Kajetan Staniszewski - fot. Woytek - Legialive.pl
REKLAMA

Sparing: Legia II 0-0 Świt Nowy Dwór

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W ostatnim sparingu przed rozpoczynającym się za tydzień sezonem III ligi Legia II zremisowała 0-0 ze Świtem Nowy Dwór. Choć legionistom nie udało się wygrać, zaprezentowali się znacznie lepiej niż tydzień temu i stworzyli sobie sporo okazji bramkowych. Najbliżej szczęścia był Damian Warchoł, po którego uderzeniu piłka wylądowała na poprzeczce.

W spotkaniu po raz kolejny wystąpiło kilku graczy występujących do tej pory w CLJ U18 (Kacper Gościniarek [02], Jegor Macenko [02], Jakub Kwiatkowski [03], Patryk Pierzak [03] i Kajetan Staniszewski [03]) - część z nich już wcześniej trenowała z "dwójką", dla niektórych to z kolei pierwsze doświadczenia w seniorskiej piłce.
Rozgrywki III-ligowe podopieczni Tomasza Sokołowskiego zainaugurują wyjazdowym meczem z RKS w Radomsku, w niedzielę 9 sierpnia o 17:00.

Sparing: Legia II Warszawa 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Legia II - I połowa: Kacper Tobiasz - Jakub Kwiatkowski, Jegor Macenko, Radosław Pruchnik, Patryk Konik - Piotr Cichocki, Łukasz Łakomy, Kamil Kurowski, Patryk Pierzak, Kacper Skibicki - Łukasz Zjawiński
Legia II - II połowa: Gabriel Kobylak – Nikodem Niski (70' Jakub Kwiatkowski), Jegor Macenko, Radosław Pruchnik, Patryk Konik - Kajetan Staniszewski, Jakub Kisiel, Kamil Kurowski, Kacper Gościniarek, Kacper Skibicki, Łukasz Zjawiński (60' Damian Warchoł)
Trener: Tomasz Sokołowski II, II trener: Piotr Zasada

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
To ja - 07.08.2020 / 17:08, *.centertel.pl

Wstyd że tak wielki klub nie potrafi wprowadzić rezerw na 3 poziom rozgrywkowy. Poświęćmy wkoncu trochę kasy, uwagi i zaangażowania i wepchnijmy ich tam. Wtedy połowę młodych bd można trzymać u nas a nie wypożyczać do innych klubów

odpowiedz
OCB - 03.08.2020 / 00:49, *.chello.pl

Kto to jest ten Macanko?

odpowiedz
Dobry transfer - 02.08.2020 / 18:08, *.chello.pl

Dajcie w końcu jakiś skład na awans jak to zrobił Lech. Ok młodzi, zdolni ale ciągłe kopanie po kartofliskach im nie pomaga. Widać już że młodzieży Lecha II liga daje więcej niż naszym. Mamy bazę treningową a Legia II to u nas taki zgniły kartofel a dla młodych gra na centralnym szczeblu to rzecz Fundamentalna!

odpowiedz
To ja - 02.08.2020 / 11:33, *.centertel.pl

Początek widzę marnie w lidze. Skład gorszy niż w zeszłym sezonie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.