fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Darmowe bilety na Superpuchar dla części karnetowiczów!

źródło: Legia Warszawa

W ramach podziękowań dla karnetowiczów, którzy w rundzie mistrzowskiej 2019/20 udostępnili swoje miejsca na meczach, na których nie mogli być obecni, Legia Warszawa przygotowała darmowe bilety na mecz o Superpuchar Polski. Wszyscy zainteresowani proszeni o kontakt z POK.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
mac - 07.08.2020 / 18:12, *.mgk.pl

a ja jestem zdania jak nagradzac to wszystkich co kupuja tyle lat karnety

odpowiedz
Bierrutt - 07.08.2020 / 10:18, *.centertel.pl

Fajnie. Uwaga jeżeli udostępniono karnet dla twego znajomego bo Ty nie mogłeś iść - biletu darmowego nie dostaniesz.
Darmowa wejściówka jest dla tych co udostępnili karnet dla klubu do sprzedaży.

odpowiedz
Do redakcji - 07.08.2020 / 09:30, *.net.pl

Od kiedy mozna obstawiac mecze w KOPA?? :)

odpowiedz
Ziomek69 - 07.08.2020 / 08:36, *.65.141

W zeszłym sezonie byłem na wszystkich meczach na Ł3. Praktycznie na każdym meczu kupiłem kilka piw na stadionie, zjadłem jakąś zapiekankę a i dokonałem zakupów w fanstore i nie zostaje za to nagrodzony. ..

Może na el. Ligii Mistrzów klub będzie rozdawał bilety dla osób, które kupiły zestaw z hot-dogiem w strefie bufetu na meczu z Pogonią Szczecin..

Rozumiem marketing zachęcający do przychodzenia nowych kibiców na Ł3, ale nie tędy droga....

odpowiedz
Rytm - 07.08.2020 / 10:15, *.centertel.pl

@Ziomek69: każdy chce dobrych transferów itp., ale jak od siebie trzeba "dać" 20 czy 30 zł, to wielka afera i pretensje.

odpowiedz
Sadi - 07.08.2020 / 11:20, *.plus.pl

@Ziomek69: ty przychodzisz się najeść czy na mecz?

odpowiedz
Ziomek69 - 07.08.2020 / 11:47, *.65.141

@Sadi: 90 min kibicowac 15 min uzupełnić płyny i kalorie

odpowiedz
pfi - 07.08.2020 / 13:51, *.196.138

@Ziomek69: traktujesz wspieranie klubu jak nadgodziny w pracy, za które trzeba nagradzać ? Co jest z wami nie tak. Sam na to przystajesz, nikt Cie nie zmusza. Tak jak mnie, od xx lat bez karnetu, a frekwencja u siebie nie spada niżej 80%. Mój wybór płacenia więcej, bez zbędnych bonusów. Tylko nie wylewam gorzkich żali nigdzie, bo używając głowy liczyłem się z tym.

odpowiedz
Ziomek69 - 07.08.2020 / 14:51, *.65.141

@pfi: W 100% się z Toba zgadzam! Mądre słowa mordo. Szacun!

odpowiedz
Sss - 07.08.2020 / 05:32, *.t-mobile.pl

@tomtom1916: czyli zabrałeś miejsce komuś kto chciałby przyjść i wspierać dopingiem drużynę, a dla kogo może zabraknąć teraz miejsca...... Takie rzeczy rób ostatniego dnia sprzedaży i tylko jak wiadomo że się wszystkie bilety nie sprzedadzą....

odpowiedz
Almada - 06.08.2020 / 21:35, *.chello.pl

A to jakaś bzdura. Zamiast nagradzać tych co przychodzą premiuje się tych co nie mogli być ?

odpowiedz
NAS - 06.08.2020 / 21:53, *.centertel.pl

@Almada: Przecież ci co przychodzą są premiowani narzekaczu... a to jest sposób by nakłonić karnetowiczów do udostępniania swoich wejściówek bo kupują karnety, są na paru "szlagierach" w sezonie i później mają w d, a takich jest sporo

odpowiedz
domino - 06.08.2020 / 21:13, *.chello.pl

tez kupilem,ale mozna podac numer karty lub pesel innej osoby i przesyłaja darmowy bilet.ja tak ogarnałem dla kolegi.

odpowiedz
Elquatro - 07.08.2020 / 10:52, *.254.85

@domino: nie masz cwaniaka nad Piaseczniaka

odpowiedz
Arek - 06.08.2020 / 20:56, *.tpnet.pl

Kto jest organizatorem tego meczu? Pytam, bo gdzieś przeczytałem, że pzpn, a sam byłem pewny do tej pory, że Legia.

odpowiedz
tomtom1916 - 06.08.2020 / 20:05, *.t-mobile.pl

Chociaż nie będę mógł się pojawić na Ł3 kupilem bilet.Legia Mistrz!

odpowiedz
Rytm - 06.08.2020 / 19:27, *.centertel.pl

Też kupiłem, ale co to jest 20 zł. W taki sposób dołożę się do funkcjonowania klubu. Każdy chce transfery, ale jak trzeba poświęcić 20 zł to już nie każdy taki chętny i ludzie liczą na zwroty.

odpowiedz
lucho_83 - 06.08.2020 / 17:56, *.chello.pl

Bilet już kupiłem...

odpowiedz
Maaciekw - 06.08.2020 / 18:29, *.1.9

@lucho_83: ja też :(

odpowiedz
P. - 06.08.2020 / 18:42, *.net.pl

@Maaciekw: zawsze mozecie zwrocic przez POK

odpowiedz