fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz o Superpuchar odwołany

Wiśnia

Mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Legią a Cracovią nie odbędzie się - poinformował na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Decyzja ta podyktowana jest piątkowymi informacjami o możliwym zakażeniu koronawirusem jednego z członków sztabu szkoleniowego warszawskiego zespołu.

Stołeczny klub niewiele wcześniej poinformował, że po przeprowadzeniu dodatkowych badań nie potwierdzono żadnego przypadku z pozytywnym wynikiem testu.

"Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że mecz o Superpuchar Polski, w którym mistrz kraju, Legia Warszawa, miała zmierzyć się 9 sierpnia 2020 roku ze zdobywcą Pucharu Polski, Cracovią, zostaje odwołany. Ma to związek z faktem ujawnienia przypadku zakażenia koronawirusem u członka sztabu klubu Legia Warszawa.

Podjęta decyzja ma na celu minimalizację ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa w klubach uczestniczących w europejskich pucharach oraz w trosce o zbliżający się start rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Zgodnie z procedurami, wykluczenie potencjalnego zakażenia można uzyskać dopiero po przeprowadzaniu dwóch testów wymazowych w odstępie 7 dni" - czytamy w oficjalnym komunikacie PZPN.








REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (162)

+dodaj komentarz
Gienek - 10.08.2020 / 14:15, *.netfala.pl

Ponoć nowy termin rozegrania meczu o superpuchar to 31 sierpnia, godzina 20:00. Ktoś może potwierdzić?

odpowiedz
jared - 10.08.2020 / 20:40, *.108.1

@Gienek: byłaby to świetna wiadomość

odpowiedz
Aga - 12.08.2020 / 22:30, *.tpnet.pl

@Gienek: wyswietlił mi się bilet na karcie na mecz 31 sierpnia godz 20????

odpowiedz
Radom L - 10.08.2020 / 12:04, *.vectranet.pl

Profesjonalny klub! Jak za czasów Celtika

odpowiedz
jared - 09.08.2020 / 19:34, *.centertel.pl

żenada

odpowiedz
Władeczek - 09.08.2020 / 16:23, *.vectranet.pl

Jak i kiedy zwrot kapusty za bilety? Bo się zaraz wkurze faken jego mać!

odpowiedz
WIDZ - 09.08.2020 / 14:32, *.chello.pl

A było tak: upał jak cholera, nikomu się nie chce biegać w takim skwarze, więc podsunięto Stanowskiemu kukułę o zakażeniu , a dalej już poooszłooo! W sumie - trofeum takie sobie, a przygotowania potrzebne.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 09.08.2020 / 13:38, *.chello.pl

Po zalogowaniu jak ktos ma chęć i życzenie przy Meczu Legia- Cracovia mozna obok meczu kliknąć zwrot środków i na konto wrócą

odpowiedz
Mhm - 09.08.2020 / 12:47, *.centertel.pl

Nie ma zadnego wirusa! Za malo pieniedzy sie nabraly wszystkie szpitale nie szpitale zeby tylko utrudniac nam zycie i wymyślać cos co jest mniejszym zagrozeniem niz grypa

odpowiedz
WIDZ - 09.08.2020 / 13:28, *.chello.pl

@Mhm: Głupi jesteś, jak kilo gwoździ. Na grypę zmarło w tym roku 65 osób. Z powodu COVID - ponad 1800.

odpowiedz
GrzeLeg - 09.08.2020 / 14:57, *.virginm.net

@WIDZ: głupi to jest pies, a ty jesteś podatny na manipulacje i propagandę strachu. Masz w to wszystko wierzyć i się bać, bać się. Takiego zestrachanego baranka można łatwo na smyczy prowadzić więc proponuję się otrząsnąć i nie pruć się do typa co nie dał sobie bani wyprać.

odpowiedz
#bullshit19 - 09.08.2020 / 15:04, *.250.32

@WIDZ: ty juz lepiej nie ogladaj wsi24

odpowiedz
Kamil - 09.08.2020 / 12:15, *.214.104

Trzeba myśleć o ludziach ! a nie o przyjemościach !

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 09.08.2020 / 12:06, *.35.8

Rany ilu paranoików, czy wy naprawdę we wszystkim musicie widzieć spiski. Radzę trochę odstawić internet i telewizję.

odpowiedz
PLBBOY - 09.08.2020 / 11:42, *.227.22

Jak ja mam dosyć tego rudego **********

odpowiedz
maLeze - 09.08.2020 / 11:27, *.play-internet.pl

Piszę do wszystkich "znafców" medycyny i ekonomi. Nie jestem specjalistą w żadnej z tych dziedzin ale pytam co byście mówili gdyby Superpuchar się odbył a Legię wyrzuciliby z pucharów europejskich. Procedury są takie test i powtórny po 5-7 dniach.
Wolę Legię oglądać w pucharach i w lidze niż ze śmiesznym Superpucharem.

odpowiedz
MAKEN - 09.08.2020 / 11:04, *.151.165

Dla nas lepiej. Za kilka dni będzie mocniejszy skład.

odpowiedz
MAKEN - 09.08.2020 / 11:03, *.151.165

Zamiast Superpucharu COVID -19.

odpowiedz
Cult⚽️Legia⚽️King - 09.08.2020 / 10:35, *.amazonaws.com

Jeden farmazon może zmienič bieg histori,no i sie stało,nie ma co popadać w panike,zdrowia dla masażysty ,zdrowia dla wszystkich!

odpowiedz
Quad74 - 09.08.2020 / 10:30, *.chello.pl

Mecz o superpuchar został odwołany czy przełożony? Nigdzie nie widzę klarownej informacji. Bilet kupiłem, niby strata niewielka, lecz chciałbym być przynajmniej poważnie traktowany.

