Bartosz Kapustka - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka blisko Legii

Redakcja

Niemal przesądzony jest transfer Bartosza Kapustki do Legii Warszawa. W nadchodzącym tygodniu piłkarz ma przejść testy medyczne i podpisać kontrakt.

Umowa Kapustki z Leicester City obowiązuje jeszcze przez rok, więc mistrz Polski będzie musiał porozumieć się z angielskim klubem w kwestii przenosin 23-letniego pomocnika.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (129)

+dodaj komentarz
Sebas (L) - 10.08.2020 / 21:38, *.t-mobile.pl

Myślę że się odbuduje i bedzie wzmocnieniem jak Wszołek

odpowiedz
BoHen - 10.08.2020 / 14:42, *.chello.pl

Moim zdaniem super ruch, zobaczycie.

odpowiedz
td - 10.08.2020 / 14:32, *.centertel.pl

Koles, który w 2 lidze belgijskiej w ponad 20 meczach strzelił ledwie 3 bramki...

odpowiedz
Radom L - 10.08.2020 / 11:49, *.vectranet.pl

Do rezerw do od razu żeby dupa zmiękła gwiazdorowi

odpowiedz
Frugo - 10.08.2020 / 09:08, *.chello.pl

Wszołek też wyglądał na ogóra i to jeszcze z KSP -e bać a teraz daje radę jeden z najrówniejszych z formą.

odpowiedz
xyz - 10.08.2020 / 10:51, *.tpnet.pl

@Frugo: idąc w kierunku angielskim, Vadis to samo. Generalnie jak bierzemy kogoś z Anglii ostatnimi czasy, to okazuje się później strzałem w 10.

odpowiedz
Plaskacz - 10.08.2020 / 01:19, *.chello.pl

Kolejny na odbudowę. No błagam

odpowiedz
Ryj - 09.08.2020 / 23:38, *.t-mobile.pl

Statystyka mówi, że jeden lub dwa transfery nie wypalą. Juranovic i Boruc jak bym miał obstawiać. Kapustka myślę że zaskoczy, choć może nie od razu.

odpowiedz
Rafałek - 10.08.2020 / 08:10, *.supermedia.pl

@Ryj: statystycznie to wychodząc z psem na spacer macie po trzy nogi

odpowiedz
Sobo(L)ew - 10.08.2020 / 08:30, *.centertel.pl

@Ryj: A też statystycznie możesz zarobić w ryj barani łubie.

odpowiedz
Ryj - 10.08.2020 / 09:29, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew: hahaha. Jaką mamy wyszczekaną młodzież.

odpowiedz
Ale kozak - 10.08.2020 / 10:08, *.amazonaws.com

@Sobo(L)ew: dobry jestes typie xD

odpowiedz
kuba - 10.08.2020 / 10:11, *.chello.pl

@Ryj: SoboLe to miłe zwierzątka ale z tego to potawka byłaby słaba, zestresowany chłopaczyna.

odpowiedz
kuba - 10.08.2020 / 10:14, *.217.5

@Sobo(L)ew: Łub – kora drzewna zdejmowana w okresie krążenia soków z wiązu, lipy, sosny. Dawniej używana do wyplatania wozów, pudełek, współcześnie – łubianek na owoce. Co ty... gajowy gugała ?

odpowiedz
Ryj - 10.08.2020 / 11:33, *.tpnet.pl

@kuba: O i to jest praktyczne info ;) Merytoryczna dyskusja, a nie parlamentarne wyzwiska!

odpowiedz
Jerry - 10.08.2020 / 14:35, *.netfala.pl

@kuba: Poprawiłeś mi humor :)

odpowiedz
kuba - 10.08.2020 / 23:19, *.centertel.pl

@Jerry: co nam pozostało :) tylko humor na takie wypowiedzi

odpowiedz
Aa - 09.08.2020 / 23:05, *.plus.pl

Ale będzie wydźwięk że Legia sprowadza gracza do siebie z Leicester

odpowiedz
Stasiek - 10.08.2020 / 06:44, *.chello.pl

@Aa: ja mieszkam na końcu lasu, tu takie rzeczy nie dochodzą

odpowiedz
ras4 - 09.08.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

Nie błagam, tylko nie on

odpowiedz
xax12121 - 09.08.2020 / 20:33, *.tpnet.pl

czyli transfery zakonczone na dziś, odejdzie za 8 mln juro Karbownik i wszyscy będą happy.

odpowiedz
Go4Goal - 09.08.2020 / 20:26, *.centertel.pl

Bardzo dobra decyzja, oczywiście obarczona ryzykiem, ale jestem dobrej myśli i trzymam kciuki. Generalnie to okienko na mocny plus. Zawsze ktoś będzie marudził. Trzeba mieć to w d...pie i robić swoje.

odpowiedz
Krzeszczu w dupie trzeszczu - 09.08.2020 / 19:34, *.chello.pl

Kapustka to ogór

odpowiedz
Manekinlegia@op.pl - 09.08.2020 / 19:23, *.net.pl

????????????????????????

odpowiedz
G(L)ory! - 09.08.2020 / 19:08, *.6.235

Cos czuje ze to może być strzał sezonu. Vuko nie opowiadałby by za piłkarzem, którego chce w drużynie gdyby nie miał pewności, że chłopak ma mental do odbudowy formy i zapiep...ania. Nie ma wątpliwości, że Boruc czy Jedza nie pozwolą mu się opier...alac. Wniosek nasuwa się sam...spora szansa na to, że za miesiąc-dwa będziemy mieli dobrego gracza a za sezon może dwa kilka baniek ojro na nowe inwestycje.

