fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz o Superpuchar Polski

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Ruszyła sprzedaż biletów na niedzielny mecz o Superpuchar Polski, który odbędzie się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Legia jako mistrz Polski zmierzy się Cracovią zdobywcą Pucharu Polski. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Cena normalnego biletu na Żyletę wynosi 25 zł. Przez pierwsze 48h sprzedaży bilety można kupić ze zniżką -20%, czyli po 20 zł. Mecz o Superpuchar Polski nie jest wliczony w cenę karnetu.

KUP BILET NA MECZ

fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Tadek - 06.08.2020 / 09:16, *.netfala.pl

Wiecie, czy seniorów wpuszczają na mecz? Ponoć mają być zaostrzenia. Na wesela seniorzy mają być nie wpuszczani. Co z meczami?

odpowiedz
artur1916 - 06.08.2020 / 08:54, *.centertel.pl

kupiłem bilet który zapisał się na karcie kibica a karta straciła ważność wypuszcza czy muszę wyrobić nową

odpowiedz
Michał - 06.08.2020 / 09:17, *.tpnet.pl

@artur1916:
Miałem kiedyś identyczna sytuacje i wszedłem bez problemu (zorientowałem się już w kolejce do bramki wiec trochę stresu było). Sugerowałbym jednak przyjść trochę wcześniej, żeby w razie co zdążyć wyrobić w POK.

odpowiedz
artur1916 - 06.08.2020 / 10:47, *.centertel.pl

@Michał : dzięki za info PIONA (L)

odpowiedz
Zbyszek - 06.08.2020 / 12:51, *.plus.pl

@artur1916:
Miałem to samo co @Michał i też mnie wpuścili

odpowiedz
Cyniek - 08.08.2020 / 06:42, *.play-internet.pl

@artur1916: musisz nową wyrobić

odpowiedz
dzieci Legionistów - 06.08.2020 / 00:42, *.chello.pl

Czy ktoś wie, czy na ten mecz dzieci <7 muszą mieć karty kibica?
Chodzę ze swoim synkiem na wschodnią od kilku lat, zawsze takie małe dzieci miały wjazd za darmo, a ostatnio był zonk, bo sie okazało, ze musi mieć kartę (nie chodzilo o kase za bilet tylko o kartę z powodu covida, cokolwiek miałoby to rozwiązać).
Jutro będę dzwonił, ale może ktoś już wcześniej rozwiązywał tę zagadkę.

odpowiedz
Pawciu - 06.08.2020 / 07:32, *.net.pl

@dzieci Legionistów: dodzwonic sie do POK graniczy z cudem. Szybciej bedzie napisac maila lub poprostu podjechac osobiscie

odpowiedz
Kris - 05.08.2020 / 11:43, *.centertel.pl

Jak widzicie skład?
Boruc-Jędrzejczyk-Lewczuk-Remy-Mladenović-Wszołek-Gwilla-Antolić-Karbownik-Luquinhas-Lopes

odpowiedz
Władeczek - 05.08.2020 / 10:23, *.netfala.pl

3 bileciki faken tym razem na sektor 213 na bogato zakupione. Nadciągam w niedziele na Ł3, już dawno faken nie byłem.

odpowiedz
L - 05.08.2020 / 12:40, *.chello.pl

@Władeczek: weź maciore

odpowiedz
Juno - 05.08.2020 / 12:55, *.chello.pl

@Władeczek: Maciora będzie grana?

odpowiedz
Władeczek - 05.08.2020 / 13:06, *.netfala.pl

@Juno: Maciora faken będzie robiona po meczu, bo jade furą na mecz. Zmrozi sie dobrze faken i ze szwagrem oblejemy puchar jak wróce po meczu. Chociaż jedno jasne pełne faken pewnie pójdzie u chińczyka pod mostem. Wywietrzeje przez mecz.

odpowiedz
Juno - 05.08.2020 / 13:09, *.chello.pl

@Władeczek: ;-)))

odpowiedz
Książę Nocy - 04.08.2020 / 22:48, *.inetia.pl

Czy ktoś z Was wie może, czy będzie transmisja tego finału w TV?

odpowiedz
Miki88724 - 05.08.2020 / 00:25, *.centertel.pl

@Książę Nocy: w niedzielę na polsat

odpowiedz
Royal - 04.08.2020 / 20:39, *.plus.pl

Co z zawodnikiem Yaya Banana? Dopięli w końcu z nim umowę? Ponoć dużo nie bierze, a jest waleczny

odpowiedz
Somsiad ktory widział wiele w tym bloku - 04.08.2020 / 21:08, *.chello.pl

@Royal: smieszne jak rzeżączka

odpowiedz
Krzeszczu - 05.08.2020 / 19:02, *.bredband2.com

@Royal: Widziano go przy budce z kebabem w Balikasir, razem z Berbatovem, Drogba i Didierem Zokora.

odpowiedz
Madafaka - 04.08.2020 / 18:07, *.play-internet.pl

Czy za brak karty kibica doliczane jest 5zł?

odpowiedz
Nie podskoczysz do Polaka - 04.08.2020 / 18:51, *.chello.pl

@Madafaka: za brak karty kibica jest mandat sto złotych

odpowiedz
pozytywista - 04.08.2020 / 15:38, *.tpnet.pl

przerwać złą passę SP i rozpocząć nowy sezon od trofeum (L)

odpowiedz
Sałat - 04.08.2020 / 15:01, *.chello.pl

już kupiłem chociaż dla karnetowiczów powinien być w pakiecie

odpowiedz
Boniesław - 05.08.2020 / 00:38, *.centertel.pl

@Sałat: kup sobie karnet PZPN to będziesz miał w pakiecie.

odpowiedz
gosc - 04.08.2020 / 14:52, *.233.0

Ostatni superpuchar bilety dla karnetowiczów były po zł 10 teraz dwa razy drożej ......
Ale i tak kupię.

odpowiedz
Kibic - 04.08.2020 / 14:20, *.chello.pl

A co z karneciarzami i seniorami odnosnie tego meczu?

odpowiedz
Info - 04.08.2020 / 14:31, *.plus.pl

@Kibic: karnet nie obejmuje meczu więc musisz kupić za 20 zł bilet

odpowiedz
dens - 04.08.2020 / 16:07, *.t-mobile.pl

@Kibic: organizatorem meczu jest PZPN a nie Legia.

odpowiedz
Ryba - 05.08.2020 / 17:40, *.t-mobile.pl

@dens:
Idąc tym tokiem rozumowania to w lidze mecze Legii organizuje Ekstraklasa S.A.?!

odpowiedz