odpowiedz
J03 - 09.08.2020 / 09:36, *.centertel.pl

Będziemy oglądali mecze przy Ł3 jak świnia niebo , pseudo wirus który służy do rujnowania gospodarki i ograniczania naszych swobód ten rzekomy wirus najbardziej rozprzestrzenia się medialnie TV ,fb , Twitter ,najlepiej zjednoczyć się i stawić czoło niemanemu covidowi

odpowiedz
Daro16 - 09.08.2020 / 09:24, *.centertel.pl

Moda na sukces odcinek 8890, mecz Legii odwołany z powodu srovida!

odpowiedz
Radol - 09.08.2020 / 09:22, *.centertel.pl

Covid to wirus który zmusza ludzi do noszenia maseczek, żeby truli się własnym dwutlenkiem węgla, do sytuacji w której zrzuci się odpowiedzialność na nasze kopalnie zeby je zamknąć! Wirus to ściema, Boniek dostał kasę tak jak wielu dostaje żeby poszło w świat że w Polsce mecz się nie odbył z powodu jakiegoś tam covida!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 09.08.2020 / 10:43, *.35.8

@Radol: Akurat zamknięcie nierentownych kopalni wyszło by wszystkim na dobre. A tak musimy płacić na hanysów którzy wydobywają węgiel zalegający potem na hałdach, bo taniej jest sprowadzać od Chińczyków. Co do odwołania meczu to paranoja.

odpowiedz
Janusz Wolsky - 09.08.2020 / 11:32, *.vectranet.pl

@Radol: a tak zapytam dla kolegi, czy poza tym wszyscy w domu zdrowi?

odpowiedz
Kle - 09.08.2020 / 12:44, *.vectranet.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : Tylko dlaczego zamykało się akurat te rentowne, hm?

odpowiedz
Sebo - 09.08.2020 / 08:58, *.centertel.pl

A co z kasą za bilety??????

odpowiedz
Misiek75 - 09.08.2020 / 16:37, *.play-internet.pl

@Sebo: Jak to co, rudy odwołał mecz to i rudy niech odda za bilety

odpowiedz
Antyberg - 09.08.2020 / 08:56, *.centertel.pl

Ciekawe ile Boniek kasy przytulił za odwołanie meczu z powodu jakiegoś srovida? Nikt w te brednie już nie wierzy ale poszła już informacja i ludzie kolejny raz są manipulowani w mediach! Boniek won!

odpowiedz
Yeti - 09.08.2020 / 00:26, *.play-internet.pl

Co z zakupionymi biletami?

odpowiedz
Ja - 08.08.2020 / 23:54, *.chello.pl

Już pomijając Rudego (bo wiadomo, co to za ananas i to nie od dziś), to ja mam pytanie z innej beczki. Kiedy pseudodziennikarzyna, znana także jako Stanowska, poniesie konsekwencje tych bredni, które bezkarnie wypisuje na tym swoim żałosnym portalu? To w dużej mierze on jest odpowiedzialny za odwołanie tego meczu. Przypominam, że dzieje się to niedługo po wysraniu głupot o bankructwie Legii i jeszcze paru innych paszkwili na tematy wszelakie, nie tylko Legijne. Niech idzie lizać jaja pewnemu alkusowi z Bródna, bo on i te jego pryszcze, często nawet nie podpisujące własnych tekstów nadają się tylko do tarcia chrzanu. Hatfu.

odpowiedz
[L] - 09.08.2020 / 09:45, *.elartnet.pl

@Ja: Ochłoń leszczu

odpowiedz
Ja - 09.08.2020 / 13:16, *.play-internet.pl

@[L]: leszczem to jesteś Ty i Twoi idole dziennikarstwa sportowego, pajacu :) idź, poczytaj sobie ich portalik, dopraw Onetem, do którego także pasujesz, i wypad stąd.

odpowiedz
Darek - 08.08.2020 / 23:53, *.t-ipconnect.de

Komu i o co chodzi w tej całej grze w jak ja to nazywam przesmiewczo Janusz korwin mikke 19.
Pani u mnie w wieku okolo 57 lat jak siedziała w netto na kasie tak siedzi do dziś.Monachium zaj...ane od turystów jak było tak jest.
My jak pracowaliśmy tak pracujemy do dzis.Ani jednego przypadku zachorowania ani w firmie ani w śród rodziny.
Kto na tym zarabia?

odpowiedz
Judasz - 08.08.2020 / 23:44, *.supermedia.pl

A kiedy teraz będzie

odpowiedz
Darek - 08.08.2020 / 23:32, *.t-ipconnect.de

Nie rozumiem tego całego(nazywam tak dla beki) Janusz corwin 19.
Jak to jest?
Niby wszyscy narażeni a u mnie pani w netto w wieku około 57 lata jak siedziala na kasie tak siedzi.W pracy niby obostrzenia.Ani jedna osoba nie zarażona.Niby wszyscy narazeni a po Monachium każdy śmiga jak chce.
Kto kogo robi w w wala na tym wirusie?
Osobiscie nie znam niko kto by miał chociazby bezobiawowego tego korona wirusua.
Pytanie kto na samej gorze pociaga za sznurku i w jakim celu?
Że dawno wojny nie było? Że za dużo ludzi jest na świecie?

odpowiedz
Dlaczego? - 08.08.2020 / 23:20, *.orange.pl

Pomijając już cały ten covid, to ja chcę wiedzieć konkretnie dlaczego mecz nie może się odbyć. Dlatego, że Boniek przeczytał tweeta Stanowskiego? W czasach tzw. "światłości", gdzie każdy ma dostęp do wszystkiego: do komunikacji, do mediów, do wiedzy weszliśmy de facto na poziom ciemności. Co ktoś "z góry" powie to ludzie ślepo robią. Zabronili wychodzić z domu to ludzie siedzieli w domu, kazali nosić szmaty na mordach to noszą, powiedzieli, że meczu nie będzie to nie ma. I nie idą już za tym nawet żadne konkretne argumenty, jest "nie bo nie", "tak bo tak". Nie dostosujesz się to mandat 500, a zaraz może sanki i wyrok. Kur*a obudźmy się wreszcie Bracia!!!!!!!!!!!

