REKLAMA

Sparing: MOKS Słoneczny Stok 9-5 Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii rozegrali dziś w Białymstoku sparingowe spotkanie w ramach przygotowań do sezonu I ligi w sezonie 2020/21. Nasz zespół przegrał z zespołem ekstraklasy, MOKS-em Słoneczny Stok Białystok 5-9 (2-6, 1-0, 2-3). Spotkanie rozegrano 3x30 minut. Za tydzień nasz zespół weźmie udział w turnieju organizowanym przez AZS UW Wilanów, Wilanów Futsal Cup. W zawodach wezmą udział również AZS UŚ Katowice, AZS UG Gdańsk, AZS UMCS Lublin i Piast Gliwice.
Sezon 2020/21 legioniści rozpoczną 19 lub 20 września, wyjazdowym meczem z LZS-em Dragon Bojano.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.