fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Plus500 - nowy sponsor główny Legii

źródło: Legia Warszawa

Od sezonu 2020/21 zmienia się sponsor główny na koszulce Legii Warszawa. W lutym 2019 klub przedłużył współpracę z Fortuną, która obowiązuje do końca 2022 roku i do tej pory to logo firmy bukmacherskiej widniało na froncie koszulek. Od tego sezonu nastąpi zmiana. Fortuna została przeniesiona dolną część tyłu koszulki, a z przodu pojawi się logo firmy Plus500.

Umowa została podpisana na 2 lata z opcją przedłużenia na kolejny rok.

Firma Plus500 to czołowy internetowy broker kontraktów CFD (kontrakty różnicy kursowej) notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od stycznia 2015 roku jest głównym sponsorem hiszpańskiego klubu Atletico Madryt, a w czerwcu br. rozpoczęła współpracę z mistrzem Szwajcarii, BSC Young Boys.

- Bardzo się cieszę, że Plus500 jako międzynarodowa instytucja działająca na globalnym rynku finansowym, dostrzegła potencjał marketingowy Legii jako najbardziej utytułowanego klubu oraz najsilniejszej polskiej marki sportowej i zdecydowała się wspólnie z nami budować swoją pozycję w naszym rejonie Europy. Plus500 jest nie tylko liderem swojego rynku, ale jako główny sponsor Atletico Madryt jest także doświadczonym partnerem piłki nożnej na najwyższym europejskim poziomie. Tym bardziej jestem dumny z naszej współpracy, która dowodzi, że pozycja oraz sukcesy Legii zostały docenione w skali międzynarodowej – powiedział Dariusz Mioduski, właściciel Legii Warszawa.


- Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak wyjątkowym klubem, jakim jest Legia Warszawa. Kontynuujemy w ten sposób nasze zaangażowanie we wspieranie profesjonalnego sportu i sponsoring najwyższej klasy mistrzowskich klubów na całym świecie. Współpraca z Legią pomoże nam konsekwentnie wzmacniać międzynarodową rozpoznawalność marki Plus500, a także zwiększy znajomość naszej firmy wśród klientów w Polsce, która jest dla nas ważnym rynkiem o dużym potencjale – mówi David Zruia, prezes Plus500.

Jednocześnie Legia Warszawa kontynuuje strategiczną współpracę z Fortuna Zakłady Bukmacherskie, która od początku sezonu 2020/2021 otrzyma miano Sponsora Oficjalnego Legii Warszawa. Logotyp Fortuny na koszulce meczowej zostanie przeniesiony na tył, zastępując logotyp marki Królewskie, która również kontynuuje współpracę z klubem i od najbliższego sezonu będzie eksponowana na rękawku (dotychczasowa umowa z Królewskim wygasła po tym sezonie).

- Bardzo doceniamy współpracę z naszymi wieloletnimi i sprawdzonymi partnerami, tym bardziej cieszę się, że wspólnie znaleźliśmy rozwiązania, które pozwolą nam na istotne zwiększenie przychodów sponsoringowych Legii. Traktuje to jako kolejny przykład zaangażowania i lojalności wobec Klubu, za co gorąco dziękuję. Pozyskanie nowego, działającego w globalnej skali sponsora to potwierdzenie, że Legia rozwija się nie tylko sportowo i organizacyjnie, ale także marketingowo, co jest naszym wspólnym sukcesem – dodał Dariusz Mioduski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (83)

+dodaj komentarz
klient sklepiku - 15.08.2020 / 16:39, *.orange.pl

To firma z Izraela...Nie kupię wobec komentarzy o Polsce idących z Tego kraju

odpowiedz
jprdl - 13.08.2020 / 21:12, *.mm.pl

Plus 500 a nie 500 plus, polaczkowatość pie....na

odpowiedz
Zły Krasnolud - 11.08.2020 / 10:34, *.centertel.pl

Karbo ze swoja aparycja, to mógłby grać w najnowszym sezonie Gomorry ;)

odpowiedz
( L ) - 11.08.2020 / 09:59, *.plus.pl

Od stycznia 2015 logo Plus500 widnieje na koszulkach Atletico Madryt, a od czerwca tego roku firma jest także sponsorem mistrza Szwajcarii, BSC Young Boys Berno.

