Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przedmeczowa

Vuković: Nie ma mowy o klątwie

Woytek

- Nie ma mowy o żadnej klątwie superpucharu, nie podchodzę do tego tak. Dużo wysiłku wkładamy w to, by wytłumaczyć drużynie, że nie liczy to, co było w poprzednim sezonie. To już historia, która nie ma żadnego znaczenia w kontekście tego, co jest przed nami. Tym bardziej nie liczą się tak odległe mecze jak ostatnie spotkania o superpuchar. Prawda jest taka, że od wielu lat nie zdobyliśmy tego trofeum i to powinno być dla nas dodatkową motywacją - mówi Aleksandar Vuković.

- Cracovia później niż my skończyła sezon. W zasadzie nie mieli przerwy, więc nie mieli co stracić. Nie stawiałbym jednak żadnej z drużyn w pozycji uprzywilejowanej w tym meczu.

Nowi zawodnicy
- Jeśli chodzi o nowych zawodników, to przede wszystkim słowa uznania dla dyrektora sportowego. Dział, który pracował nad transferami, zrobił kawał dobrej roboty. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. To są ludzie, którzy powinni dać jakość i być wzmocnieniem naszej drużyny. Ja jednak jestem zwolennikiem oceniania transferów za jakiś czas. Na tę chwilę najważniejsze jest to, żeby szybko wkomponować ich w sposób grania i funkcjonowania drużyny. Za jakiś czas będzie można powiedzieć o każdym z nich więcej.

Sytuacja kadrowa
- Oprócz tego, że pozyskaliśmy nowych graczy, naszą dużą przewagą jest to, że - oprócz Radka Majeckiego - nie odszedł żaden zawodnik, decydujący o tym, jak wyglądała nasza gra w poprzednim sezonie. W tej chwili nie wszyscy są zdrowi, czekamy by sytuacja była lepsza, choć i tak jest niezła. W niedzielę nie możemy liczyć na Kante i Novikovasa. Chwilę musimy jeszcze poczekać poczekać na Andre Martinsa. Dopiero dziś treningi wznawiają Juranović i Lopes, więc też nie zagrają. Inaczej wygląda sytuacja z Mladenoviciem i Borucem. W niedzielę możemy wystawić naprawdę mocną jedenastkę.

- Jestem w stanie powiedzieć kto zagra w bramce... ale tego nie powiem. Mamy jeszcze trening przedmeczowy i rozruch w dniu meczu. Wolę poczekać aż do meczu.

Przygotowania do sezonu
- Przygotowania są nietypowe. Nie ma wiele czasu, więc po prostu pracujemy nad priorytetami, nad tym co da się szybko poprawić, a jest fundamentalne w kontekście naszej gry. Skupiliśmy się więc na przykład na grze obronnej całego zespołu.

Europejskie puchary
- Czekamy na niedzielne losowanie i jesteśmy ciekawi na kogo trafimy i gdzie będziemy grali pierwszy mecz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Endriu - 09.08.2020 / 14:52, *.net.pl

W sumie "klątwa" jest, ponieważ meczyk z wiadomych względów się dziś nie odbędzie :( ale Vuko w dniu wywiadu jeszcze o tym nie wiedział

odpowiedz
orbitek - 07.08.2020 / 22:44, *.com.pl

sie morda cieszy, a po meczu... skupiamy się na eliminacjach, a po odpadnięciu skupiamy się na lidze... Scvenariusz napisany. vuko dres! TAk jest!!!

odpowiedz
Arek - 08.08.2020 / 08:27, *.t-mobile.pl

@orbitek: "wyciągniemy wnioski"

odpowiedz
Myś(L)iwiecka - 07.08.2020 / 22:41, *.com.pl

jak ładnie trenerkowi w dresowym garniaku. pełen lans i BeeMka w gazie !!!

odpowiedz
Radom L - 07.08.2020 / 22:37, *.com.pl

vuko out

odpowiedz
Andre (L) - 08.08.2020 / 06:42, *.centertel.pl

@Radom L: idź na forum Radomiaka Sebixie

odpowiedz
Klex - 07.08.2020 / 20:34, *.t-mobile.pl

Dresik już pełny

odpowiedz
Banio - 07.08.2020 / 22:25, *.t-mobile.pl

@Klex: twój lamusie? Nie dziwię się! Mam Cię w dupie, wypad na k6!

