REKLAMA

Legioniści mistrzami Polski w kl. 505

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Ustce po dwóch dniach wyścigów, zakończone zostały mistrzostwa Polski w klasie 505. W niedzielę pogoda nie pozwoliła na rozegranie kolejnych startów. Mistrzostwo kraju wywalczyła legijna załoga w składzie Jakub Pawluk i Marcin Józefowski. Legioniści prowadzili już po pierwszym dniu zawodów - w piątek rozegrano jedynie dwa wyścigi (miejsca 1 i 2). Z kolei po sobotnich wyścigach legioniści mieli już sześć punktów przewagi nad resztą stawki, uzyskując kolejno następujące miejsca w czterech kolejnych wyścigach: 1, 1, 5, 2.

Miejsce dziesiąte zajęła druga legijna załoga - Jan Domański i Roman Główka. Kolejne wyścigi kończyli na następujących lokatach: 8, 12, 10, 9, 10, 12.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Szczota - 10.08.2020 / 09:28, *.play-internet.pl

Brawo, teraz w ekstraklasie proszę poprawić wynik!

odpowiedz
NAS - 09.08.2020 / 23:24, *.centertel.pl

Gratulacje dla MISTRZÓW POLSKI!!!

odpowiedz
Ja - 09.08.2020 / 20:35, *.play-internet.pl

Brawo Legia

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.