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 19:13, *.bredband2.com

@G(L)ory! : Tak, pewnie Vuko kaze mu zap****ac z DNA i tak dalej, ale nie zmienia to faktu ze Kapustka to zwykly pilkarski sredniak. Ktorego nikt nigdzie (po transferze do Liecester) nie chcial. Gdzie on gral? Ile gral? Co on ugral? Nic. A samym zap****aniem w sporcie druzynowym zadnych medali czy pucharow nie wygrasz. Poza nasza liga oczywiscie, ale to fenomen niepowtarzalny.

odpowiedz
G(L)ory! - 09.08.2020 / 20:25, *.btcentralplus.com

@Krzeszczu: powiem tak: wszyscy jesteśmy różni. Ja swój optymizm opieram na występach Kapustki w kadrze młodzieżowej. Widziałem jego ostatnie mecze przed kontuzją i muszę stwierdzić, że dla mnie był najlepszy na boisku. I to zarówno na lewym skrzydle jak i w środku. Myślę, że jego problem polega na tym, że chłopak się po prostu nie odnalazł w Leicester i ne chodzi tylko o to, że sportowo nie dorównywał ówczesnym zawodnikom ale mentalnie nie był gotowy na taki przeskok. Mi się wydaje, że może on potrzebuje optymalnych dla siebie warunków. Np kogoś kto z nim pogada, pomoże. Może kogoś takiego znajdzie u nas. Może Vuko ma na niego pomysł skoro zabiegał o ten transfer. Leicester zainwestowali w niego sporo pieniędzy nawet jak na angielską drużynę i wcale nie uśmiechało im się oddawać go za darmo. Teraz jego kontrakt dobiega końca więc niewiele mogą zrobić. Nic, tylko życzyć powodzenia chłopakowi dla dobra klubu a byc moze i reprezentacji.

odpowiedz
Marek - 09.08.2020 / 21:23, *.play-internet.pl

No nie sadze

odpowiedz
hajdukL - 09.08.2020 / 21:35, *.77.242

@G(L)ory! : Podziwiam, że chce Ci się odpisywać temu marudzie i kłamcy, który tak kaleczy język polski.
Niemniej jednak Twój wpis konkretny i wyważony. Klasa.

odpowiedz
Adamsson - 09.08.2020 / 22:39, *.vectranet.pl

@G(L)ory! : dokładnie tak!

odpowiedz
qwerty - 09.08.2020 / 22:44, *.chello.pl

@hajdukL: Kaleczy polski i na dodatek innym błędy wytyka, zwykły frajerzyna i frustrata. Szkoda prądu na tego pajaca.

odpowiedz
Bart - 10.08.2020 / 06:36, *.play-internet.pl

@G(L)ory! : w 100% się z tobą zgadzam mentalnie nie udźwignął tematu Lestercity 19 lat dobre euro szum medialny nie oczekujmy od grajka w polskiej ligi tym bardziej w tym wieku ze udźwignie medialna nagonkę pozytywna po euro i transfer do angli Legia uważam zrobiła dobry konkretny transfer Vuko nigdy by go nie wziął jak by nie widział w nim potencjału jeżeli z ludzi niechcianych ze słabym jak na legie Cv zrobił solidnych piłkarzy to tu wierze ze jeśli podjedzie kapustka jako ostatnia szansa dla niego i zacznie przysłowiowo zapierala..c to wierze ze znowu wróci do formy

odpowiedz
szKODniki - 09.08.2020 / 18:51, *.amazonaws.com

Napisze waszym tekstem, bo inaczej nie zrozumiecie, co za de.bile tu piszą, szczególnie krzeszczu. Żuleta to jednak stan umysłu. Treść to poziom rynsztoka, łaskawcy będą komuś wybaczać, albo nie. A kim wy jesteście, banda prymitywnych neandertali.

odpowiedz
vuko OUT - 09.08.2020 / 18:28, *.vectranet.pl

wzmocnienie rezerw

odpowiedz
wawerr - 09.08.2020 / 18:23, *.tpnet.pl

Grunt że Michała Fatalnego nie zobaczymy już w naszych barwach, pewnie ta Pogoń go wyrzuci z klubu po jednym sezonie i wyląduje gdzieś w trzeciej lidze potem

odpowiedz
Zgred - 09.08.2020 / 20:07, *.orange.pl

@wawerr: zakładam się o to co zwykle że strzeli nam bramkę w meczu z Pogonią i przegramy jak zwykle

odpowiedz
grzesiek - 09.08.2020 / 18:08, *.centertel.pl

Ja bym go nie brał, no chyba ze za darmo albo za małá kase. Potrzeba bardzo dobrego napastnika. Chyba ze Vuko widzi takiego w tym lopezie czy jak mu tam...

odpowiedz
Orbit - 09.08.2020 / 18:01, *.centertel.pl

Jaki transfer przyjdzie za darmo, zero ryzyka a możliwe niezłe korzyści

odpowiedz
news Legia - 09.08.2020 / 17:57, *.20.122

@Krzeszczu: TO ten Kapustka co zaklinał sie ..nigdy nie zagram dla Legii?

