Josip Juranović po raz pierwszy trenował z Legią - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Juranovicia

Hagi

W piątek legioniści trenowali przed południem, a zajęcia były otwarte dla mediów tylko przez kwadrans. Po raz pierwszy z nową drużyną ćwiczył Josip Juranović. Na boisku zabrakło Arvydasa Novikovasa i Rafaela Lopesa, który dziś ma dotrzeć do Warszawy.

Andre Martins i Jose Kante ćwiczyli indywidualnie. Do zespołu dołączył natomiast Kacper Kostorz, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Miedzi Legnica.

Trenerzy bramkarzy mieli do dyspozycji czterech graczy. W zajęciach nie uczestniczył kontuzjowany Wojciech Muzyk, a doświadczenie przy Arturze Borucu i Radosławie Cierzniaku zbierali Cezary Miszta i Mateusz Kochalski.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Remino - 07.08.2020 / 18:52, *.orange.pl

nie spięty a skoncentrowany. To chyba różnica?!

odpowiedz
warka80 - 07.08.2020 / 18:17, *.net.pl

Dowiedzcie się czemu Novikovas nie trenuje tam jest jakieś drugie dno !!!

odpowiedz
Władeczek - 07.08.2020 / 15:05, *.netfala.pl

Widze na zdjęciach, że Boruc jest spięty na treningu, a co dopiero będzie na meczu. Faken nie wiem czy podoła napięciu jakie panuje przy Ł3. Dziadunio nie grał chyba jeszcze faken przy takiej publice. Przydałoby się żeby się troche rozpioł. A ten Juranowić to strzelił co na treningu?

odpowiedz
atmosferic - 07.08.2020 / 15:34, *.orange.pl

@Władeczek: To normalne, miesnie sie napinaja podczas ruchu konczynami. Nic powaznego :D

odpowiedz
Obcy - 07.08.2020 / 17:56, *.t-mobile.pl

@Władeczek: Czy ty jesteś z czegoś w życiu zadowolony? Ciągle płaczesz i narzekasz. Idź pajacować gdzie indziej faken.

odpowiedz
Wronkie - 07.08.2020 / 22:24, *.play-internet.pl

@Obcy: Władeczek to permanentny sarkasta. Jak niektórzy mogą go brać na poważnie to ja nie wiem faken.

odpowiedz
kibic z daleka - 07.08.2020 / 14:19, *.mm.pl

Redakcjo(lub ktoś kto zobaczy ten komentarz) - jadę kilkaset kilometrów(w sobotę rano) do Warszawy na mecz SPP, czy ze względu na obostrzenia jest ograniczenie w sprzedaży biletów(bo widzę, że na niektóre sektory co 2 miejsce jest zajęte), i czy ze względu na te nowe obostrzenia coś się zmieni odnośnie meczu?(czytałem plik z informacjami, ale tam nic o tym nie ma poza tym, że się trzeba dezynfekować, odstępy i maseczki przez cały mecz), może ktoś wie, bo chciałbym kupić w sobotę o południu bilet(a nie wiem czy w takim przypadku go nie zabraknie), Żyleta mnie nie interesuje, bo nie jadę sam :) z góry dziękuję za pomoc!

odpowiedz
Wwa - 07.08.2020 / 14:24, *.237.80

@kibic z daleka:
Spokojnie dostaniesz bilet, a jak nie to masz sporo lokali w centrum gdzie mozna obejrzec mecz, np dwupietrowy bar sportowy Piwiarnia Warka na Wilczej, rog Marszalkowskiej.

odpowiedz
Piotruś32Targówek - 07.08.2020 / 14:18, *.orange.pl

Witam , może warto zapytać o Stępińskiego , Cionka , Furmana ???
Myślałem też o Wilczku , ale już ma klub od wczoraj.
Z Kapustką dobry pomysł i liczę , że coś z tego będzie.

odpowiedz
eduardo - 07.08.2020 / 15:40, *.toneticgroup.pl

@Piotruś32Targówek: oprocz Kapustki to odpady

odpowiedz
Piotruś32Targówek - 07.08.2020 / 17:13, *.orange.pl

@eduardo: Furman 28 lat i pokazał że potrafi grać w naszej lidze.
Stępiński 25 lat i u nas by mógł się odbudować.
To dwóch dobrych graczy jak na poziom naszej ligi.
Kapustka też na odbudowanie jak przyjdzie.
Cionek stary , ale Lewczuk też nie ma daleko do końca kariery.

odpowiedz
Wiem co mówię - 07.08.2020 / 14:17, *.t-mobile.pl

Wstawcie jeszcze sesje z Arturem pod artykulem Żyro w Mielcu

odpowiedz
jacek rosa - 07.08.2020 / 14:07, *.vectranet.pl

Boruc Mladenovic Jędrzejczyk Juranovic Lewczuk Richard Cholewiak Gwilia Kapustka Kante Valencia

odpowiedz
sdsad34 - 07.08.2020 / 14:17, *.tpnet.pl

@jacek rosa:

Cholewiak xD Kapustka xD Valencia xD

a gdzie Luqi i Wszołek dzbanie?

odpowiedz
Kris - 07.08.2020 / 14:03, *.play-internet.pl

To się rozpisali o tym Jurianoviciu

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 07.08.2020 / 15:03, *.legionisci.com

@Kris: A co mieliśmy napisać, skoro trening po rozgrzewce został zamknięty? Przecież napisaliśmy o tym w pierwszym zdaniu. :)

odpowiedz