fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści rozegrali wewnętrzny sparing

źródło: Legia.com

We wtorek o 11:00 legioniści rozegrali wewnętrzny mecz sparingowy, trwający 45 minut. Lepsza okazała się drużyna Zielonych, która pokonała Białych 2-1.


Sparing: Zieloni 2-1 Biali
0-1 - 9' Luquinhas (as. Karbownik)
1-1 - 36' Hołownia (as. Stolarski)
2-1 - 45+2' Pekhart (as. Hołownia)


Zieloni: Cierzniak – Stolarski, Lewczuk, Wieteska, Rocha – Antolić (Astiz, Łakomy), Slisz – Cholewiak, Gwilia, Hołownia – Pekhart

Biali: Boruc – Karbownik, Jędrzejczyk, Remy, Mladenović – Cielemęcki, Mosór – Wszołek, Rosołek, Luquinhas – Włodarczyk

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Hugon - 04.08.2020 / 22:21, *.vectranet.pl

Nareszcie mamy bramkarza 2 bramki w debiucie to prawie nic,brawo.

odpowiedz
Kaktus - 04.08.2020 / 18:51, *.tpnet.pl

Pierwszy sparing i już Legia straciła 3 bramki !!!!
;)

odpowiedz
Krzychu - 04.08.2020 / 19:23, *.orange.pl

@Kaktus: I to wszystkie samobóje :D

odpowiedz
Arek - 04.08.2020 / 17:22, *.tpnet.pl

To już Pekhartowi żebra się zrosły? No i gdzie Kante i Litwin? Bo żadnego w żadnym składzie tu nie podają.

odpowiedz
Wolfik - 04.08.2020 / 21:17, *.mm.pl

@Arek: I gdzie nasze najnowsze nabytki z Hajduka i Krakowa?

odpowiedz
Arek - 04.08.2020 / 22:18, *.tpnet.pl

@Wolfik: od piątku, czy soboty mają trenować, bo czas na jakieś formalności dostali. W sp na bank nie zagrają.

odpowiedz
Adam - 05.08.2020 / 12:51, *.play-internet.pl

@Arek: nie wiemy jak poważny to był uraz. Do tego w gierce wewnętrznej koledzy z drużyny nie będę w niego mocno wbiegać wiedząc o urazie.

odpowiedz
Endriu - 04.08.2020 / 16:47, *.centertel.pl

Hołownia: Player of the Match ;-) I tak trzymać Chłopaku, oby więcej tych mlodych wypozyczonych zaskakiwalo pozytywnie i to najlepiej podczas meczów o punkty!

odpowiedz
Wukashi :) - 04.08.2020 / 16:25, *.206.150

Już puścił 2 gole. Nowy nabytek. Ogór jakiś!

odpowiedz
Żmija - 04.08.2020 / 18:40, *.vectranet.pl

@Wukashi :): to jeszcze junior, trzeba dać mu trochę czasu ;)

odpowiedz
Witkacy - 04.08.2020 / 19:23, *.centertel.pl

@Żmija : Mistrz Dowhań go podszkoli ;)

odpowiedz
... - 04.08.2020 / 20:21, *.t-mobile.pl

@Witkacy: dobrze, że nie pinokio

odpowiedz
soprano - 04.08.2020 / 16:18, *.chello.pl

ile jeszcze super pucharow oddadza

odpowiedz
Gizior - 04.08.2020 / 15:14, *.alfa-system.net

Nie rozumiem sensu wystawiania rezerwowego składu w meczu o PUCHAR na początku sezonu w pierwszym meczu sezonu... Puchar zawsze zostaje w gablocie i w osiągnięciach drużyny... Mistrzem był chyba jozak który wystawił rezerwy rezerw w superpucharze bo legia dzień później grała sparing z dinamem zagrzeb jak się nie mylę... Wtedy powinien być odrazu wyje.. na zbity ryj.

odpowiedz
Sputnik 44 - 04.08.2020 / 15:57, *.vectranet.pl

@Gizior: tak samo zrobił Berg gdy następnego dnia był sparing z Hapoelem... SP w Polsce nie ma żadnego prestiżu - raz był rozgrywany, przez kolejnych lat nie, czarne konfitury mecz z amicą załatwiły przy okazji ligowego a była ministra Mucha do dziś rozkminia zasady doboru drużyn do takiego meczu... Dlatego tylko dla kibiców ma to jakiekolwiek znaczenie...