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 17:59, *.bredband2.com

@news Legia: No prosze, news z kultura... Witam. Bez szyderki tym razem.
Tak, jesli mnie pamiec nie myli, to dokladnie ten sam.

odpowiedz
news Legia - 09.08.2020 / 18:06, *.20.122

@Krzeszczu: jesli naprawde zagra w koszulce Legii i naprawi swoje winy brameczkami swietna gra to wybaczymy,inaczej jeszcze wiazanki dostanie

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 18:11, *.bredband2.com

@news Legia: tu nie chodzi o same winy. to jest po prostu sredni pilkarz ktory przez ostatnie 3 lata biwakowal po roznych krajach, cos tam trenowal, kiedys podobno nawet kopnal pilke. Dla mnie to nie jest ZADEN transfer na europe, nawet nie na lige polska.
A argumenty ponizej ze za darmo, ze na odbudowe, mnostwo jest kolesiow pod mostem tez za darmo i tez na odbudowe. U mnie pod ICA tez siedzi taki i pewnie chetnie by przyszedl.

odpowiedz
Aka - 09.08.2020 / 19:57, *.orange.pl

@Krzeszczu: Polak mlody zle, zagraniczny zle, sypni kasy i wez kogo chcesz wieczny malkonencie

odpowiedz
Sss - 09.08.2020 / 17:47, *.t-mobile.pl

Przy kwocie którą sobie zażąda Leicester to ja bym wolał pięciu Brazylijczyków z Copacabany jeden z nich może wypalić a Kapusta to pewnie zaraz zgnije

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 17:58, *.bredband2.com

@Sss: wiesz, w sumie on tam ma tylko jeszcze rok kontraktu. wiec za 6 miesiecy moze juz podpisywac kontrakty za friko. W Leicester napewno na niego nie licza, nawet bym powiedzial chetnie sie go pozbeda, bo on przez 3 lata zaliczyl wiecej klubow niz Lisa Ann filmow. Wiec watpie aby kwota byla wysoka. Co nie zmienia sprawy ze dla mnie ten transfer, ten pilkarz, jest zupelnie bez sensu. Zupelnie bez sensu. Nic dobrego z tego nie bedzie. Tak to widze.

odpowiedz
G(L)ory! - 09.08.2020 / 18:42, *.6.235

@Krzeszczu: a ja uważam, że chłopak będzie sporym wzmocniniem. Oczywiście będzie musiał to udowodnić na treningach a potem w kolejnych meczach. Może się nie znam na piłce ale mam przeczucie ze od połowy września Kapustka będzie grał w pierwszym składzie w najważniejszych meczach i to nie na skrzydle a na 10 za plecami napastinka. Tam jest jego miejsce moim zdaniem.

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 18:55, *.bredband2.com

@G(L)ory! : Kolego, nie odejmuj sobie mowiac "moze ja sie nie znam". Znasz sie na tyle zeby miec swoja opinie, a ze to jest (wolne???) forum, wiec swoja opinie wyrazaj. Moze i tak bedzie, ze Kapustka w polowie wrzesnia bedzie gral w pierwszym skladzie. Oby to tylko nie bylo jak w przypadku Kulenovica.... Na pewno wiesz o co mi chodzi. Pozyjemy, zobaczymy, czas i boisko juz niedlugo wszystko zweryfikuja.

odpowiedz
Dede - 09.08.2020 / 19:59, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: powiedz gdzie GRAŁEŚ? jesteś śmiesznym trollem internetowym. Forum to twoje życie. Znawca od siedmiu boleści poczytaj co pisałeś o wszelki internetowy goń......

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 20:02, *.bredband2.com

@Dede: juz mowilem gdzie gralem. a takiemu cieciowi jak ty nie bede powtarzal tylko dlatego ze zadales pytanie. Wal sie.

odpowiedz
Wołczyn - 09.08.2020 / 17:44, *.plus.pl

Bardzo dobry transfer Legia Warszawa liga mistrzów musi być

odpowiedz
K - 10.08.2020 / 17:36, *.chello.pl

@Wołczyn: cię poniosło...

odpowiedz
Historyk - 09.08.2020 / 16:58, *.mm.pl

WojS
Wyjasnił wszystkie komentarze. Bravo Krotka pilka

odpowiedz
L - 09.08.2020 / 16:53, *.tpnet.pl

Myślę, że ma w sobie dużo determinacji by się odbudować, z aklimatyzacją w zespole nie powinno być problemów bo zna troche chłopaków z reprezentacji (Jędza, Boruc, Wszołek). Ogólnie dobry transfer chłopak jest jeszcze młody ale już jakieś doświadczenie ma (chociażby euro 2016).

