjęcia

Pierwszy trening w LTC

Hagi, źródło: Legionisci.com

W czwartek legioniści odbyli pierwszy trening na boisku po krótkiej przerwie, którą otrzymali po zakończeniu sezonu 2019/20. Dzień wcześniej 22 zawodników stawiło się w Legia Training Center na testach medycznych.

Fotoreportaż z treningu - 48 zdjęć Hagiego

Kilku graczy dołączy do drużyny w sobotę (Wszołek, Cierzniak, Astiz, Wieteska, Stolarski, Cholewiak).

Trening rozpoczęła odprawa Aleksandara Vukovicia, przeprowadzona na środku boiska. Po krótkiej rozgrzewce zawodnicy rozpoczęli ćwiczenia z piłkami. Pracowali w kilku grupach na różnych stacjach. Trening zakończyły biegi interwałowe pod okiem Łukasza Bortnika - zawodnicy byli podzieleni na grupy wg wydolności.



Na boisku obok ćwiczyli zawodnicy rezerw Legii. Po zajęciach zebranych zaskoczył Michał Kucharczyk, który przyjechał odwiedzić byłych kolegów z drużyny.

fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

Drugie czwartkowe zajęcia zaplanowane są na godzinę 17. Legioniści aż do meczu o Superpuchar będą trenowali na własnym obiekcie. W przyszłym tygodniu ma odbyć się jeden mecz sparingowy.

Fotoreportaż z treningu - 48 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 01.08.2020 / 20:46, *.chello.pl

Kuchy king! Może i ubogi techniczne, ale legionista całym sercem.
Taki przeciętny, że zagrał 250 meczy z L na piersi i przeżył kilku trenerów u których łapał się do pierwszej drużyny.

odpowiedz
Grzesiek - 01.08.2020 / 20:33, *.centertel.pl

Ktos tu napisal ze Kuchemu sie nalezy szacunek. Tak szanuje go tak samo jak kube rzezniczaka. Czyli nie szanuje go wcale. Ci pilkarze mieli wiecej szczescia niz u umiejetnosci. No moze Kuchy troche sie zasluzyl ale nie az tak zeby go chwalic. Mocno przecietny pilkarz. Z zastanawiajacoymi obnizkami formy pilkarskiej po podpisaniu kontraktu

odpowiedz
Kumpel Hadaja - 01.08.2020 / 11:30, *.virginm.net

Michał "co pan tu robi" Kucharczyk. Przecież to miejsce dla piłkarzy... Hahahaha

odpowiedz
Grzesiek - 01.08.2020 / 20:28, *.centertel.pl

@Kumpel Hadaja: ogladalem. W sedno trafil :)

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 01.08.2020 / 08:14, *.chello.pl

Gdzie sa ci wszyscy malkontenci szydzacy z prezesa Mioduskiego?! Ciekawe czy ktorys wyjdzie teraz i odszczeka?

odpowiedz
Franco - 02.08.2020 / 09:31, *.35.79

@Warszawiak 1234: Serio? Jak na chwilę obecną to plan minimum. Puchary pokażą gdzie jesteśmy.
Piszesz tak jakby Pan prezes Mioduskim był nieomylnym ekspertem piłkarskim.
Na plus Mistrz i ośrodek, na minus ciągłe eksperymenty i PR gadki (włącznie z wynajętymi agencjami PR co podszywają się pod bezstronnych kibiców). Jest właścicielem klubu a ja jego kibicem więc mam prawo do konstruktywnej krytyki. Doceniam jego osiągnięcia w biznesie, ale piłka nożna to zupełnie inny rodzaj biznesu. ITI też myślało podobnie, że wystarczy poprzenosić fachowców z innych branż pomieszczać ich w klubie i wszystko będzie śmigać... Jak było wszyscy wiemy...
W jednej sprawie Pan Prezes zmienił się na plus... Miej wciska PR paplaniny a więcej robi na miarę obecnych możliwości, i to faktycznie doceniam. Czy będzie to prezes który stworzy klub regularnie grający w pucharach, i jednocześnie zachowa obecny charakter trybun? czas pokaże... Ja dostrzegam w nim pewnie rodzaj pozytywnego uporu i wydaje mi się że wie jak wielką odpowiedzialność dźwiga będąc prezesem najwspanialszego klubu na świecie...

odpowiedz
Pawełek - 31.07.2020 / 09:42, *.netfala.pl

Co tam Fatalczyk robił?

odpowiedz
WWL - 31.07.2020 / 08:26, *.play-internet.pl

Kuchy King!