odpowiedz
L fan - 09.08.2020 / 11:33, *.chello.pl

@Dlaczego?:

To jest kwintesencja #zajoba zwanego Covid19. To nie jest żadna choroba tylko manipulacja społeczeństwem. Nikt nie zestawia danych no. z zachorowaniami na grypę bo by cała ta ściema padła w 3 sekundy. W w lipcu tygodniowo na grypę chorowało około 11000 osób w Polsce a na Srovid ledwo 4000 to dlaczego nie ogłoszono epidemii grypy??

odpowiedz
zły - 08.08.2020 / 22:22, *.chello.pl

Niezła ściema z tym COVIDem. Ci chorzy nie mają żadnych objawów a statystyki podają że umieralność ludzi w Polsce jest mniejsza niż rok temu gdy nie było koronawirusa. Jest tyle poważnych schorzeń a nikt nie robi z ich powodu paniki. To co teraz się dzieje to trochę tak jakby wszyscy nagle zaczęli chodzić w kaskach i ochraniaczach na łokcie + kolana po bułki do sklepu bo przecież mogą się potknąć na nierównym bruku. W Tanzanii ośmieszono testy na COVID które wykazały pozytywny wynik w owocach i u...kozy! Ludzie otwórzcie oczy. To co teraz się dzieje to przykrywka do rozwalania gospodarki, zamykania kopalni itd. A te maseczki tylko nam szkodzą.

odpowiedz
Pantera - 08.08.2020 / 21:58, *.ostnet.pl

Grajmy sparing pokażmy (można można) komuś by było głupio

odpowiedz
Marian - 08.08.2020 / 21:57, *.centertel.pl

Klątwa trwa...

odpowiedz
Pantera - 08.08.2020 / 21:35, *.ostnet.pl

Mecz o super został odwołany ha ha ha ha ha zawsze można mecz rozegrać jako sparing

odpowiedz
Daw - 08.08.2020 / 21:12, *.centertel.pl

Ten rudy pajac wszystko odwoła zaraz bd i liga odwołana

odpowiedz
Ja - 09.08.2020 / 00:08, *.cyfrowypolsat.pl

@Daw: rudy brat szumowiny haha

odpowiedz
(L)egia - 08.08.2020 / 21:11, *.virginm.net

Wszyscy mają wynik ujemny, wszyscy są zdrowi, ale mecz został odwołany.

PA-RA-NO-JA

odpowiedz
Jerz z Potoku - 09.08.2020 / 01:03, *.chello.pl

@(L)egia: legijny masażysta nie załapał się na "mistrzowską" barkę. Ten smutny fakt postanowił powetować sobie wraz z fanami na wiślanych bulwarach. Biedaczysko zapomniał tylko, iż następnego dnia będzie masował piłkarzy, a wszelkie środki anty covidowe - w tym przypadku - przestają działać po kilkunastu minutach.
Ten nieroztropny człowiek, jako żywo, przypomina mi swoim postępowaniem b. Kierownik Legii P. Ostrowską. Jej też się wydawało, że wszystko wie i może. A jednak wówczas los, a obecnie "koronka" zakpiła z tych nieomylnych pseudo profesjonalistów. Już chyba nie ma co dalej pisać, albowiem wszystko jest jasne...

odpowiedz
Woot - 09.08.2020 / 08:55, *.orange.pl

@Jerz z Potoku: głupi, aż miło.

odpowiedz
spartakus - 09.08.2020 / 23:06, *.chello.pl

@Woot: jak wąchasz klej to nie wypisuj się bo nie wiesz co czytasz i piszesz głupoty

odpowiedz
PO(L)DI - 08.08.2020 / 21:11, *.t-mobile.pl

Kto zwróci za bilety, Legia czy PZPN? Organizatorem jest chyba PZPN, ale bilety kupowałem na Legii. Jak teraz rozliczyć zwrot biletów, bo zakupiłem z opcją pomocy dla Fundacji Legii?

odpowiedz
:) - 08.08.2020 / 22:00, *.chello.pl

@PO(L)DI: musisz wynająć dobrego prawnika który to ogarnie

odpowiedz
MigeLl - 08.08.2020 / 22:04, *.mm.pl

@PO(L)DI: Dobre pytanie, ciekawe czy rudzielec będzie taki mądry w tej sprawie..

odpowiedz
Legia75 - 09.08.2020 / 11:49, *.play-internet.pl

@PO(L)DI: tak bardzo szkoda Ci tych 2 zł.na Fundacje?

odpowiedz
Wiem co mówię - 08.08.2020 / 20:50, *.chello.pl

Bardzo dobra decyzja.

odpowiedz
Qqlesko - 08.08.2020 / 20:37, *.chello.pl

Przeciez drugi wynik mial negatywny. Teraz beda w ten sposob uwalac dowolny temat? Polska potrzebuje calkowitej wymiany kadr zarzadzajacych!!! Patrzcie na Czechy Austrie Szwecje Norwegie albo Bialorus. Wiele krajow wypisalo sie z tego korona cyrku

odpowiedz
Krzeszczu - 08.08.2020 / 21:10, *.bredband2.com

@Qqlesko: Szwecja? Serio? Norwegia? ktora wczoraj wprowadzila totalny zakaz spozywania alkolu po godz 24 w calym kraju? Zeby zmusic swoich obywaeli do zostawania w domu? Orvell 1984 a wy tylko bijecie brawo. Zupelnie jak za komuny, prowadzili na zez, przy oklaskach ofiar...

