fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Agent: Transfer Richarda bliski finalizacji

Wiśnia, źródło: Super Express

W najbliższych dniach może dojść do finalizacji transferu do Legii Brazylijczyka Richarda - informuje Super Express, powołując się na słowa agenta piłkarza Jorge Machado. Jego zdaniem, obie strony są w daleko posuniętych negocjacjach, a mistrzowie Polski są faworytem do pozyskania pomocnika. 20-latek jest obecnie graczem Internacionalu Porto Alegre, do którego wrócił po wypożyczeniu do Tondeli.

Richard jest wychowankiem Internacionalu, z którego był dwukrotnie wypożyczany. Najpierw trafił do Vila Nova FC, a rok temu po raz pierwszy zawitał do Europy, kiedy przeniósł się do wspomnianej wcześniej portugalskiej Tondeli. W tamtejszej ekstraklasie rozegrał w sezonie 2019/20 28 meczów, w których strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty. Jego docelową pozycją jest środkowa pomoc, chociaż może również grać na skrzydle.

Temat pozyskania Richarda po raz pierwszy pojawił się 27 lipca, kiedy o możliwym transferze pisały media w Brazylii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Lewy - 13.08.2020 / 12:43, *.timplus.net

I co transfer ucichł , wszyscy byli dogadani i wyszło jak zawsze?

odpowiedz
Orbit - 08.08.2020 / 14:49, *.vectranet.pl

Młody perspektywiczny, tylko takie transfery jak wypali to nieźle zarobią, a na ekstraklape będzie wystarczający. Na statystyki nie patrzcie miał słaba drużynę a po filmikach widać że jest potencjał

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 08.08.2020 / 13:30, *.chello.pl

Wszystkie Ryski to fajne chlopaki;)

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 07.08.2020 / 19:27, *.btcentralplus.com

Jezeli to bedzie drugi Rysio Staniek to bedzie dobrze. Dawno w Legii nie bylo Ryszarda.

odpowiedz
F - 07.08.2020 / 17:32, *.play-internet.pl

Ja zawsze jestem zdania że Brazylia i Afryka to powinny być kierunki zainteresowań naszych klubów. Tylko należy tych Brazylijczyków wyciągać przed portugalskimi klubami, a Afrykańczyków przed skandynawskimi.

odpowiedz
WARKA STRONG moja miłość - 07.08.2020 / 16:21, *.chello.pl

Można było Kuchego Kinga zakontraktować z wolnego transferu to biorą jakiegoś brazylijskiego ogórka no-name'a. Panie Miodulski co Pan robisz i kto panu doradza takie pazdzierzowe transfery?

odpowiedz
LEGIA - 07.08.2020 / 23:11, *.nextgentel.com

@WARKA STRONG moja miłość: naprawde myslisz ze po to pozbywali sie Kucharczyka, zeby za rok go sprowadzać? Z jakis powodów sie go pozbyto...

odpowiedz
g(L)asgow - 07.08.2020 / 15:25, *.as9105.com

Bardzo fajne transfery. Kucharczyk do tarcia chrzanu się nie nadaje. Druga liga max. Szybko biegał... Nic poza tym

odpowiedz
grzesiek - 07.08.2020 / 13:41, *.centertel.pl

Mam gleboko w dupie kucharczyka oraz rzezniczaka.
Niektorzy maja tez Rado ale jemu szacunek sie nalezy mimo wszystko.

odpowiedz
W(L) - 08.08.2020 / 07:36, *.chello.pl

@grzesiek: Szacunku trochę,Kuchy i Rzeźnik na to zasługują

odpowiedz
AAA - 06.08.2020 / 22:23, *.chello.pl

Fatalczyk próbował,próbował i nic.
Niech w Szczecinie rozp...szatnie,donosiciel do gazet i tyle.
Ależ karierę zrobił w Rosji...uhh aż furczy.