odpowiedz
Arek - 07.08.2020 / 22:54, *.tpnet.pl

@Klex: zrobiłeś kleksa? To teraz niech ktoś Cię podetrze, bo na forum czuć. A i spuść wodę lamusiku.

odpowiedz
Hawryl Saska Kępa - 07.08.2020 / 19:24, *.virginm.net

Klątwy to szukajcie w Egipcie.
Trofeum to trofeum, puchar to puchar.
Pozdro Braci po sza(L)u

odpowiedz
pol - 07.08.2020 / 17:06, *.chello.pl

Pinokio niedojdo............ZNOWU przegrasz

odpowiedz
Hawryl Saska Kępa - 07.08.2020 / 19:09, *.virginm.net

@Trec : Jaki cymbał chce tu wejść i coś napisać, ma otwarte drzwi. dlaczego nie ma żadnej weryfikacji kto i z kąd.
Yebać gimbusów i usuwać za wczasu.

odpowiedz
Pinokio - 07.08.2020 / 19:26, *.t-mobile.pl

@pol: "skupiamy się na lidze"

odpowiedz
Andre (L) - 08.08.2020 / 06:44, *.centertel.pl

@pol: Sierra Sierra India Juliet

odpowiedz
Endriu - 09.08.2020 / 14:49, *.net.pl

@pol: na drzewo buraczku, jak nie kibicujesz Naszej Drużynie i tym samym Vuko

odpowiedz
Kris - 07.08.2020 / 16:12, *.play-internet.pl

Boruc
Jędrzejczyk-Lewczuk-Remy-Mladenović
Wszołek - Antolić-Gvilia- Karbownik
Luquinhas- Pekhard.
Karbownik na lewym skrzydle a luqui na 10

odpowiedz
... - 07.08.2020 / 15:42, *.master.pl

Przygotowania są nietypowe.. racja, mało, który klub ciągle gra w dziada i siatkonogę.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.08.2020 / 15:37, *.247.82

Odpuściliście PP, żeby starszyzna mogła uda się na urlop, a teraz słyszę:
"Cracovia później niż my skończyła sezon. W zasadzie nie mieli przerwy, więc nie mieli co stracić. "
Czyżby usprawiedliwianie przed kolejną porażką?

odpowiedz
ja - 07.08.2020 / 19:52, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: Vuko nie był sobą jakby przed meczem nie miał wymówkina ewentualną przgraną.

odpowiedz
Władeczek - 07.08.2020 / 15:23, *.netfala.pl

Faken taki skład na superpuchar na mur beton:

Boruc
Jędrzejczyk Lewczuk Wieteska Mladenovic
Antolic Karbownik
Wszołek Gvilia Luquinhas
Pekhart

Swoją drogą to maciora już sie mrozi!

odpowiedz
NAS - 07.08.2020 / 16:56, *.centertel.pl

@Władeczek: może kiedyś razem się napijemy maciorki

odpowiedz
Cult⚽️Legia⚽️King - 07.08.2020 / 22:33, *.252.43

@Władeczek: Jak by co to ja stawiam tyle macior ... ile bêdziemy mieli punktów przewagi na koniec obrony Mistrza⚽️ Poland !20/21!

odpowiedz
Bonus - 07.08.2020 / 15:17, *.plus.pl

Boruc

Stolarski Jędrzejczyk Remy Mladenović

Karbownik Antolic

Wszołek Gwilia Luquinhas

Pekhart

odpowiedz
tommm - 07.08.2020 / 15:09, *.cdn77.com

Boruc
Karbownik Wieteska Jędza Mladenovic
Antolic Slisz
Wszolek Gvilia Luquinhas
Pekhart

odpowiedz
Kris - 07.08.2020 / 16:00, *.play-internet.pl

@tommm: ja bym Karbo nie dawał na prawą obronę bo z prawej strony jak grał to często nie trzymał linii z obrońcami

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 07.08.2020 / 17:29, *.vectranet.pl

@tommm: pod tym składem się podpisuję

odpowiedz
Władeczek - 07.08.2020 / 15:08, *.netfala.pl

Macie wygrać ten puchar i tyle. Nie ma wymówek faken!

odpowiedz