odpowiedz
lol - 09.08.2020 / 16:06, *.eidsiva.net

moze z ogora zrobia kocura

odpowiedz
Quad74 - 09.08.2020 / 15:47, *.chello.pl

Oby nie okazał się rozkapryszoną primadonną psującą atmosferę w szatni. Ryzykowny transfer, zważywszy na dokonania z ostatnich lat. Ale kto wie, może da nam jeszcze wiele radości.

odpowiedz
WojS. - 09.08.2020 / 15:50, *.vectranet.pl

@Quad74: Jędza i Boruc mu na to pozwolą?

odpowiedz
Quad74 - 09.08.2020 / 15:59, *.chello.pl

@WojS.: W nich cała nadzieja :)

odpowiedz
L - 09.08.2020 / 17:43, *.plus.pl

@Quad74: Stara gwardia w szatni mu na to nie pozwoli i tylko tyle aż tyle a sam vuko moment i do rezerwy albo z klubu

odpowiedz
Alatan - 09.08.2020 / 18:09, *.kompex.pl

@Quad74: jakby taki był dawno grał by w PSG

odpowiedz
kow - 10.08.2020 / 11:41, *.chello.pl

@Quad74:

Kapustka nie ma żadnych podstaw do gwiazdorzenia, bo co on osiągnął? Raczej bałbym się o to, że gość po prostu zawsze był przereklamowany i okaże się za słaby. Ale kibicuję mu.

odpowiedz
Andreas - 09.08.2020 / 15:39, *.play-internet.pl

Ciężkie zadanie przed Vuko zrobić z tylu graczy drużynę lub zespół wespół.

odpowiedz
Juri - 09.08.2020 / 15:07, *.inetia.pl

Gość odpali to będzie super.

odpowiedz
powiś(L)e - 09.08.2020 / 15:06, *.chello.pl

Zdecydowanie wolę Kapustkę niż nowych "Kulenoviców".
Do formy powoli wróci.W końcu to tylko liga polska.

odpowiedz
Eri - 09.08.2020 / 16:28, *.t-mobile.pl

@powiś(L)e: Czyli najtrudniejsza liga swiata ;)

odpowiedz
Pio - 09.08.2020 / 17:58, *.chello.pl

@Eri: liga walki

odpowiedz
Filipek - 09.08.2020 / 15:03, *.xnet.hr

Błysk i bigos masakra przez ostatnie 7 lat zagrał 88 meczów czy ktoś myśli ze on da radę , bardzo dobrze mu życzę , ale wiary nie dam zacznie grać więcej na łapie kontuzji i to będzie na tyle . Powodzenia Bartek

odpowiedz
Wilanow - 09.08.2020 / 15:00, *.tpnet.pl

Nie bardzo rozumiem tego narzekania na transfer, moim zdaniem to bardzo dobrze, że trafił do nas. Jest młody, ma talent a przy tym już spore doświadczenie. Do kolegów mam pytanie a kogo byście chcieli w zamian za Kapustkę?

odpowiedz
zduneq - 09.08.2020 / 18:15, *.play-internet.pl

@Wilanow: może Messi albo Ronaldo byłby ok, Może względnie Lewandowski mógłby być.

odpowiedz
atmosferic - 09.08.2020 / 15:00, *.orange.pl

A po co on nam? Przeciez on od euro2016 kompletnie N I C nie pokazal... Gosciu juz jest spalony jako pilkarz. Nawet w 2 lidze Belgijskiej nie zablysnal...

odpowiedz
Wiaderny - 09.08.2020 / 15:52, *.plus.pl

@atmosferic: tez jestem tego zdania. Tym bardziej, ze we Freiburgu nawet nie ruszył do przodu, który stawia na młodych zawodników.

odpowiedz
Muchito - 09.08.2020 / 14:53, *.mm.pl

Oby tylko w nie zaczął chlac i nie poszedł droga Dominika Nagy

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 16:01, *.mm.pl

@Muchito: O i to jest rozsądny argument przeciw. Chociaż do tej pory raczej w tym temacie Kapustka był profesjonalistą.

odpowiedz
Heh - 09.08.2020 / 14:53, *.chello.pl

Strzelam w ciemno, że przy tym ile Leicester w niego włożyło, to będzie umowa typu, że kwota rzędu 1 miliona euro + 30-50% od kolejnego transferu. Ewentualnie dodatkowo jakieś bonusy dla Leicester zależne od wyników. Inaczej Legia nie byłaby w stanie wyciągnąć go z przepompowanej finansowo Premier League, gdzie byle gracz co trafi to ma wartość i pensję zawyżoną kilkukrotnie względem innych lig.

odpowiedz
DanieLo - 09.08.2020 / 15:50, *.comcast.net

@Heh: Ok. Jak odpali to kazdy zarobi. A jak nie, to dalej szczecin na niego czeka a my duzo nie stracimy. W jego nogach tylko teraz pokazac na co go stac

odpowiedz
DanieLo - 09.08.2020 / 15:50, *.comcast.net

@Heh: Ok. Jak odpali to kazdy zarobi. A jak nie, to dalej szczecin na niego czeka a my duzo nie stracimy. W jego nogach tylko teraz pokazac na co go stac

odpowiedz
Expat - 09.08.2020 / 14:49, *.virginm.net

Niektórym widzę lód na czoło by się przydał. Przecież gdyby ten Kapustka grał regularnie w Leicester czy w Belgii to w życiu by do Legii nie trafił. Artur, gdyby nie to że jego Bournemouth spadło i zbliża się nieuchronnie ku końcowi kariery też by tutaj nie trafił. To co Legia jest w stanie zapłacić obu graczom rocznie pewnie nie przekracza ich angielskich zarobków na kwartał i to max.