i po co da dyskusja jest sponsor i tyle

odpowiedz
Lopez - 10.08.2020 / 20:43, *.centertel.pl

A już myślałem że Andrzej z Jarkiem będą zabierać 500 plus tym co je w całości przepijają i będą dawać na Legię...

odpowiedz
Klakier - 10.08.2020 / 23:33, *.plus.pl

@Lopez: znasz takich rodziców, którzy tak robią? Jeśli tak to zareaguj, pomóż dzieciakom, jeśli nie masz odwagi, daj namiary na takie rodziny.

odpowiedz
hehe - 10.08.2020 / 20:17, *.chello.pl

Jarek będzie dumny :D

odpowiedz
Prezes - 10.08.2020 / 18:48, *.centertel.pl

Legia jedzie na 500+ po co robić z 500+ ciagnac

odpowiedz
:) - 10.08.2020 / 17:30, *.chello.pl

500 plus i będzie nowy wóz

odpowiedz
Bie(L)any - 10.08.2020 / 16:55, *.lsas.aero

Plus 500 jest też głównym sponsorem Atletico Madryt i jeśli Hiszpanie są zadowoleni i widać tego efekty (dwa razy w ostatnim czasie finał Ligi Mistrzów) to chyba jest OK


odpowiedz
Rytm - 10.08.2020 / 16:36, *.centertel.pl

W Poznaniu gra zespół z Wronek, czyli Amica. To jest dopiero hit.

odpowiedz
Rugby - 10.08.2020 / 16:32, *.chello.pl

Będą też sponsorować rugby, razem z firmą Osram (żarówki). Sekcja zmienia nazwę na Osram 500+, prawdopodobnież:-)

odpowiedz
Kaktus - 10.08.2020 / 15:56, *.tpnet.pl

Takie 500+
:)

odpowiedz
kapitał z Izraela - 10.08.2020 / 15:55, *.t-mobile.pl

szkoda że to kapitał z Izraela, ale cóż pecunia non olet...

odpowiedz
Bartosz - 10.08.2020 / 15:32, *.chello.pl

Wstyd taki sponsor, może jeszcze OSRAM albo kondony, he? Miodulski stuknij się w łeb.

odpowiedz
HW - 10.08.2020 / 17:27, *.orange.pl

@Bartosz: daj kase a bedzie napisz Bartosz debilu

odpowiedz
antykante - 10.08.2020 / 17:33, *.centertel.pl

@Bartosz: rozwiniesz swóją myśl, czemu to ma byc wstyd?

odpowiedz
KO - 10.08.2020 / 18:50, *.icpnet.pl

@antykante: jaka myśl? przesadziłeś z wymaganiami...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 11.08.2020 / 15:51, *.play-internet.pl

@Bartosz: 500+ może się za chwilę skończyć, a Plus500 jest na 2 lata na ten moment. Więc nie marudź.

odpowiedz
kiksiP - 10.08.2020 / 15:18, *.inetia.pl

Wie ktoś czym owa firma się zajmuje, tak po prostu, bez definicji z wikipedii?
oczywiście gdyby koszulki były bez loga sponsora albo jak kiedyś Barca np. z UNICEF mogło by być podobnie, tylko kwota pewnie nieporównywalnie niższa..
Inna sprawa, że i tak mają po co grać bo w pucharach pewnie niezbędne kwoty na rozwój i na życie klubu zgarną z takimi nazwiskami, niezależnie od wszystkiego trzeba to oglądać. Odkąd Walter odszedł to stadiony już nie są jak teatry, więc najlepiej chyba z zylety.
Koniec końców z gazet, wolał bym wyczytać, że Legia w sportowej rywalizacji ma jeszcze po Ekstraklasie siłę by wznieść puchar, bo piłkarze zasłużyli będąc dobrymi sportowcami. Szkoda siły w tym kraju na brak futbolu. Pozdrawiam z delegacji zagranicznej. . .

odpowiedz
tomiacab - 10.08.2020 / 17:32, *.centertel.pl

@kiksiP: jedna z czołowych na świecie giełd kryptowalutowych

odpowiedz
Kuba - 10.08.2020 / 18:27, *.t-mobile.pl

@kiksiP: Kryptowaluta = pieniądze wirtualne, istniejące w internecie. Taki pic na wodę nowego świata, w którym przyszło nam żyć.

