REKLAMA

Covid nie dla Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com

W związku z wczorajszymi doniesieniami o zakażeniu koronawirusem jednego z członków sztabu szkoleniowego Legii, stołeczny klub wydał w sobotę stosowne oświadczenie:

Informujemy, że w związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19 przez jednego z członków sztabu, niezwłocznie przeprowadziliśmy badania i wszyscy zawodnicy oraz członkowie sztabu mają wyniki ujemne i są zdrowi.

Osoba z podejrzeniem została odizolowana od drużyny i przeszła dodatkowe badania, które również dały wynik ujemny."

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Zbycho(L) - 10.08.2020 / 07:13, *.chello.pl

No i wyszło, że winę za tą sytuację ponosi lekarz klubowy, tóry przeoczył maila z informacją o dodatnim wyniku już 30 lipca. Przez tydzień masażysta miał kontakt z drużyną. Niby testy wymazowe wyszły ujemne, nawet u masażysty, który był już ozdrowieńcem ale trzeba będzie ponownie zrobić badania przed wyjazdem do Lubina. Smród pozostał. Zgodnie z przepisami i obowiązującymi procedurami LEGIA mogła grać mecz o superpuchar.Gospodarzem meczu był pzpn i to on prawdopodobnie zawalił.

odpowiedz
urs - 09.08.2020 / 19:34, *.chello.pl

zwyklemu cieciowi Polaczkowi robia raz test na Corona i zamykaja polowe miasta, Tak Ma ByC tak kaze WHO, teraz zaczyna sie polowanie na najwieksza ilosc zakazen, Czy Kur.... nikt tego nie widzi w tym Kraju

odpowiedz
Były kolega Jaruzela - 09.08.2020 / 12:44, *.t-mobile.pl

Jakie pomówienia Stanowskiego? Jeżeli klub wydał oświadczenie, o tym że masażysta miał podejrzenie, to o co wam chodzi? Na moje oko to nikt nie chciał tego meczu z wielu przyczyn. Po co ryzykować w meczu o gówno kontuzje przed pucharami. Po co organizatorom problemy w momencie kiedy w mediach znów zaczyna się sraczka. Zaraz znowu będzie lockdown i po takim meczu media miałyby używanie na Legii przez parę tygodni

odpowiedz
Darek - 08.08.2020 / 23:47, *.t-ipconnect.de

Zesłać do rezewr i po problemie.

odpowiedz
A - 08.08.2020 / 22:40, *.centertel.pl

Panie Mioduski od razu musi pan pozwać weszło i Stanowskiego. Zresztą już pan wie co z tym zrobić. Puść go pan z torbami!

odpowiedz
(L)egia - 08.08.2020 / 21:08, *.virginm.net

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać...

odpowiedz
Marcin - 08.08.2020 / 18:31, *.play-internet.pl

A co ze zwrotem kasy za te bilety ?

odpowiedz
Lisek - 08.08.2020 / 14:46, *.t-mobile.pl

Stanowskiemu tak zawsze świecą oczka że albo po whisky albo po nosku jest,ten portal to żenada

odpowiedz
Arek - 08.08.2020 / 14:24, *.tpnet.pl

Hehe, dobre. Tylko, że Boniek już się zesrał.

odpowiedz
WETERAN - 08.08.2020 / 13:32, *.chello.pl

Od razu należy zweryfikować rzetelność i prawdomówność Stanowskiego i jego ekipy. No i nie używać tego portalu.

odpowiedz
zduneq - 08.08.2020 / 15:47, *.play-internet.pl

@WETERAN: rzetelność jest taka że jakieś 80-90% niusów z weszło się sprawdza.
Zawsze możesz poczytać sport.pl
Tam masz solidne źródło.

odpowiedz
dom_rembsky - 09.08.2020 / 07:12, *.t-mobile.pl

@zduneq: to my juz zbankrutowalismy jak twierdzil ten guru rzetelnosci dziennikarskiej? po prostu klikalnosc przy hasle Legia jest olbrzymia to tworzy newsy z d. i co mu zrobisz

odpowiedz
Xdds - 08.08.2020 / 13:05, *.chello.pl

Dlaczego klub nie pozwie stanowskiego za ciągle pomówienia? To już od paru lat takie akcje odwala!!!!!

odpowiedz
Obcy - 08.08.2020 / 12:49, *.t-mobile.pl

Co to za testy? Dają wynik pozytywny by po krótkim czasie dać wynik negatywny. Cyrk. To z tych ponad 800 dziś przypadków po kolejnym badaniu zakażonych pozostało by sporo mniej.

odpowiedz
Kaktus - 08.08.2020 / 13:08, *.tpnet.pl

@Obcy:
To są szybkie testy na przeciwciała. Wynik jest po 30 minutach, ale z wiarygodnością jest nienajlepiej.
Rząd używa testów genetycznych, które wyniki dają po 2 dniach.