Dla mnie to taki transfer w stylu Vadisa. Gość z dużym potencjałem, ale i zaległościami. Zakładam że wcześniej jak w połowie rundy nie ma co liczyć na niego.

Jesteśmy w stanie sprowadzać z zachodu tylko graczy po przejściach lub u schyłku kariery. Ewentualnie no-name z niższej klasy klubów typu Luqi czy Prijo. Takie są fakty.

odpowiedz
Endriu - 09.08.2020 / 14:57, *.net.pl

@Expat: zgadzam się z Tobą, takie zycie piłkarskie i takie mamy obecnie możliwości ale trzymam mocno kciuki za Kapustkę by się odbudował i pociągnął Drużynę na swoim skrzydle jak niedawno Paweł Wszołek! Do boju LEGIO ❗❗❗

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 14:35, *.bredband2.com

I juz widze pianie z zachwyru typu dac mu szanse albo on sie odbuduje. Co za nonsens. Nigdy nie bedziemy powaznym klubem grajacym o powazne trofea jesli szczytem ambicji jest sprowadzanie gosci na odbudowe czy inny odwyk, albo kazdego zdziska, edka i albana zeby dac im qrwa szanse. Szanse to mozna dostac w trampkarzach albo w burdelu. W Legii ambicje powinny byc chyba troche wieksze. Prowincjonalne podejscie wszystkich niby fanow czy kibicow jest przerazajace i wprowadzajace w depresje. Liga mistrzow qrwa mac z goscmi ktorzy maja sie odbudowac. Ja pi***ole...

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 16:00, *.mm.pl

@Krzeszczu: W przypadku Kapustki mam nieco inne zdanie (patrz wypowiedź poniżej). Ewentualne przyjście Kapustki, zawodnika wciąż młodego nie jest obarczone dużym ryzykiem, bo nie jest to - przynajmniej na razie - zawodnik na pierwszy skład. To raczej wyciągnięcie pomocnej dłoni w kierunku zawodnika, który w życiu dokonał tylu złych wyborów sportowych, że na więcej pozwolić sobie nie może. Albo tutaj zacznie grać albo skończy poważną karierę, ewentualnie będzie się kopać po czole gdzieś na peryferiach 1-ej ligi. Ale jeśli podejdzie do sprawy poważnie - możemy mieć z niego pożytek.

Pewnie, że wolałbym by przyszedł zawodnik gotowy do gry na już. Ale sam wiesz, jak to jest z zawodnikami którymi zainteresowanie okaże Legia. Kwoty nagle urastają do niebotycznych poziomów. Pamiętasz sprawę Bohara? Dałbyś milion euro za takiego grajka? Albo cztery za Białka? Przecież to jakaś paranoja.

odpowiedz
Arek - 09.08.2020 / 14:33, *.tpnet.pl

No to mamy bigos. Jak się nie ogarnie i będzie próbował robić za gwiazdeczkę, to Vuko szybko sprowadzi typa do pionu. Jak już wcześniej pisałem, nie jestem fanem tego ruchu. Tym bardziej, że w poważną piłkę to on grał 4 lata temu.

odpowiedz
kibic emeryt - 10.08.2020 / 14:45, *.tpnet.pl

@Arek: Dokładnie .Tak właściwie to rozegrał dwa dobre mecze na mistrzostwach Europy i kilka w lidze a po tym nic .

odpowiedz
lubelak - 09.08.2020 / 14:21, *.nette.pl

Niektórych do trudno zadowolić. Jak prezes kontraktuje doświadczonego z zagranicy to źle bo za słaby, za stary, kot w worku albo "ogór". Jak kontaktujemy młodego polaka z czołowej drużyny najlepszej ligi na świecie, mającego 23 lata i doświadczenie w dupoklasie to źle bo słaby..., Ludzie ogarnijcie się albo do piaskownicy babki z piasku robić a nie ciąglejędolić . Prawda jest taka, że Legia w tym okienku transferowym wymiata a jak dodamy do tego nowe centrum szkolenia to odlecieliśmy biznesowo lidze o lata świetlne. Teraz tylko trener musi to poskładać do kupy i pokazać w lidze kto tutaj rządzi. Prezes Mioduski wie co robi.

