REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 1. rundzie el. LM

Redakcja, źródło: Legionisci.com

UEFA dokonała podziału zespołów na grupy przed niedzielnym losowaniem par 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Legia Warszawa znalazła się w grupie 1 i będzie rozstawiona. Jej rywalem będzie jeden z następujących zespołów: Djurgårdens IF (Szwecja), KR Reykjavík (Islandia) lub zwycięzca turnieju rundy wstępnej - Drita Gnjilane (Kosowo) / Linfield FC (Irlandia Północna). Losowanie odbędzie się w niedzielę, 9 sierpnia o godzinie 12.

Grupa 1

Drużyny rozstawione:
Celtic FC (Szkocja)
Legia Warszawa
Ferencvárosi TC (Węgry)

Drużyny nierozstawione:
Djurgårdens IF (Szwecja)
KR Reykjavík (Islandia)
zwycięzca rundy wstępnej: Drita Gnjilane (Kosowo) / Linfield FC (Irlandia Północna)

WYNIKI SONDYNajlepszy rywal dla Legii w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów to...
SUMA GŁOSÓW: 798
START: 08.08.2020 / KONIEC: 09.08.2020



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
mareczek - 09.08.2020 / 14:40, *.vectranet.pl

Nie można lekceważyć Linfield po pewnie z nimi zagramy.W zeszłym roku pokonali u siebie solidny Qarabag Agdam ,który przecież grał niedawno w LM.Wygrywali już 3:1 ale stracili gola w końcówce.Ostatecznie odpadli po dwumeczu jedną bramką.Bardzo niebezpieczni przy dośrodkowaniach.Z kimkolwiek nie zagramy trzeba grać na maxa.To jest tylko jeden mecz.https://www.youtube.com/watch?v=Yi74J-5H1Nk

odpowiedz
po losowaniu - 09.08.2020 / 12:09, *.play-internet.pl

Drita albo Linfiled. Mecz w Warszawie.

odpowiedz
grzesiek - 09.08.2020 / 11:40, *.centertel.pl

Ktos tu pisal kiedys ze wszyscy byle nie djurgadens. A ja sie pytam co to jest to djurgadens? Płyn do naczyn?

Tylko Wielka Legia Aleksandra Wielkiego Vukovicia !

odpowiedz
fred - 09.08.2020 / 11:31, *.play-internet.pl

Gdzie będzie można oglądać losowanie ?

odpowiedz
lucho_83 - 09.08.2020 / 11:57, *.chello.pl

@fred: https://www.uefa.com/uefachampionsleague/draws/2021/2001248/

odpowiedz
lol - 09.08.2020 / 10:47, *.eidsiva.net

schody od pierwszej rundy

odpowiedz
Darek - 09.08.2020 / 10:46, *.t-ipconnect.de

Dobrze by było gdybyś grali u siebie.Drużyna bedzie miała wiecej czasu na odpoczynek.

odpowiedz
Tamten - 09.08.2020 / 09:42, *.telnaptelecom.pl

A ja stawiam u buka 1000, że odpadniemy. Po co nam puchary? Najważniejsze jest MP!

odpowiedz
Arek - 09.08.2020 / 00:08, *.tpnet.pl

Jak się myśli o fazie grupowej obojętnie czego, to pierwszą rundę trzeba przejść i nie srać po gaciach na kogo się trafi w losowaniu. Przyjąć je jakie będzie i grać o awans.

odpowiedz
Anka - 08.08.2020 / 23:41, *.vectranet.pl

Szwedzi i to na ich terenie! Będzie fajny wyjazd :)

odpowiedz
jo - 09.08.2020 / 00:45, *.tpnet.pl

@Anka: Szwecja jest zamknięta dla ruchu turystycznego...

odpowiedz
Ontaki123 - 09.08.2020 / 07:35, *.t-mobile.pl

@jo: Ale Ruch promowy jest jak najbardziej możliwy

odpowiedz
jo - 09.08.2020 / 07:42, *.tpnet.pl

@Ontaki123: fakt, prom ok. Do sprawdzenia jak z gośćmi ?

odpowiedz
Ja - 09.08.2020 / 08:39, *.95.252

@jo: mecze bez kibiców

odpowiedz
F - 08.08.2020 / 22:35, *.play-internet.pl

Wolałbym Szwedów. Nie wolno trząść portkami w I rundzie. Jaka to frajda objechać leszczy i trząść w II rundzie. Trzeba z miejsca grać z potencjalnie silniejszymi przeciwnikami od pozostałych, po wygranej sami zawodnicy zyskająwięcej pewności siebie.

odpowiedz
Kamuflaż - 08.08.2020 / 22:29, *.tpnet.pl

Dawać Szwedów, jak mistrz Polski odpadnie w 1-szej rundzie, to zaorać PZPN w cholerę. A miejsce muraw na stadionach powinny zająć ziemniaki, buraki itd.

odpowiedz
jo - 09.08.2020 / 00:43, *.tpnet.pl

@Kamuflaż: co ma piernik do wiatraka ??? Jeśli Legia przegra ze szwedzkim zespołem to po co orać PZPN??????
W końcu to nie PZPN a Legia przegra....
Stolarz zawinił a szewca powiesili...

odpowiedz
X - 09.08.2020 / 12:54, *.virginm.net

@jo: chyba kowal a nie stolarz mundrku hahaha

odpowiedz
Autor - 08.08.2020 / 22:28, *.vectranet.pl

Oby to był zwycięzca rundy wstępnej i to przy Ł3.

odpowiedz
mareczek - 08.08.2020 / 22:25, *.vectranet.pl

Jeżeli Legia ma być poważnym klubem to nie powinna mieć problemów z Djugardens.W lidze Szwedzkiej nie grają najlepsi zawodnicy,którzy wolą 2 ligę angielską niż grę u siebie.Szwedzkie kluby już od dawna się nie liczą w Europie.Jasne,że nie można ich lekceważyć ale nie porównywałbym ich do np do starego IFK.Takie kluby Legia musi pokonywać.

odpowiedz
Wojtek86 - 08.08.2020 / 22:13, *.chello.pl

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn ;)

odpowiedz
Chyba tak - 08.08.2020 / 22:07, *.inetia.pl

Przyjechali nie wyjadą

odpowiedz
Władeczek - 08.08.2020 / 21:58, *.play-internet.pl

Niech sie najpierw z koronawirusa wyleczą bo ich UEFA wykluczy z turnieju faken.

odpowiedz
lucho_83 - 08.08.2020 / 21:55, *.chello.pl

Kosowo, albo Islandia. Z mistrzem Szwecji w 1 meczu będzie ciężko...

odpowiedz
skośnik - 08.08.2020 / 21:37, *.aster.pl

Djurgårdens jak byśmy trafili to byłby ciężki temat.

odpowiedz