odpowiedz
AAA - 07.08.2020 / 09:27, *.master.pl

@AAA: szatnie kto inny rozp..ił i nadal będzie szkodził

odpowiedz
( L ) - 06.08.2020 / 21:38, *.plus.pl

@Le Ja: pełna zgoda brać go i zobaczy się co dalej

odpowiedz
Jajaja - 06.08.2020 / 13:59, *.play-internet.pl

Kuchy w Szczecinie

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.08.2020 / 14:06, *.centertel.pl

@Jajaja: No i dobrze, do nas nie miał po co wracać, Vuko go nie chciał.

odpowiedz
Zduneq - 06.08.2020 / 15:32, *.inetia.pl

@Jajaja:

Żaden poważny klub nie chciał tego super grajcara?Kuchego Kinga?Czyli jednak trzeba umieć kopnąć prosto piłkę.

odpowiedz
ciekawie - 06.08.2020 / 16:52, *.inetia.pl

@Zduneq: Ile razy w poprzednim sezonie wygraliśmy z tą "niepoważną" Pogonią?

odpowiedz
Jack(L) - 06.08.2020 / 21:08, *.t-mobile.pl

@ciekawie: a o co co roku walczymy My a o co Pogoń?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.08.2020 / 21:16, *.centertel.pl

@ciekawie: Dobrze może i nie wygrywamy z tą pogonią tylko pamiętaj że prędzej czy później ta passa się skończy (tak samo było z 7echem czy szajsem a teraz?) a poza tym o co pogoń gra a o co My. Nawet te dwie czy 3 porażki nie przekreślają nas z bycia Mistrzem Polski.

odpowiedz
danielo - 06.08.2020 / 23:50, *.233.179

@Jajaja: Jezdziec bez glowy. kopnac, pobiec, i tyle w temacie

odpowiedz
Odlaraj - 06.08.2020 / 11:32, *.centertel.pl

Ja z innej beczki. Który agent przed koncem negocjacji takie rzeczy ujawnia???

odpowiedz
SEBO(L) - 06.08.2020 / 11:50, *.centertel.pl

@Odlaraj: ten,który chce podbić cenę, albo sprzedać gdzie indziej...

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 06.08.2020 / 11:30, *.play-internet.pl

Tym okienku zostaną jeszcze sprowadzeni : Richard oraz Kapusta. W zimę niestety pożegnamy Karbo i Martinsa

odpowiedz
Władeczek - 06.08.2020 / 10:21, *.netfala.pl

Co to za ogórka nam ściągają faken. Valencia jest do zrobienia na szybko a tu jakiś młodziak gdzieś tam z Brazyli przyjdzie. Ciemno to widze.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.08.2020 / 10:32, *.centertel.pl

@Władeczek: Ciemny to ty jesteś. Nie widzę problemu abyś ty i kilku wiecznie nie zadowolonych płaczków kupiło jakiś klub i pokazało jak się kupuje zawodników oraz jak się prowadzi.

odpowiedz
Arek - 06.08.2020 / 21:01, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew: nie dodałeś, faken:)

odpowiedz
(L)ucas - 06.08.2020 / 09:54, *.com.pl

gosc ma 20 lat i rozegrany pelny sezon na poziomie portugalskiej ekstraklasy czyli nie moze byc zle

odpowiedz
Quad74 - 06.08.2020 / 13:28, *.chello.pl

@(L)ucas: Do tego z komunikacją z Martinsem czy Luquinhasem nie powinno być problemu.

odpowiedz
Mjuzik - 06.08.2020 / 09:45, *.play-internet.pl

Kocur - 28 meczów - 2bramki i 2 aststy.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.08.2020 / 09:51, *.centertel.pl

@Mjuzik: Pokaż swoje statystyki.

odpowiedz
eri - 06.08.2020 / 13:31, *.play-internet.pl

@Sobo(L)ew: 28 meczów - 84 browary i 12 paczek czipsów ;)

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.08.2020 / 18:30, *.centertel.pl