odpowiedz
Wwl - 08.08.2020 / 22:54, *.89.2

@Krzeszczu: mistrzuniu w norwegi od dawna jest zakaz kupna alkoholu od bodajze 20.00

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 08:51, *.bredband2.com

@Wwl: Nie powiedzialem zakupu, tylko sporzywania. Tzn ze wszystkie instytucje serwujace alkohol, bary, puby, restauracje itp, sa zmuszone zamknac przed 24 a ludzie sio do domu. Zasadnicza roznica. Kuzwa, ludzie, poczytajcie troche, poszperajcie zanim zaczniecie zabierac glos o rzeczach o ktorych nie macie pojecia. Jak to jest wqrwiajace.

odpowiedz
Miłosz - 08.08.2020 / 20:22, *.vectranet.pl

Wstyd!!! Koronościema jest największym przekrętem XXI wieku i tylko totalni głupcy z jej powodu wszystko zamykają.

odpowiedz
Qqleskooo - 08.08.2020 / 20:40, *.chello.pl

@Aaron : Ty jestes debil co łyka oficjalna propagandę, 809 przypadków a do szpitala nie trafił nikt. Taka to „epidemia”. Chodzi o kryzys finansowy nic wiecej

odpowiedz
Andrzej - 08.08.2020 / 20:16, *.plus.pl

U piłkarza Realu stwierdzono koronavirusa Mariano Diaz a Real wczoraj grał normalnie mecz

odpowiedz
Bombel - 08.08.2020 / 19:52, *.chello.pl

Niech kibice złożą pozew zbiorowy na stanowskiego. Niech w końcu beknie za swoje

odpowiedz
Lenin - 08.08.2020 / 19:40, *.chello.pl

Przecież wirus się skończył, powiedział Tadeuszek

odpowiedz
dejne3 - 08.08.2020 / 19:09, *.plus.pl

Legia powinna pozwać Stanowskiego,na jakiej podstawie publikuje informację, ma kogoś wewnątrz klubu co mu strzela z ucha .Vuco zrobił porządek w szatni Pan Dariusz powinien wewnątrz kLubu

odpowiedz
Qwerty - 08.08.2020 / 19:48, *.chello.pl

@dejne3: Też tak uważam, dostał by odszkodowanie kilka milionów złotych i nauczył by się trzymać gębę na kłódkę. Może jeszcze by ta jego pseudoredakcja zbankrutowała.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.08.2020 / 19:56, *.bredband2.com

@Qwerty: skoror piszesz ze dostalby odszkodowanie kilka milionow to jak mialby zbankrutowac? Ej, polska jezyk trudna jezyk?

odpowiedz
Qwerty - 08.08.2020 / 20:22, *.chello.pl

@Krzeszczu: chodziło o to że musiał by odszkodowanie zapłacić. Proszę nie stosować chamskich zaczepek.

odpowiedz
Arek - 08.08.2020 / 21:29, *.t-mobile.pl

@dejne3: haha..zrobił porządek w szatni? Serio :D

odpowiedz
zp - 08.08.2020 / 21:29, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Zaimki osobowe piszemy wielką literą.

odpowiedz
cweltic - 09.08.2020 / 13:10, *.bredband2.com

@Qwerty: @Qwerty: @Qwerty: Chamskich zaczepek? Na powaznie? Zadalem pytanie o co tobie chodzi w twojej wypowiedzi a to dla ciebie jest od razu chamskie? Sniezynko, jesli kazde pytanie jest dla ciebie tak ogromnym stresem ze czujesz potrzebe ucieczki do wlasnej zony bezpieczenistwa, to proponuje zebys skonczyl z wypisywaniem swoich mysli na jakimkolwiek forum, bo mozesz nabawic sie traumy na cale swoje zycie. No i moze poswiecil troszeczke wiecej czasu na nauke skladania zdan w jezyku ojczystym. Wiedza nie boli, ale trzeba sie troszeczke postarac.

Ps: a teraz idz zrob moderatorom laske w dziekczynieniu ze tak cie chronia cenzura.

odpowiedz
Qwerty - 09.08.2020 / 15:52, *.chello.pl

@cweltic: Musisz mieć strasznie nudne życie, czepiasz się każdego ma tym forum o byle co. I ty radzisz mi się nie odzywać? XD brak słów. Dla własnego dobra zmień swoje zachowanie w stosunku do innych, mogą cię za to spotkać ogromne problemy. Bez Pozdrowień.

odpowiedz
Adam - 08.08.2020 / 18:56, *.play-internet.pl

Pomijając okoliczności to dobrze, że teraz mecz się nie odbędzie. Więcej świeżości na europuchary.

odpowiedz
Zbigniew B - 08.08.2020 / 18:44, *.kompex.pl

Rudy rudy rudy rydz jaka marna sztuka.....

odpowiedz
brozio - 08.08.2020 / 18:42, *.67.159

walkower dla Cracovii ma byc

odpowiedz
bronek49 - 08.08.2020 / 17:44, *.chello.pl

ruda małpa jest madrzejsza niz specjaliści od wirusów

odpowiedz
Janek Wyżyny - 08.08.2020 / 17:42, *.play-internet.pl

Jedyne testy na dziś, które potwierdzają lub nie posiadanie wirusa to testy RT-PCR. By badanie było miarodajne należy je wykonać 7-9 dni od ostatniego kontaktu z osobą zakażoną lub potencjalnie zakażoną. PZPN nie ma nic do tego m. Stosują się do wytycznych i zasad przeprowadzania testów i kwarantanny na COVID-19. Na miejscu klubu natychmiast skoszarowałbym zawodników w Książenicach i odciął od dziennikarzy, znajomków i kibiców. Za 7 dni przeprowadziłbym wszystkim testy wymazowe RT-PCR. Inaczej takie akcje będą co chwila... No i zawodnicy musza zrozumieć, że taki dryl musi być non stop bo inaczej nie będzie żadnej oficjalnej gry. A klub albo to wdraża albo płaci kontrakty a zespół nie gra żadnych meczów....

odpowiedz
Farme(L) - 08.08.2020 / 17:25, *.virginm.net

Po pierwsze bez polityki na tym forum proszę...
Po drugie nie rozumiem tej decyzji... klub potwierdził, że wszyscy zdrowi. Skoro chcą chronić kluby grające w Europie, czy to oznacza odwołanie meczów w Ekstraklapie z udziałem klubów grających w EP? To śmierdzi troszkę... założę się że jak wszyscy inni odpadną w Europie to nie będzie problemu grać Legii z tymi pseudoklubami w Polsce mimo gry w Europie... mam wrażenie, że dopóki Rudy w PZPN to zawsze będzie nam pod górę...

odpowiedz
Darek - 08.08.2020 / 17:03, *.31.150

Panowie, nie ma tego złego. To działa w dwie strony. Jak to mówią kto sieje wiatr itd itd.

odpowiedz
Kamil - 08.08.2020 / 16:50, *.9.239

bardzo dobra wiadomosc nie mozna ryzkowac, ile ludzi w Polsce umiera dziennie. Konieczne sa dalsze zamkniecia przynajmniej do roku czasu.

odpowiedz
won do piekła ku#@o wściekła - 08.08.2020 / 16:58, *.31.150

@Kamil: daj przykład, możesz się zamknąć nawet na dokonać życia.

odpowiedz
JWR - 08.08.2020 / 17:36, *.orange.pl

@won do piekła ku#@o wściekła: Wydaje mi się że to była ironia.

odpowiedz
Yannek - 08.08.2020 / 17:36, *.orange.pl

@Kamil: w Polsce dziennie umiera ok. 1100 osób. Czy jest wirus czy nie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłem.

odpowiedz
Wolfik - 08.08.2020 / 17:52, *.mm.pl

@Yannek: Umierało i umiera. Ale teraz wszystko można podciągnąć pod owego wirusa. Jak co komu akurat przypasi.

odpowiedz
Jacy - 08.08.2020 / 18:24, *.233.159

@Kamil: co wy chciecie od chłopaka, 1000 zakażeń dziennie i 100 ofiar to mało ? W Warszawie najgorzej. Możecie się spodziewać zamkięcie satdionów na sezon 2020/2021. Ludzie mają za nic pandemię.

odpowiedz
r - 08.08.2020 / 18:48, *.plus.pl

@Jacy: nie siej fermentu nie prawdziwymi danymi. nie 100 osób a 10-20 przy średniej wieku 75 lat - u ludzi obciążonych wieloma ciężkimi chorobami

odpowiedz
Wolfik - 08.08.2020 / 18:52, *.mm.pl

@Jacy: Ludzie mają za nic? Naprawdę tak sądzisz? Winni są ludzie? Od marca ludzie usłyszeli tyle sprzecznych komunikatów z samej góry, tyle przypadków olewania przez górę restrykcji które same nałożyła, że zaczęli po prostu te komunikaty olewać. Maseczki nie chroniły potem stały się obowiązkowe. Ludzie dostawali mandaty za jazdę na rowerze, co nie przeszkadzało niektórym łazić po cmentarzach w asyście. Potem były cyrki z wyborami, wiece na których nie było już żadnych obostrzeń, potem bony turystyczne i masowe wyjazdy nad morze. A teraz wszyscy zdziwieni bo zarażonych przybywa??? Nasyła się policje do sklepów a prezydent mówi że nie lubi maseczki... A ty mówisz, że ludzie są winni tej sytuacji???

Ja się dziwie, że jeszcze nikt nie pobił patrolu za próbę wciśnięcia mandatu. Albo powtórki z Belgradu.

odpowiedz
Kamil - 08.08.2020 / 19:13, *.9.239

@r: Ferment ? jaki ferment ?! dane sa zanizone i to bardzoooo. Ludzie umieraja 20-30 latkowie. Ciezko bedzie bezpiecznie wrocic na stadiony w nadchodzacym sezonie, choc bardzo bym chcial.

odpowiedz
Koronaświr - 08.08.2020 / 19:38, *.chello.pl

@Kamil: hahahahahaahahaaha

odpowiedz
NAS - 08.08.2020 / 20:43, *.centertel.pl

@Wolfik: 100% POPIERAM

odpowiedz
PO(L)DI - 08.08.2020 / 16:16, *.t-mobile.pl

Jak to jest że już padł rekord zakażeń, a jest dopier godzina 16.15. Czyli dzisiaj już się nik nie zarazi. Moze trzeba podać w jakie dni i godziny występuje zakażanie się ludzi.

odpowiedz
Ja - 08.08.2020 / 16:29, *.t-mobile.pl

@PO(L)DI: Przed wyborami zaczeli podawać komunikaty dwa razy dziennie i nie wszystkie wojewówdztwa naraz

odpowiedz
gazza - 08.08.2020 / 16:13, *.inetia.pl

Państwo z dykty...hahahahahahaha

odpowiedz
(L) - 08.08.2020 / 16:11, *.chello.pl

Jak tak dalej pójdzie to Ludzie wyjdą na ulice fuck covid19

odpowiedz
Sedm - 08.08.2020 / 16:03, *.play-internet.pl

Meczu z Bełchatowem w piatek nie będzie sporo aż 7 dni trzeba czekać na drugi test według PO -wca rRudego niech spada z prezesa PZPN

odpowiedz
Maciek - 08.08.2020 / 16:00, *.plus.pl

To jest skandal ... zamknąć wszystkich i wszystko ...zrobił z ludzi niewolników.

odpowiedz
atmosferic - 08.08.2020 / 15:53, *.orange.pl

Boniek natychiast powinien byc wypier...lony ze stanowiska prezesa pzpn - nie ma w tej chwili bardzie niepowaznej i niekompetentnej osoby w Polskiej pilce. NA podstawie plotek niepociumakow odwoluje mecze.

odpowiedz
Alex Bielany - 08.08.2020 / 15:46, *.centertel.pl

Od Legii nie chce, ale od PZPN chce zwrotu za bilet

odpowiedz
qwerty - 08.08.2020 / 15:37, *.chello.pl

Konfident stanowski zawiązał koalicje z rudym i filipiakiem. probierz od tygodnia płakał ze ledwo po paru treningach muszą grac . Inaczej mówiąc pretensje można mieć do filipiaka i stanowskiego.

odpowiedz
Andrzej Duda - 08.08.2020 / 15:35, *.chello.pl

"coronavirus is under control''

odpowiedz
AAA - 08.08.2020 / 15:35, *.plus.pl

Do dobry transfer:wcześniej donosił Fatalczyk,teraz znalazł naśladowcę

odpowiedz
Kibic z daleka - 08.08.2020 / 15:26, *.plus.pl

A ja pod kasą się dowiedziałem, że mecz odwołany, kilkaset km jechałem i nocleg opłaciłem!

odpowiedz
1916 - 08.08.2020 / 16:20, *.237.39

@Kibic z daleka:
A to Ty co wczoraj pytales czy uda Ci sie kupic bilet,a ktos radzil ze w Warce na Wilczej mozesz ewentualnie mecz obejrzec....a tu ani biletu ani transmisji w tv...przykra sprawa, slaby mecz wybrales w slabym okresie (pandemia), jak masz juz nocleg to zostan i pozwiedzaj Warszawe.

odpowiedz
Dobry transfer - 08.08.2020 / 15:23, *.chello.pl

Rozgrywki Weszło i Bońka. Cisną na Bońka to ten wykorzystał newsta od razu żeby teraz cisnąć Stanowskiemu za te info. Pytanie kto z klubu poinformował dziennikarzy ze taka sytuacja jest i na jakiej podstawie? Strasznie nieprofesjonalnie wyglądają takie donosy z którymi klub później się zmaga i na ogol przegrywa medialne batalie. Klub sam powinien wcześniej przygotować jakaś info dla mediów i PZPN ale jak robią przez weszło to nie ma co się dziwić ze zaszkodziło zawsze tak będzie.

odpowiedz
atmosferic - 08.08.2020 / 15:18, *.orange.pl

Nie odbedzie sie czy zostanie przelozony? Juz kiedys nam zabrali jeden superpuchar ktory mial byc rozegrany z Wisla i sie mendy pzpnowskie baly o burdy na narodowym.

odpowiedz
Wolfik - 08.08.2020 / 15:18, *.mm.pl

Jak to odwołany??? Przecież jaśnie nam panujący premier pandemię oficjalnie odwołał na początku lipca.

odpowiedz
Zborek - 08.08.2020 / 16:20, *.plus.pl

@Wolfik: kasztanie boniek odwołał na newsa z weszlo a premier pozwolił grac wiec banią w ścianę, może coś zrozumiesz

odpowiedz
Jasio - 08.08.2020 / 16:52, *.2.57

@Wolfik: Naprawdę tak to zrozumiałeś?
Niezły kasztan!

odpowiedz
Wolfik - 08.08.2020 / 17:50, *.mm.pl

@Zborek: Matołku, jeśli lubisz jak politycy robią cię w ciula, to twoja sprawa. I nie miałem na myśli dzisiejszej sytuacji, tylko to co dzieje się z tzw. pandemia od marca.

odpowiedz
Władeczek - 08.08.2020 / 15:09, *.vectranet.pl

A to maciora już dziś będzie grana faken... Zawsze można znaleźć pozytywy.

odpowiedz
Jurek - 08.08.2020 / 15:04, *.tropolys.de

No i bardzo dobrze.
Po co komu jakiś głupi sparing przed startem eliminacji do pucharów europejskich?
Żeby złapać kontuzję?

odpowiedz
Kedar1985 - 08.08.2020 / 15:02, *.tpnet.pl

Pewnie były naciski ze względu na codzienne rekordy zakażeń. Głupio było im odwołać od tak mecz to wyrzucili w zaprzyjaźnionym portalu wrzutę o założonym masazyscie. Podstawa do odwołania jest. Decyzja o odwołaniu zapadła już pewnie parę dni temu. Ktoś się bał, że pismaki zjadą Go, że w dobie dużej ilości zakażeń pozwala na granie meczu z kibicami.

To pokazuje, że sezon także będzie jak runda wiosenna. Na raty. Ciężkie czasy Nas czekają...

odpowiedz
Zimny - 08.08.2020 / 14:57, *.mm.pl

Boniek, HOW RUDE of you.

odpowiedz
Leman - 08.08.2020 / 14:57, *.tpnet.pl

Pan stanowski powinien przeprosić kibiców Legii że plotka koronawirusa u masażysty mimo że ponownie zrobione testy na koronawirusa u piłkarzy Legii i sztabu legii były wyniki ujemne i mecz powinien się odbyć o superpuchar Polski Legia_Cracovia według mnie PZPN boi że będzie więcej zakażeń ja legionista leman nie zgadzam się z tym że przez plotkę odwołany został mecz o superpuchar Polski Legia_Cracovia hańba dla PZPN pozdrawiam Legionista leman

odpowiedz
Kuba - 08.08.2020 / 15:11, *.t-mobile.pl

@Leman : Przecież jest napisane, że regulaminowo trzeba zrobić dwa testy na covid w odstępie 7 dni. Czego nie rozumiesz?
Lepiej nie zagrać tego meczu o Superpuchar Polsatu, niż później nie móc zagrać eliminacji do Ligi Mistrzów i Ekstraklasy.

