fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy mecz Ligi Mistrzów 18 sierpnia

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Spotkanie 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa a zwycięzcą meczu Drita Gnjilane – Linfield FC odbędzie się we wtorek, 18 sierpnia o godzinie 19:00. Zgodnie z decyzjami UEFA mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję przeprowadzi TVP.

Terminarz meczów Legii:
14.08. (PT) 20:30 GKS Bełchatów - Legia Warszawa (Puchar Polski)
18.08. (WT) 19:00 Legia Warszawa - Drita / Linfield (Liga Mistrzów)
22.08. (SO) 20:00 Raków Częstochowa - Legia Warszawa
29.08. (SO) 20:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Człowiek Który Nigdy Nic Nie Wie - 10.08.2020 / 23:20, *.t-mobile.pl

Czy ktoś wie, kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów?

odpowiedz
sapak - 11.08.2020 / 09:49, *.lukman.pl

@Człowiek Który Nigdy Nic Nie Wie: w biletomatach na przystanku już są

odpowiedz
Odp - 10.08.2020 / 22:13, *.domynet.pl

Szkoła, praca, dziewczyna, rodzina ...

odpowiedz
Olaf - 10.08.2020 / 21:27, *.vectranet.pl

godzina z d..., nie można jak w normalnym świecie o 20:00 czy 21:00 ??? NIektórzy pracują do 18 czy 19 ...

odpowiedz
Groch - 11.08.2020 / 07:50, *.play-internet.pl

@Olaf: To niech przyjdą wcześniej do pracy , zamienią się , albo wezmą wolne a nie swoje żale wylewają tutaj

odpowiedz
KuraK - 11.08.2020 / 09:34, *.chello.pl

@Olaf: Z dupy godzina. Moze byc 32 stopnie. Nie rozumiem czemu nie gramy o 21.

odpowiedz
mmm - 11.08.2020 / 10:46, *.inetia.pl

@KuraK: O 21,00 rozpoczyna się mecz półfinałowy w LM. