REKLAMA

Wyniki legionistów w lipcowych zawodach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji jeździeckiej Legii w ostatnich tygodniach uczestniczyli w kilku zawodach ogólnopolskich i regionalnych, osiągając bardzo dobre wyniki. Patrycja Matyjasik na koniu Kalila, podczas zawodów w Sopocie zajęła 1. miejsce w konkursie klasy P na styl oraz w konkursie kl. L, zaś druga była w konkursie klasy P.

Krzysztof Mazur podczas zawodów ZR-B w Bobrowym Stawie osiągnął: 2 miejsce na Ricco (w klasie C) oraz 3. miejsce na Walkiria (kl. C).

Podczas zawodów ZR-B w Aromerze, Waleria Branicka uzyskała następujące wyniki w poszczególnych konkurencjach:
N - 2. miejsce na Domino
N1 - 1. miejsce na Domino
N - 1. miejsce na Domino
N1 - 3. miejsce na Domino
N1 - 2. miejsce na Fajna

Waleria Branicka wygrała Platynową Rundę na koniu Domino (klasa N). Anna Pawłowska zajęła 3. miejsce w Srebrnej Rundzie na koniu Monte Christo (klasa L).REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.