Wracaj na uzupełnienie składu , jesteś 10 razy lepszy od Nowikowasa.
Pamiętam jak dzięki bramce Kuchego w końcówce meczu z jakimiś ogórami Legia awansowała do PE

odpowiedz
wawerr - 31.07.2020 / 16:20, *.tpnet.pl

@WWL: nie pij przed południem człowieku

odpowiedz
Konija Walic - serbski napastnik - 01.08.2020 / 10:23, *.orange.pl

@WWL: To sie powinno zaczac tak : "dawno dawno temu za gorami za lasami byl sobie pewien pilkarz..." itd :D

odpowiedz
gazza - 31.07.2020 / 08:15, *.inetia.pl

Profesjonalny klub...Człowiek z zewnątrz po powrocie z Rosji nie przebadany wchodzi sobie do trenujących piłkarzy...
Nie wiem jak wy ale dla mnie Mioduski to taki amator że z nim sukcesów nigdy nie będzie !

odpowiedz
Dddd - 01.08.2020 / 08:40, *.jmdi.pl

@gazza: a bo to Mioduski powinien stać z termometrem i pilnować?
Mioduski amator? MP to przykry obowiązek? Wracaj do szkoly dzieciaczku

odpowiedz
Pamiętliwy - 31.07.2020 / 00:14, *.mnet-online.de

Mnie KuchyQueen ostatecznie wrukwił jak spartaczył sam na sam, a nie podał na pustaka koledze Legia wtedy albo przegrała albo zremisowała. To się oczywiście zdarza najlepszym ale łon powiedział w pomeczowym wywiadzie że nic nie musi nikomu udowadniać a kolegi nie widział bo nie chciało mu się podnieść łba i zerknąć.
Niech zakotwiczy w Płocku lub innym paprykarzu i będzie tam tak pożyteczny jak Rzeźniczak.

odpowiedz
Filip - 30.07.2020 / 21:45, *.111.202

Stolarski na urlopie. Zacznie prace od soboty. Odpoczywa po joggingu z akcji z Wdowiakiem. To sie nazywa profesjonalny klub. Stasiek wroc...

odpowiedz
adz - 30.07.2020 / 20:40, *.jmdi.pl

Zamienił stryjek: niech już lepiej Kuchy wraca za tego trola z Białegostoku. Jeszcze nikt mi tak nie działał na nerwy jak novikowas. I h.. mnie obchodzi że miał jakieś lepsze mecze tam, dla mnie to jest zerowy potencjał, symulant i pipa

odpowiedz
tomiacab - 30.07.2020 / 23:08, *.virginm.net

@adz: Kucharczyk przy nim to był motor napędowy

odpowiedz
P. - 30.07.2020 / 19:56, *.net.pl

Cytujac klasyka "byle frajer moze ot tak tu wejsc?" Druzyny skoszarowane i odciete od swiata przez Covid a Kucharczyk wchodzi jak niby nigdy nic?

odpowiedz
Arek - 30.07.2020 / 21:16, *.t-mobile.pl

@P.: podobno wraca do Legii

odpowiedz
Pio - 30.07.2020 / 22:52, *.chello.pl

@P.: w sumie racja. Kto wie czy nie przywiózł wirusa , serio mówię, w Rosji covid tez hula

odpowiedz
Wolfik - 30.07.2020 / 23:01, *.mm.pl

@Arek: Nie osłabiaj mnie....

odpowiedz
Hugon - 30.07.2020 / 23:17, *.vectranet.pl

@Arek: Podobno będzie nosił buty Wuko.

odpowiedz
Krzysztof - 30.07.2020 / 19:20, *.progresnet.pl

Szacunek trochę do Kuchego 5 mistrzostw Polski barany, bramek ponad 40 w lidze a ile asyst? Powinien grać dalej w Legii jak Boguski i Brożek w Wiśle.

odpowiedz
Lopez - 30.07.2020 / 22:59, *.centertel.pl

@Krzysztof: nie pij tyle w tygodniu, wiem że są wakacje ale zaczekaj do weekendu, Kucharczyk powinien mieć zakaz zbliżenia do klubowych obiektów na minimum 100 metrów.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 30.07.2020 / 23:21, *.248.33

@Lopez: Kuchy⚽️King!

odpowiedz
Szybkiego napastnika Legii brakuje - 30.07.2020 / 18:59, *.com.pl

Legii brakuje zawodnika napastnika, który byłby dynamiczny , a zarazem i dobry technik .