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 14:26, *.bredband2.com

@lubelak: a przypomnij mi ile ten talent rozegral meczow w tej topowej druzynie najlepszej ligi europy? Ile? Tak konkretnie, wiesz?

odpowiedz
lubelak - 09.08.2020 / 14:38, *.nette.pl

@Krzeszczu:

nie istotne ile rozegrał a ile nie rozegrał. Nawet grzejąc tam ławę to więcej się nauczył niż grając w innym zespole. Sam tryb treningowy czołowej drużyny Premier league powinien spokojnie wystarczyć na nasze obecne potrzeby a i w LE

odpowiedz
Sobo(L)ew - 09.08.2020 / 14:40, *.centertel.pl

@Krzeszczu: lubelak ma rację kogo by Mioduski nie sprowadzal to wiecznie źle: tak było gdy był brany Niko (co to za zawodnik i komu strzelał te gole?), przychodził VOO to samo, że co to za zawodnik z nadwagą? Dopiero jak się pokazali z dobrej strony to każdy qur. piał z zachwytu. Każdy mocarz za klawiaturą, wtedy to chulaj dusza......

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 14:54, *.bredband2.com

@Sobo(L)ew: nie do konca tak jest bo same treningi, nawet z najlepszymi, pewnego poziomu nie przeskocza. Na dodatek pamietajmy ze Kapustka nie spedzil ostatnich 3 sezonow w Leicester i Premier League, tylko byl wyporzyczany na lewo i prawo. I zaliczyl wiecej lig i krajow niz syryjski uchodzca maszeujacy z turcji do szwecji. A i w tych ligach tez niewiele gral. I tym sie podniecamy i chcemy straszyc lige mistrzow? Serio? Mnie taka podnieta po prostu wqrwia, bo w moim mniemaniu Legia ze swoimi tradycjami jest duzo wiekszym klubem i nie powinna nawet sie ogladac na typow typu dac mi szanse albo ja tu przyjde sie odbudowac.

odpowiedz
genzo - 09.08.2020 / 16:06, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: to jak skomentujesz "odbudowę" Pawła Wszołka w Legii, też jak przychodził to było żeby się odbudować i teraz pytanie ile dał Legii przy odbudowie formy??

odpowiedz
Krzeszczu - 09.08.2020 / 16:14, *.bredband2.com

@genzo: skomentuje odbudowa grubej berty, necida, chupy chips, edka kaleki, obsradovica, aleksandrova, vranjesa, trickovskiego, qazashvili, mauricio, iloski. Kogos pominalem? Kazdy z nich mial sie tylko oby oby odbudowac i mialbyc postrachem europy. takze z cala ta polityka odbudowywaniaa to ja pye***le. Niech takie wielkie talenty sie odbudowywuja, ale w FC Kobylka albo Bumfuck United. Ale na rany Chrystusa, nie w Legii!

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 16:46, *.mm.pl

@Krzeszczu: Kilku z nich to po prostu chybione transfery. Vrajensa sprowadzano z Lechii, gdzie był podstawowym zawodnikiem (zgadzam się, nie wiem po co), podobnie było z Trickovskim. Róznież Vako nie musiał się odbudowywać, lecz okazał się zbyt wielkim indywidualistą. Iloski... no tego to zupełnie nie rozumiem. Był jeszcze niejaki "faja" Langil, który lubił dobrze się zabawić, a niekoniecznie grać. No i ostatnie wielkie rozczarowanie jakim jest Nagy. Facet któremu kompletnie odwaliło w Warszawie.

odpowiedz
zduneq - 09.08.2020 / 18:27, *.play-internet.pl

@Krzeszczu:
Ty nie masz zielonego pojęcia o piłce i realiach.wyróżniajacy się Prijo spieprzył w pierwszym oknie gdy pojawiła się oferta z Grecji, to samo vadis
nawet twój ukochany Kucharczyk spieprzył gdy tylko ktoś położył pieniądze na stół..wiesz czemu?bo w każdej innej poważnej lidze w sezon zarobi 2* tyle co przez całą umowę w Polsce.Dlatego nawet Legia jeszcze przy dobrych wiatrach nie ściągnie nikogo gotowego do gry z nazwiskiem i liczbami przez conajmnej 5-6 lat.Mozesz zaklinać rzeczywistość ale to jej nie zmieni

odpowiedz
genzo - 10.08.2020 / 14:18, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: ok masz trochę racji ale nie do końca się z Tobą zgodzę, specjalnie napisałem o Pawle W. ponieważ jest Polakiem a Ty wymieniłeś samych obcokrajowców i tu masz rację to są najemnicy którzy przyszli niby odbudować formę a wychodzi na to że tylko kwit ma się zgadzać. Dlatego liczę że z Kapustka będzie tak jak z Wszolkiem przyjdzie naprawdę pokazać że umie grać w piłkę co przełoży się na wyniki całej drużyny.

odpowiedz
Krzeszczu - 10.08.2020 / 19:48, *.bredband2.com

@genzo: Wiesz, przyznam ze nie przyszlo mi to do glowy i ze poruszyles naprawde ciekawy watek. W sumie ciekawa teoria, moze miec sens... Juz niedlugo zobaczymy.

odpowiedz
Kris - 09.08.2020 / 14:15, *.play-internet.pl

Dobre jest ostatnie zdanie: tylko mistrz Polski musi się dogadać z angielskim klubem ????

odpowiedz
Krys008 - 09.08.2020 / 14:06, *.serv-net.pl

Nie rozumiem tego hejtu. Dajmy mu szansę. Ja byłem oczarowany jego grą. Może się odbuduje i pokaże swoje ponadprzeciętne umiejętności, które niewątpliwie posiada.
Nie ukrywam, że była to wiadomość, na którą czekałem od dawna. Brawo!!!
Okno transferowe rewelacyjne. Brawo, brawo, brawo. Zobaczymy kto odejdzie, ale jak na ten moment wyglada to bardzo dobrze !