Testy szybkie używa się przesiewowo, a testy genetyczne jako wyniki ostateczne

odpowiedz
dezet - 08.08.2020 / 14:34, *.chello.pl

@Kaktus: miałem testy najdokładniejsze robione w szpitalu zakaźnym na Wolskiej i wyniki były po 18 godzinach więc nie wiem o czym mówisz, mogą być nawet po chyba 10 godzinach albo i szybciej zależy jak się wstrzelisz z obsługą w laboratorium

odpowiedz
lucho_83 - 08.08.2020 / 12:42, *.chello.pl

I tak ma być!!!

odpowiedz
widzialwie - 08.08.2020 / 12:41, *.vectranet.pl

Stanowski jak zwykle zasiadl panike. Debil i lowca fake newsow

odpowiedz
Legia Boks - 08.08.2020 / 12:37, *.centertel.pl

A może klub powinien pozwać redakcję Weszło? Ile można znosic chamskie kłamstwa odsuniętego od klubu Red. Stanowskiego?

odpowiedz
Kle - 08.08.2020 / 14:08, *.vectranet.pl

@Legia Boks: jakby Miodek wziął się w garść to już by go dawno zniszczył... miał przecież pozywać Stanowskiego za artykuły o ledwie trzymaniu się Legii finansowo na powierzchni jakieś dwa lata temu i jakoś cisza

odpowiedz
zduneq - 08.08.2020 / 15:50, *.play-internet.pl

@Kle:

Nie jestem fanem Staną jeśli chodzi o politykę wobec Legii ale wynik finansowy na grubym minusie raczej nie oznacza dobrej sytuacji finansowej klubu, czy jednak może na Ł3 obowiązuje inna ekonomia?

odpowiedz
Bubba - 08.08.2020 / 16:12, *.centertel.pl

@Kle: czasami szkoda nawet goooowna żeby kogoś obrzucić. Po co Miodkowi walka z jakimś dziennikarzyną? Szkoda czasu i energii na takiego kmiota

odpowiedz
Ciekawy - 08.08.2020 / 12:36, *.plus.pl

Weszło gówno przędzie to wymyśla co może! Niby redaktor przeżyć nie może, że już nic nie wie i nikt mu wiadomości z Legii nie wynosi :) na pohybel frajerom! !!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.08.2020 / 12:33, *.vectranet.pl

Niebać Kowid.

odpowiedz
Lukas - 08.08.2020 / 12:29, *.com.pl

Nie siejcie paniki. Niech rząd lepiej powie ile jest przypadków grypy czy anginy. Bosak 2025!

odpowiedz
Mick - 08.08.2020 / 12:25, *.centertel.pl

Dobre informacje wszyscy na mecz

odpowiedz
Szymon - 08.08.2020 / 12:56, *.chello.pl

@Mick: a rady pajac z PZPN już trąbi że meczu nie będzie

odpowiedz
Zimny - 08.08.2020 / 12:23, *.mm.pl

Mega tytuł :) Taki z dystansem.

odpowiedz
Mr T - 08.08.2020 / 13:58, *.play-internet.pl

@Zimny: skopiowali moj komentarz. Dziekuje dziekuje, autografy pozniej ;)

odpowiedz
Zimny - 08.08.2020 / 14:56, *.mm.pl

@Mr T: Ziomu, nie gorączkuj się, pewnie nie my jedni wpadliśmy na to, jak pisałem to pod newsem nie było jeszcze widocznych komentarzy :) Pozdro i hej Legia gol!

odpowiedz
Mr T - 08.08.2020 / 15:59, *.mm.pl

@Zimny: Pozdro!

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.08.2020 / 12:20, *.t-mobile.pl

Rzadko bywa, że tutył "... nie dla Legii" ma tak dobry wydźwięk ;)

odpowiedz
Żyrardowianin - 08.08.2020 / 12:15, *.centertel.pl

Tytuł kapitalny ????

odpowiedz
Mb82 - 08.08.2020 / 12:09, *.toneticgroup.pl

Oby tak było i jutro po pierwsze trofeum w nowym sezonie

odpowiedz
yyy - 08.08.2020 / 12:00, *.plus.pl

Propsy za tytuł newsa! :D szanuję

odpowiedz
Bombel - 08.08.2020 / 11:59, *.chello.pl

Stanowskiego to powinni teraz pozwać za pomówienie. Można było się domyślić że jak informacje podaje weszło to jest to pic na wodę

odpowiedz