odpowiedz
X - 30.07.2020 / 20:16, *.virginm.net

@Szybkiego napastnika Legii brakuje : jak Toto Tamuz gdy gralismy z Hapoelem pare lat temu, Legia go chciala gdy byl bez klubu ale odmowil

odpowiedz
Michał - 30.07.2020 / 18:01, *.plus.pl

Zaczynamy Panowie i jedziemy od pierwszego meczu na pełnej koncentracji walce i zwyciestwach.Musimy od początku pokazać wszystkim co to jest LEGIA WARSZAWA!!!A więc kiełbasy do góry i golimy...Pozdrawiam Całą LEGIE.CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM

odpowiedz
miet - 30.07.2020 / 17:45, *.rr.com

obecnisc Kuchego na pewno przyprowadzila jego fanow o szybszy bit serca ....
zanim przeczytalem pateze na facie a tu On. dobra ide poczytac konenty ...
p.s nie do konca jestem pewny czy aby szczescie jego obecnosc przyniesie...

odpowiedz
Pio - 30.07.2020 / 22:56, *.chello.pl

@miet: dokladnie, niezręczna sytuacja.pozbytto się go, on o tym wie najlepiej a i tak idzie tam i udaje mega wesołka, tupet czy desperacja?

odpowiedz
wawerr - 30.07.2020 / 17:29, *.tpnet.pl

podobno Ural wątpił w metrykę Kucharczyka bo wygląda gorzej niż niejeden gość po 50 tce pijący wódkę codziennie od 30 lat... a on nawet nie ma trzydziestki...

odpowiedz
wawerr - 30.07.2020 / 17:10, *.tpnet.pl

mam tylko nadzieje ze takie fatalne drewna jak Kucharczyk czy Żyro nie będą wychodzić z tej akademii...

odpowiedz
Franco - 02.08.2020 / 09:34, *.35.79

@wawerr: myślę że się mylisz.

odpowiedz
Andreas - 30.07.2020 / 16:57, *.play-internet.pl

A jeszcze Nagy Kostorz może Miszta.

odpowiedz
Bartek - 30.07.2020 / 16:17, *.123.240

Ciekawe czy Kucharczyk był badany, przez wiele lat szkodził Legii na boisku oby tym razem nie zaszkodził poza nim.

odpowiedz
L57 - 30.07.2020 / 17:21, *.chello.pl

@Bartek: Plotki, nikt mu szkodzenia nie dowiódł, tak jak Legii korupcji w 1993.

odpowiedz
tekken (L) - 30.07.2020 / 16:16, *.chello.pl

KK;)

odpowiedz
andreas - 30.07.2020 / 16:04, *.chello.pl

Warchoł ma szanse czy odchodzi?. Astiz dzisiaj trenował. Rocha i Juranovic też od jutra ćwiczą.

odpowiedz
Mac - 30.07.2020 / 16:23, *.play-internet.pl

@andreas: Warchoł trenuje z dwójką.

odpowiedz
leg - 30.07.2020 / 16:27, *.t-mobile.pl

@Mac: W naszkach?

odpowiedz
rotfl - 30.07.2020 / 22:42, *.versatel.nl

@leg: lol tylko warchoł biega z dwójką w nachach

odpowiedz
thomas - 30.07.2020 / 16:03, *.orange.pl

Kuchy...
Przyjechał od Ruskich. A badania przeszedł na obecność Covid?

odpowiedz
BRL - 30.07.2020 / 17:38, *.play-internet.pl

@thomas: ten jaki zrzęda.

odpowiedz
Koronaświr - 30.07.2020 / 19:37, *.chello.pl

@thomas: a co to jest Covid?

odpowiedz
Autor - 30.07.2020 / 15:59, *.master.pl

Była gra w dziada?

odpowiedz
Moim zdaniem - 30.07.2020 / 15:56, *.plus.pl

Przywrócić do używalności Remy 'ego - bo to czołg, ale ciągle jest w naprawie. Do tego brać do jedynki z powrotem Misztę z Mielca. Duży potencjał. Lopes jest słabszy od Kante, nie jara mnie ten transfer. Wolałbym Parzyszka.

odpowiedz
Bombel - 30.07.2020 / 16:14, *.chello.pl

@Moim zdaniem : Przecież Parzyszek to drewno, technicznie niewiele lepszy niż Kulenović.

odpowiedz
Moim zdaniem - 30.07.2020 / 16:26, *.plus.pl

@Bombel : Misztę z Radomiaka oczywiście.

odpowiedz
K - 30.07.2020 / 15:56, *.t-mobile.pl

Tak jest:
KUCHY KING!!!

odpowiedz
bep - 30.07.2020 / 15:46, *.230.191

Kuchy King!

odpowiedz