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 09.08.2020 / 14:18, *.centertel.pl

@Krys008: A ja jestem oczarowany twoim debilstwem

odpowiedz
Kuba - 09.08.2020 / 14:20, *.t-mobile.pl

@Krys008: Transfery są głośne medialnie, sprowadzamy znane sprzed lat nazwiska, ale nie jestem pewien co do formy sportowej tych piłkarzy, jak również zgrania całej drużyny. Jak będzie grała Legia w nowym składzie, to zobaczymy już w niedalekiej przyszłości.

odpowiedz
Krys008 - 09.08.2020 / 16:31, *.serv-net.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ:
Żenujące, tyle jako komentarz.
W przypadku kolejnych wypowiedzi, potraktuj to jako odpowiedź na pozostałe.

odpowiedz
(L) - 09.08.2020 / 14:00, *.chello.pl

no i elegancko

odpowiedz
głodny piłki - 09.08.2020 / 13:54, *.net.pl

transfer=dramat

odpowiedz
TGK - 09.08.2020 / 13:53, *.chello.pl

Może pójdzie w ślady Wszołka i się odbuduje u nas.

odpowiedz
P. - 09.08.2020 / 14:00, *.net.pl

@TGK: moze...

odpowiedz
Kris - 09.08.2020 / 14:08, *.play-internet.pl

@TGK: a to Wszołek się odbudował?

odpowiedz
Michal - 09.08.2020 / 13:49, *.centertel.pl

Od euro 2016 nie pokazał nic ciekawego w dorosłej piłce. Poza tym mentalnie to tez nie jest typ pasujący do drużyny grającej o najwyższe cele.

odpowiedz
WIDZ - 09.08.2020 / 14:47, *.chello.pl

@Michal: A skąd wiesz? To twój kumpel od piwka i zwierza ci się?

odpowiedz
Pawel - 09.08.2020 / 13:42, *.net.pl

Grajac w Cracovii jasno zadeklarowal ze do Legii nigdy nie przejdzie. Z niewolnika nie ma pracownika... Moze poszedl po rozum do glowy

odpowiedz
Kiel - 09.08.2020 / 13:38, *.t-mobile.pl

Jeszcze jakby przyszedł trener z prawdziwego zdarzenia, to byłaby paka spokojnie na LE.

odpowiedz
Arek - 09.08.2020 / 14:38, *.tpnet.pl

@Kiel: co znaczy trener z prawdziwego zdarzenia? I jakbyś był tak uprzejmy imię i nazwisko podać byłoby fajnie. A właśnie wczoraj Juventus zmienił trenera na trenera z fałszywego zdarzenia i co Ty na to?

odpowiedz
Kibic - 09.08.2020 / 13:36, *.com.pl

23 lata . Dość jeszcze młody zawodnik , a że potencjał ma spory to już wiemy . W Legii może odżyć na nowo i być mocnym punktem Legii . Jeszcze szybki skrzydłowy , o którym mówił Miodek , no i ktoś pokroju OFOE do środka pomocy , z dużymi umiejętnościami technika i przebojowość do kierowania grą zespołu tak jak robił to OFOE .

odpowiedz
Artur - 09.08.2020 / 13:49, *.25.51

@Kibic :i jeszcze pewnie srodkowy obrona i jeszcze jeden napastnik
...i mamy zupelnie nowa jedenastke, niezgrana i nierozumiejaca sie. I mamy eurowpier...ol zapewniony.

odpowiedz
Wiaderny - 09.08.2020 / 15:58, *.plus.pl

@Kibic : raz udało się nam ściągnąć gracza pokroju Ofoe przez ostatnie 25 lat. I to w warunkach agresywnej i ryzykownej polityki transferowej. Obym się mylił i obecni ludzie zarządzający klubem również przeprowadzili podobny transfer. Moim zdaniem nie są w stanie.

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 16:08, *.mm.pl

@Wiaderny: Taaa. Może Ciebie pamięć zawodzi, ale sam Leśniodorski mówił, że gdyby VOO grał, w życiu do Legii by nie trafił. Po prostu Legia wyciągnęła do gościa pomocna dłoń a on był na tyle mądry, że szansę wykorzystał. Chociaż w Zabrzu podczas debiutu o mało nie wykorkował choć biegał z szybkością żółwia. Podobnie może być z Kapustą, chociaż wcale nie musi.

odpowiedz
Kalarepa - 09.08.2020 / 13:25, *.play-internet.pl

Brawo, brawo Kapustka!!!! Warzywa rzondzą!