odpowiedz
1916 - 04.08.2020 / 16:13, *.t-mobile.pl

@Gizior: może masz rację. Tylko umknęło mi od kiedy "Legia" piszemy z małej. Bo chyba nie w Warszawie.

odpowiedz
Jaca67m - 04.08.2020 / 16:41, *.t-mobile.pl

@Sputnik 44: A Mucha nie wiedziała jak do finału Pucharu Polski "dotarły" Legia i Wisła który miał być rozegrany na stadionie narodowym

odpowiedz
SEBO(L) - 04.08.2020 / 16:53, *.chello.pl

@Sputnik 44: prestiż jako taki i szlachetny cel miał ten mecz jeszcze,albo przede wszystkim,na przełomie lat 80. i 90.,gdy był to mecz o Superpuchar fundacji Gloria Victis ,która to fundacja pomagała m.in. sportowcom niepełnosprawnym lub poszkodowanym po zakończeniu kariery sportowej. Wtedy tradycją było kupowanie biletów na ten mecz przez obie rywalizujące drużyny: piłkarzy, trenerów, działaczy...

odpowiedz
Hugon - 04.08.2020 / 22:17, *.vectranet.pl

@Jaca67m: Wiedziała kto doszedł do finału tylko nie wiedziała kto te drużyny wyznaczył.

odpowiedz
Adam - 05.08.2020 / 13:00, *.play-internet.pl

@Gizior: A ja nie rozumiem sensu rozgrywania tego meczu po takiej końcówce sezonu, tuż przed kwalifikacjami do europucharów. Mam nadzieję na wystawienie młodzieży, a może najlepiej całej jedenastki złożonej z samych młodych chłopaków (albo po prostu rezerw, jeżeli przepisy na to pozwalają). Odnoszę wrażenie, że to pomysł rudego, żeby wszyscy dalej mu klaskali jak to świetnie ogarnął sytuację z wirusem. Owszem, trzeba pochwalić za to co zrobił dobrze, ale ten superpuchar jest mu potrzebny chyba tylko do tego, żeby mógł powiedzieć 'tak świetnie wszystko zorganizowaliśmy, że nawet superpuchar udało się rozegrać'.
Jeżeli ktoś chce to fajne talerze można kupić w Ikei, jeżeli ktoś woli tarczę to chyba nadal znajdą się rzemieślnicy, którzy coś takiego zrobią na zamówienie. Teraz priorytetem powinna być renegeracja piłkarzy, żeby byli w jak najlepszej formie przed meczami decydującymi o tym czy w końcu wrócimy do europy.

odpowiedz
Zgred Wyjazdowiec - 06.08.2020 / 10:02, *.elartnet.pl

@Gizior: Nie Gizior, lecz gizior

odpowiedz
WWL - 04.08.2020 / 15:12, *.play-internet.pl

A co z Lopezem?
Wakacje?

odpowiedz
MARKOA - 04.08.2020 / 15:27, *.tpnet.pl

@WWL : On i Josip mają kilka dni wolnych na wypełnienie formalności (mieszkanie,papiery itd.)

odpowiedz
tommm - 04.08.2020 / 14:17, *.datapacket.com

11 na superpuchar:
Boruc
Karbownik-Lewczuk-Jędza-Mladenovic
Antolic Slisz
Wszołek Gvilia Luquinhas
Pekhart

odpowiedz
M. - 04.08.2020 / 14:37, *.com.pl

@tommm: Wolałbym żeby grał Rosołek zamiast Pekharta.
Ciekawe czy Vuko wystawi najlepszych czy zmienników.

odpowiedz
mcg - 04.08.2020 / 15:07, *.135.170

@tommm: żebyś się nie zdziwił

odpowiedz
NN - 04.08.2020 / 18:20, *.play-internet.pl

@tommm: ja to jeszcze bym dodał Mosora i Holownie. Mają potencjał. A Włodarczyk to chyba nie wypali w Legii za wysokie progi

odpowiedz
Vito - 04.08.2020 / 19:28, *.centertel.pl

@NN : Włodar King ;)

odpowiedz
Pio - 04.08.2020 / 21:19, *.chello.pl

@tommm: w sumie może byc taki sklad. Jestem Za ;)

odpowiedz