odpowiedz
Abuk - 08.08.2020 / 15:23, *.centertel.pl

@Kuba: no i zrobili regulaminowo dwa testy: 27.07 pozytywny i wczoraj negatywny. Umiesz liczyć dni? Czegoś nie rozumiesz?

odpowiedz
ROSOMAK - 08.08.2020 / 15:24, *.t-mobile.pl

@Kuba: Pytanie jak puchar Polsatu proszę info bo myślałem że Superpuchar POLSKI

odpowiedz
Kuba - 08.08.2020 / 18:16, *.t-mobile.pl

@ROSOMAK : To taki mój sarkazm. Polsat transmituje mecze PP w swoich kodowanych programach, zarabia na tym pan Solorz. Gdyby mecze były w otwartej tv, napisałbym Superpuchar Polski.

odpowiedz
Kuba - 08.08.2020 / 18:23, *.t-mobile.pl

@Abuk: Skąd wiesz, że były testy 27 lipca i wczoraj? Ja zrozumiałem z przekazów medialnych, że wczoraj Legia zrobiła test (-), więc musimy poczekać 7 dni aby wykonać następny.

odpowiedz
Kuba - 08.08.2020 / 18:42, *.t-mobile.pl

@Kuba: Albo, że PZPN zrobiło test dziś rano (+), a Legia w swoim zakresie po południu (-). Jeśli były testy 27. 07, z których jeden był (+), a dziś się okazało, że jednak (-), to rzeczywiście jest to dziwna decyzja Związku.

odpowiedz
stefan - 08.08.2020 / 14:40, *.okay.pl

To mi wygląda na zaplanowaną akcję! Komuś musiało zależeć aby ten mecz się nie odbył... A dopiero co Probierz płakał, że przystępują do meczu ledwie po kilku treningach i z kontuzjowanymi piłkarzami!

odpowiedz
Peter - 08.08.2020 / 14:38, *.vectranet.pl

W chorych czasach przyszło nam żyć... Czekam tylko aż wmówią nam atak obcych z innej planety.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.08.2020 / 14:53, *.bredband2.com

@Peter: juz ten stary nazista pracujacy dla NASA, werner von braun, tak to wlasnie przepowiedzial juz w latach 50ych chyba.

odpowiedz
atmosferic - 08.08.2020 / 15:28, *.orange.pl

@Peter: Przeciez ja juz o tym czytalem ze beda 3 wielkie klamstwa.
1.falszywy terroryzm - ktora poskutkowala odebranie czesci swobod
2.falszywy wirus/pandemia i takze odebranie sporej resztki wolnosci
3.najazd ufo - totalitaryzm - powstanie jednej dyktatury swiatowej

juz dobra dekade temu widzialem film o tym gdzie jakis wtajemniczony dezerter o tym mowil - wszystko sie potwierdza.

ta falszywa pandemia to zamach na nasza wolnosc

odpowiedz
Mateusz - 08.08.2020 / 15:39, *.amazonaws.com

@atmosferic:
Jezu, ale Ty musiałeś wczoraj pochlać :)

odpowiedz
Krzeszczu - 08.08.2020 / 15:45, *.tele2.se

@atmosferic: to byly jakies 6 dekad albo i 7. I mowil to ten nazi od rakiet w nasa werner von braun. Mial wtyki i przepowiedzial.

odpowiedz
K - 08.08.2020 / 16:04, *.centertel.pl

@atmosferic:
O chłopie... albo zmień dilera albo bierz połowę!

odpowiedz
Foliarz - 08.08.2020 / 16:12, *.172.26

@atmosferic: xD

odpowiedz
Kibolek - 08.08.2020 / 16:52, *.telefonica.de

@Mateusz: lepiej pić codziennie niż być durniem telewizyjnym jak ty

odpowiedz
Kibolek - 08.08.2020 / 16:54, *.telefonica.de

@K: A ty wyłącz telewizję CYMBALE . I WŁĄCZ MYŚLENIE. TYLKO SAMODZIELNIE , BEZ POMOCY PROPAGANDY TELEWIZYJNEJ

odpowiedz
Autor - 08.08.2020 / 19:01, *.chello.pl

@Kibolek: Jedno drugiego nie wyklucza wyklucza, można w tv i w myślenie, i nie drzyj japy synku, Wersalikami to się pruj do ziomków, o ile masz takowych.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.08.2020 / 14:30, *.play-internet.pl

Po prostu: the bile.

odpowiedz
PO(L)DI - 08.08.2020 / 14:28, *.t-mobile.pl

Ogólnopolska epidemia sraczki. 38mln. ludzi , 1 osoba zaraża ewentualnie 1. liczba zakażonych mniej niż jeden 1%. Czyli powinniśmy zamknąć całe państwo, zgasić światło i przespać ten czas. Paranoja. ps. Śmierć jednostki zawsze jest tragedią dla bliskich, ale niestety jest taki los ludzki. Nie dajmy się zwariować, ludzkość nie istnieje od wczoraj.

odpowiedz
Quad74 - 08.08.2020 / 14:27, *.chello.pl

Nie ma co popadać z jednej skrajności w drugą, tzn. od paniki do negowania wirusa, zwłaszcza że jego pochodzenie wciąż jest niejasne. Niemniej po przebadaniu piłkarzy mecz spokojnie mógłby się odbyć. Ludzie tłumami łażą po sklepach i jakoś nie umierają... Na stadion też mogliby przyjść.