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 09.08.2020 / 13:25, *.centertel.pl

Przecież on nie grał w piłkę ze 2 lata
To jakiś żart pewnie jest

odpowiedz
kalosz - 09.08.2020 / 13:55, *.mm.pl

@Andrzej zwycięzca 20: po jakimsczasie sie okaze ze zawodników do rezerw sprowadzają bo za slabi na i sklad ,albo kontuzjai gdzies sie musza ograc:)

odpowiedz
Pablo33 - 09.08.2020 / 13:24, *.ziggo.nl

Dajmy szansę, na spokojnie... :) Może pierwsze pół roku będzie grał rezerwy + wyjścia z ławki i na 2021 będziemy mieli solidnego zawodnika. A może po pierwszych tygodniach wskoczy do pierwszego składu. A może... Tak, nikt tego nie wie. Na pewno należy dać mu czas i spokój, wierzę, że krok po kroku będzie się odbudowywał i wkrótce zacznie grać pierwsze skrzypce.

odpowiedz
NAS - 09.08.2020 / 13:20, *.centertel.pl

Muszę przyznać, że te okienko transferowe, jak na nasze warunki, wygląda elegancko. Prezes zaszalał i chyba naprawdę chcę wrócić do Europy. Oby tylko nikt nie odszedł...

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 09.08.2020 / 13:08, *.cyfrowypolsat.pl

Już go Boruc naprostuje.
Swoją drogą kto będzie kapitanem?

odpowiedz
Dexter - 09.08.2020 / 14:04, *.centertel.pl

@(L)eve(L)64: Jędrzejczyk, Boruc, Antolić

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 09.08.2020 / 13:03, *.play-internet.pl

Jest szansa, że się odbuduje, trzeba dać my szansę.

odpowiedz
KAMIL - 09.08.2020 / 12:58, *.com.pl

Na co on tutaj , mentalnie piz...czka , bez poważnej gry ładnych parę lat tylko same treningi , oby nie przepłacili go i nie dali mu jakieś kosmicznej pensji bo nie zasługuję

odpowiedz
h6i - 09.08.2020 / 16:02, *.plus.pl

@KAMIL: 2

odpowiedz
Olaf - 09.08.2020 / 12:47, *.vectranet.pl

gwiazdorek wraca do Polski z podkulonym ogonem??? ; P

Nie jestem przekonany. Na polską ligę ok ale czy w Europie on coś da? (skoro Europa go nie chce bo się obecnie nie nadaje...)

Aczkolwiek Miodek (jak na nasze , niskie, standardy) to zaszalał w tym okienku transferowym, nie powiem : )

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2020 / 13:20, *.mm.pl

@Olaf: Dla Kapustki to ostatnia szansa na zaistnienie w poważnej piłce w ogóle. On chyba ma tego świadomość skoro chce wrócić do kraju. Jeśli nie pije i podejdzie do sprawy poważnie, może za rok-dwa stać się jednym z liderów drużyny. Uważam że to dobry ruch dla obu stron. Wszystko w nogach (i głowie) zawodnika.

odpowiedz
Maro - 09.08.2020 / 13:23, *.tpnet.pl

@Olaf: I po co ten hejt? Czy on siebie nazywa gwiazdorem? Nie poszło mu w leicester wiec wraca do ekstraklasy. Wielu dużo lepszych nie dało rady na wyspach a co dopiero drużynie z top 4

odpowiedz
Obcy - 09.08.2020 / 14:10, *.t-mobile.pl

@Olaf: Ty jakiś zakompleksiony jesteś.Szkoda ci,że chłopak ustawił się finansowo do końca życia. I to tylko przez te kilka lat bycia na zachodzie. Niech przyjdzie pokaże na co go stać. Jak nie odpali to zacznij go dopiero krytykować.

odpowiedz
bep - 09.08.2020 / 15:05, *.chello.pl

@Olaf: Paru już wracało. Nie on pierwszy. Według mnie największą kompromitacją był niejaki Radosłąw Matusiak, zwany Rado-Matu przez media, które wykreowały go na gwiazdę :), któremu ojciec wybierał kluby, które są godne zatrudnienia jego syna. Poszedł, a potem wrócił i zakończył karierę. Oby z Kapustką tak nie było.

odpowiedz
Olaf - 09.08.2020 / 15:20, *.vectranet.pl

@Obcy: nie szkoda mi, bo gość gó.... ma w głowie - żadne pieniądze mu nie pomogą jak nie zmądrzeje. Gość już nie odpalił na Zachodzie wiec trudno żebym miał do niego szacunek.

odpowiedz
Wiaderny - 09.08.2020 / 15:54, *.plus.pl

@Olaf: zgadzam się z Olaf, skoro w podrzędnych klubach na zachodzie nie moze znaleźć nigdzie miejsca, to czemu ma nagle zaskoczyć w Legii i pomoc jej grać na europejskim poziomie

odpowiedz
Obcy - 09.08.2020 / 19:16, *.t-mobile.pl

@Olaf: Jakby grał ok. to byś go szanował,a jak źle to szacunku nie masz. Ciekawy tok rozumowania.

odpowiedz