odpowiedz
tomiacab - 10.08.2020 / 22:42, *.centertel.pl

@Kuba: mocno jesteś niedoinformowany w tym temacie. Tyle mogę Ci tylko odpowiedzieć. Pic na wodę to są te dolary i złotówki, które można sobie w nieskonczoność dodrukowywać aż będą nic nie warte Twoje oszczędności.

odpowiedz
tekken (L) - 10.08.2020 / 15:16, *.chello.pl

Ale jaja;). Mam nadzieję, że przynajmniej dobrze płacą, bo teraz będzie jazda z nas.

odpowiedz
Mamut - 10.08.2020 / 14:25, *.t-mobile.pl

Oj tam, czepiacie się. W Wielkopolsce mają tablice rejestracyjne PO, PSL

odpowiedz
Peter - 10.08.2020 / 16:16, *.vectranet.pl

@Mamut: To jeszcze nic, na Śląsku mają rejestrację SB a wojsko UB :-b

odpowiedz
Bartoszyce - 11.08.2020 / 11:17, *.bartsat.pl

@Mamut: ....a w Bartoszycach NBA

odpowiedz
tomiacab - 10.08.2020 / 14:04, *.centertel.pl

krypto na koszulkach Legii, to mi się podoba :)

odpowiedz
Kacperek - 10.08.2020 / 13:39, *.chello.pl

Wiadom kto zalatwil tego sponsora to zasluga Bernharda Heusler , aby nagrywal takie kontrakty

odpowiedz
Kozioł - 10.08.2020 / 13:27, *.centertel.pl

Mówi się o kontrakcie większym niż z Fortuną a tem opiewał na 40 milionów. Prawdopodobnie chodzi o około 60 milionówpln. Wysokość wypłaty jest również uzależniona od gry w pucharach oraz zajętego miejsca na koniec sezonu.

odpowiedz
Kumaty XD - 10.08.2020 / 16:56, *.centertel.pl

@Kozioł: skąd informacja, że kontrakt sponsorki Fortuny wynosi 40 mln. Coś Ci się chyba pomyliło kolego. Podaj źródło.

odpowiedz
t - 10.08.2020 / 18:40, *.tpnet.pl

@Kumaty XD:
podawali to kilkukrotnie...

odpowiedz
news Legia - 10.08.2020 / 13:17, *.50.112

Nowy sponsor to I nowy design koszulki!Muszá być jak Plus500!

odpowiedz
WAWA Orbitek - 10.08.2020 / 11:50, *.vectranet.pl

Kwota sponsorska wpisana na koszulkach.
Oni chyba specjalnie to zrobili żeby polewka na cały kraj była

odpowiedz
głodny piłki - 10.08.2020 / 15:17, *.net.pl

@WAWA Orbitek: wyłąć kompa idz na spacer bo nie idze czytac tego co piszesz
pewnie w Madrycie tez maja takie problemy jak ty masz z tym
powaznie idz na spacer ochłoń

odpowiedz
Darek - 10.08.2020 / 11:32, *.t-ipconnect.de

Dobra wiadomość.Kolejny sponsor to kolejne pieniadze dla klubu.Zajeli miejsce Fortuny na koszulce więc musieli dać wiecej pieniędzy niż Fortuna.

odpowiedz
Arek - 10.08.2020 / 11:07, *.t-mobile.pl

Najpierw głupia przyśpiewka "nie poddawaj się" a teraz 500+

odpowiedz
Brat - 10.08.2020 / 11:07, *.chello.pl

"Od lipca 2013 roku Plus500 jest notowane na londyńskiej giełdzie. W 2019 roku spółka miała 354 mln USD przychodów (-51% r/r), zarobiła 152 mln USD. W I kwartale tego roku broker zanotował wzrost przychodów o niemal 500% r/r, do 317 mln USD, oraz wzrost aktywnych klientów o 98%, do 194 tys. W II kwartale tego roku broker miał 102 mln USD przychodu, pozyskał aż 100 tys. nowych klientów."