odpowiedz
xman - 08.08.2020 / 14:19, *.play-internet.pl

I co ja jutro będę robił? Rudy zjebal mi plan na zajebistą niedzielę. A mieliśmy iść na dobry obiad, potem posiedzieć gdzieś na skwerku i kierować się na Ł3 by po raz 5ty świętować superpuchar. Stanowski ty superpało!

odpowiedz
Kalbar - 08.08.2020 / 14:03, *.chello.pl

Mecz odwołany na podstawie plotki z portalu internetowego. Gdzie ci ludzie mają rozum?

odpowiedz
Cyniek - 08.08.2020 / 13:55, *.play-internet.pl

Czyli ligi też nie będzie bo w Płocku zakazony w Lechii tak samo




odpowiedz
lucho_83 - 08.08.2020 / 13:44, *.chello.pl

Eeeecchhhh....

odpowiedz
Kedar1985 - 08.08.2020 / 13:43, *.a2mobile.pl

Alw piękna ustawka. Nie wiedzieli jak odwołać mecz bo pewnoe były naciski przy tak licznych zakazeniach w Polsce to zrobili szopkę. Piękny teatrzyk :)

odpowiedz
Tomek - 08.08.2020 / 13:54, *.chello.pl

@Kedar1985: Ogarnij się. Wytrzeźwiej , idź na spacer.

odpowiedz
Tommybielany - 08.08.2020 / 14:56, *.chello.pl

@Tomek: to może ty się ogarnij jak nie widzisz co się wyprawia dookoła.

odpowiedz
Olo - 08.08.2020 / 13:42, *.bluedot.pl

Jeden wielki przekręt cały wirus którego nigdy nie było! Wszystko grubymi nićmi szyte!!! Ale my szare pionki uzależnione od mediów musimy wierzyć co nam powiedzą! Ale to wyjdzie nie długo wszytko! Pozdro dla ogarniętych!

odpowiedz
Alan - 08.08.2020 / 14:12, *.t-mobile.pl

@Olo :
Tee ogarnięty zapraszam do szpitala we Włoszech.....

odpowiedz
Grr - 08.08.2020 / 14:22, *.net.pl

@Olo : to mój wujcio w takim razie ma wirusa którego nie ma, ciekawe ????????

odpowiedz
Tom - 08.08.2020 / 14:51, *.orange.pl

@Alan: Wypierpapier do tych Włoch

odpowiedz
Ignac - 09.08.2020 / 07:17, *.t-mobile.pl

@Tom: ale do których, tych w Warszawie czy na południu Europy?

odpowiedz
Juri - 08.08.2020 / 13:40, *.centertel.pl

Hahaha

odpowiedz
M@c - 08.08.2020 / 13:36, *.chello.pl

Haha Boniek... Cała Zielonka...

odpowiedz
Michalzielony - 08.08.2020 / 13:28, *.centertel.pl

Co z tym światem się dzieje.... :( żeby odwoływać mecze z powodu w 99% nieszkodliwego wirusa.
Pandemia strachu!
A będzie jeszcze gorzej bo to dopiero początek NWO.

odpowiedz
Alex Morgan - 08.08.2020 / 14:59, *.t-mobile.pl

@Michalzielony: New World Order?

odpowiedz
Autorqa - 08.08.2020 / 22:20, *.chello.pl

@Alex Morgan: Narty Wszystkim Obywatelom ;)

odpowiedz
Kibic - 08.08.2020 / 13:17, *.orange.pl

Rudy już sobie coś wymyślił kombinator specjalna zagrywka

odpowiedz
Dimas - 08.08.2020 / 13:15, *.play-internet.pl

Panie Stanowski teraz niech Pan raczy przeprosić za pomówienia jak ma Pan jaja ale raczej ich Pan nie ma...

odpowiedz
Rtyii - 08.08.2020 / 13:18, *.chello.pl

@Dimas: przeprosić i zwrócić za bilety. Powinien poleciec pozew od Legii.

odpowiedz
Misiowaty - 08.08.2020 / 13:08, *.orange.pl

Równie dobrze, mogą teraz odwołać wszystkie mecze Legii w tym sezonie, skoro jeden ze sztabu zakażony i tak się wszystkiego boją

odpowiedz
Obcy - 08.08.2020 / 13:03, *.t-mobile.pl

Kto wynosi temu Stanowskiemu informacje. Typ osiągnął efekt. Góra PZPN się zesrała.

odpowiedz
Obcy - 08.08.2020 / 12:56, *.t-mobile.pl

Prezes Boniek się zagotował. Skoro wszyscy zdrowi co potwierdzają te niby testy to o co chodzi? Niedługo odwoła Puchar Polski i ligę.Nie będzie już nic. Pozamykajmy się w domach i czekajmy na lepsze czasy.

odpowiedz
Jaca - 08.08.2020 / 13:01, *.69.83

@Obcy: Wszyscy? Badałes się na covid 19? Albo czy pan czasio co usiądzie koło Ciebie na stadionie pół metra od Ciebie też się badał i jest zdrowy?

odpowiedz
do Jaca - 08.08.2020 / 13:07, *.250.46

@Jaca: ch.j kogo normalnego to obchodzi ktoś chce iść na mecz niech idzie świadomy zagrożenia.

odpowiedz
Gclw - 08.08.2020 / 13:16, *.play-internet.pl

@Jaca: idąc Twoim tokiem myślenia wszyscy powinni siedzieć w domu, pozamykać wszystko. I nie będzie niczego...

odpowiedz
Obcy - 08.08.2020 / 13:34, *.t-mobile.pl

@Jaca: Ty zostań w domu i czekaj,aż zachorujesz. A innym daj żyć.

odpowiedz