@eri: I czym ty się chwalisz?? Swoją głupotą i niczym więcej

odpowiedz
Peter - 06.08.2020 / 19:23, *.vectranet.pl

@eri: Słaba średnia, niecałe 3 browary na mecz ;-b

odpowiedz
Jaco - 06.08.2020 / 08:52, *.t-mobile.pl

Pytanko. Czy nowe nabytki mogą zagrać w Superpucharze?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.08.2020 / 09:02, *.centertel.pl

@Jaco: BORUC I MLANDENOVIC TO NA PEWNO, NATOMIAST LOPEZ I TEN NOWY OBROŃCA TO MOŻE WEJDĄ W DRUGIEJ POŁOWIE BO DOPIERO OD DZIŚ BĘDĄ TRENOWAĆ.

odpowiedz
sochaczew444 - 06.08.2020 / 06:10, *.interkam.pl

eeeeee Valencia bylby lepszy

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.08.2020 / 07:26, *.centertel.pl

@sochaczew444: Ta ten Valencia przereklamowany jak i Felix.

odpowiedz
Groch - 06.08.2020 / 14:19, *.play-internet.pl

@Sobo(L)e: oni byli wybierani najlepszymi zawodnikami ligi ostatnich lat więc chu...wi nie są w przeciwieństwie do ciebie i twoich płytkich komentarzy

odpowiedz
Ktotok$@!ajest - 06.08.2020 / 06:00, *.centertel.pl

Richard Wagner?

odpowiedz
MarioLa - 06.08.2020 / 05:49, *.chello.pl

Wszystkie Ryśki to dobre chłopaki.

odpowiedz
Wukashi - 06.08.2020 / 15:02, *.orange.pl

@MarioLa: O, to juz jestem pozytywnie nastawiony. Dzieki! :)

odpowiedz
abc - 06.08.2020 / 01:51, *.plus.pl

Z Brazylii? Chodzi o dalszą współpracę z brazylijskim klubem, który wypożyczał nam najzdolniejszych młodzianów np. Raphaela Augusto?

odpowiedz
orti - 06.08.2020 / 13:47, *.tpnet.pl

@abc: to nie ten klub

odpowiedz
WETERAN - 06.08.2020 / 01:51, *.chello.pl

Oby dorównywał Luquinhasowi...

odpowiedz
Dzidek - 06.08.2020 / 01:19, *.amazonaws.com

Dawać go. I okienko można uznać za w miarę udane (jak na pustki w kasie).
Sprzedać: Nagy, Remy, Sanogo.
Wypożyczyć gdzieś Misztę.
I można zaczynać walkę o Europę.

odpowiedz
kkilof - 06.08.2020 / 06:58, *.91.50

@Dzidek: Nago za 50tys euro może odejdzie - Remy po kontuzji, Sanogo kontuzjowany - chcesz kupic???

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.08.2020 / 07:28, *.centertel.pl

@Dzidek: Wypożyczyć to Muzyka a Miszta niech zostanie i się uczy od Kró(L) a Artura.

odpowiedz
Pio - 06.08.2020 / 07:47, *.plus.pl

@kkilof: to niech ich ktoś weźmie do "odbudowania"

odpowiedz
Kris - 07.08.2020 / 15:53, *.play-internet.pl

@Dzidek: Remiego to proszę mi nie ruszać wyzdrowieje gość i będzie najlepszym zawodnikiem Legi

odpowiedz
Kami(L) - 06.08.2020 / 00:22, *.inetia.pl

Bardzo dobry ruch transferowy, młody o dużym potencjale zawodnik.

odpowiedz
Le Ja - 06.08.2020 / 00:16, *.orange.pl

Po tym jak wyciągnęli mało znanego komu Luquinhasa, który jest jednym z najlepszych graczy Legii, a kupiony był za małą kwotę, to jakoś mam większe zaufanie, do naszego klubu w kontekście wyciągania takich mało znanych grajków. Oby się sprawdził.

odpowiedz