Źródło: strefa inwestorów

Mają piniądze!

odpowiedz
L - 10.08.2020 / 14:14, *.tpnet.pl

@Brat: masz racje, idą jak burza!

odpowiedz
ww - 10.08.2020 / 11:07, *.chello.pl

No to troche przypał z tym 500 plus będzie.

odpowiedz
Brat - 10.08.2020 / 11:04, *.chello.pl

Redakcjo, czy kwota sumy sponsorskiej została ujawniona?

odpowiedz
axa1212 - 10.08.2020 / 11:02, *.tpnet.pl

cieszy sponsor kolejny, sama firma jako broker mocno srednia.

odpowiedz
Alex Bielany - 10.08.2020 / 10:53, *.chello.pl

Dla mnie bez roznicy jak sie nazywa sposnor, aby kasa byla na klub, lepsze pincet plus niz tak jak kiedys wisla miala unimila- fabryke kondomow na koszulkach, to dopiero byl obciach

odpowiedz
atmosferic - 10.08.2020 / 12:20, *.orange.pl

@Alex Bielany: Przeciez nie od dzis wiemy ze wisla z ch...ja wytrysla - wiec reklama firmy kondomow jest jak najbardziej adekwatna.

odpowiedz
Tom - 10.08.2020 / 14:12, *.236.130

@Alex Bielany: czyli np George Soros Holding albo ITI tez jest ok na koszulke jak da kase?

odpowiedz
Mamut - 10.08.2020 / 14:23, *.t-mobile.pl

@Tom: Nieeee

odpowiedz
Peter - 10.08.2020 / 16:18, *.vectranet.pl

@Alex Bielany: Pamiętam, to było w drugiej połowie lat 90-tych, przed Telefoniką ;-)

odpowiedz
Historyk - 10.08.2020 / 10:36, *.mm.pl

Jak inni pisza za mlody nie doswiadczony za stary za slaby sponsor.
sami fachowcy
Ogarnijcie sie

odpowiedz
sraczko zdupic - 10.08.2020 / 10:30, *.orange.pl

a juz myslalem ze bedzie program 500 plus na pilkarza :-D

odpowiedz
Arek - 10.08.2020 / 10:26, *.t-mobile.pl

Najpierw głupia przyśpiewka "nie poddawaj się" a teraz 500+ :D

odpowiedz
WAWA Orbitek - 10.08.2020 / 10:11, *.vectranet.pl

matko boska 500 + ?
z naszych podatków?
tosz to szok

odpowiedz
Obi - 10.08.2020 / 10:10, *.plus.pl

Bardzo dobra wiadomość.

odpowiedz
Simon - 10.08.2020 / 10:10, *.155.3

Już widzę hasła na pasku Wiadomości: "Dzięki 500Plus Legia Mistrzem Polski"

odpowiedz
Mietek - 10.08.2020 / 10:03, *.play-internet.pl

Bede nowe koszulki na nowy sezon ? Przydałyby się, bo te w których teraz gramy są tragiczne

odpowiedz
Kuba - 10.08.2020 / 11:37, *.t-mobile.pl

@Mietek: Podbijam. Kiedy nowe, BIAŁE koszulki domowe?

odpowiedz
Jeździec Apokalipsy - 10.08.2020 / 14:54, *.t-mobile.pl

@Kuba: Chodzą słuchy, że mimo założenia, se ten shit co jest teraz będzie na 2 lata, w nowym sezonie domowe mają być białe. Prawdopodobnie porażka zysków sprzedaży tej niby zieleni zrobiła swoje. Czekam na info o nowych strojach.

odpowiedz
Kkikf - 10.08.2020 / 15:26, *.inetia.pl

@Jeździec Apokalipsy :
Jakie tragiczne, filmowe. Inna sprawa, że real np. w różowych albo w niebieskich mógł i może grać a Legounia nie? Przecież to przyciąga widoownie i super jest. Juve też grało w różu i akcent ach owej barwy, całe szczęście że zmieniają bo herb też ukazuje siłę jaka niesie koloryt, świeżość, młodość zmiana tylko na lepsze, design projekty z dala od syfu, wyłącznie na korzyść spokoju i zabawy, bo na przyjemność jest wyłączność, a tak się bawić jest super. W koszulkach po dobnoc mają być zmiany właśnie takie mikroskopijne, kosmetyczne, największa ma być owy szyld sponsora plus500.

odpowiedz
Ifii - 10.08.2020 / 21:08, *.inetia.pl

@Kkikf: w kiosku i na tramwajach mają być reklamy i przeceny

odpowiedz
Iii - 10.08.2020 / 10:03, *.chello.pl

Ile z tego kasy?

odpowiedz
Goclaw - 10.08.2020 / 10:00, *.centertel.pl

ZENADA !!! STANOWCZE N I E !! DLA 5setki !!!!

odpowiedz
Radek - 10.08.2020 / 09:31, *.5.35

Bukmacher i kontrakty CFD - w sumie jedna branża

odpowiedz
lw73 - 10.08.2020 / 09:29, *.chello.pl

A już się przestraszyłem że 500plus ;)

odpowiedz
Marcel - 10.08.2020 / 09:20, *.t-mobile.pl

Za nisko to logo...

odpowiedz
Jimmy L - 10.08.2020 / 09:20, *.d1-online.com

To znakomity sponsor. A że dla umysłowo ograniczonych będzie się kojarzyć w taki czy inny sposób to ich sprawa

odpowiedz
xax1212 - 10.08.2020 / 11:03, *.tpnet.pl

@Jimmy L: co w nim znakomitego? znasz warunki umowy? Fortuna wycofala się z bycia nr 1 na przodzie koszulki, zaplacila mniej i przeszla na tyl. Wszedl w jej miejsce 500plus.

odpowiedz
Jimmy L - 10.08.2020 / 14:03, *.d1-online.com

@xax1212: Zobacz na giełdę poczytaj zorientuj Sie i będziesz wiedział

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 10.08.2020 / 09:16, *.vectranet.pl

Duże brawa dla Prezesa za ściągnięcie sponsora tej rangi. Trzeba to uczciwie przyznać. Wszystko idzie coraz lepiej.

odpowiedz
Wojtek86 - 10.08.2020 / 09:15, *.chello.pl

No i mamy swoje 500+ :D

odpowiedz
Władeczek - 10.08.2020 / 09:15, *.netfala.pl

Faken lada dzień zobaczymy logo jakiegoś sponsora na czole piłkarzy. Będą latać po boisku oblepieni w reklamy.

odpowiedz
Wladeczek lamusek - 10.08.2020 / 11:27, *.centertel.pl

@Władeczek: tak twój teks faken najlepiej jak by było a Ciebie pod stadion żebyś malował to na czołach

odpowiedz
Farme(L) - 10.08.2020 / 09:12, *.virginm.net

No to już rozumiem skąd te zakupy... Plus 500 na każdego grajka i to ja rozumiem :p
Ciekawe tylko czy Borubar mieści się w kategorii wiekowej:)
A tak serio to kasa się przyda...

odpowiedz
( L ) - 10.08.2020 / 09:12, *.plus.pl

Plus500 ARENA

odpowiedz
Kris - 10.08.2020 / 09:03, *.chello.pl

Czy wiadomo ile klub zarobi? Wszyscy skupiają się na nazwie ale to raczej wysokość kontraktu jest najważniejsza. Niemniej jednak skoro poprzedni sponsorzy zostają to i tak wychodzi na plus ;) Droga redakcjo prosimy artykuł jeśli będzie wiadomo.

odpowiedz
wawa3 - 10.08.2020 / 08:53, *.net.pl

Mioduski został przekupiony przez obóz "Dobrej Zmiany".

odpowiedz
Alex Bielany - 10.08.2020 / 08:35, *.chello.pl

Atletico mialo to na koszulkach

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.08.2020 / 08:30, *.vectranet.pl

500+ nie potrzebuje reklamy. Każdy ogarnięty facet wie jak po nie sięgnąć ;)

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 10.08.2020 / 10:47, *.35.8

@Sputnik 44: Chyba raczej mało ogarnięty, skoro potrzebuje jałmużny.

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.08.2020 / 11:55, *.vectranet.pl

@ToJeAmelinium.: chodziło mi bardziej o techniczne aspekty, bez spinki na wesoło ;)

odpowiedz
Alex Morgan - 10.08.2020 / 12:36, *.t-mobile.pl

@ToJeAmelinium.: Przecież wszyscy biorą plusy: ci co chodzą na piechotę i ci co jeżdżą limuzynami.

odpowiedz
hahhaha - 10.08.2020 / 08:30, *.mm.pl

500+ będzie ogólna polewka w naszej estraklapie:)))))))))))))))))))))))))

odpowiedz
będziedobrze - 10.08.2020 / 12:41, *.t-mobile.pl

@hahhaha: Oni mają polewkę, a my pieniądze

odpowiedz
Nif - 10.08.2020 / 14:48, *.play-internet.pl

@hahhaha: a kogo obchodzi zdanie intelektualnych miernot?

odpowiedz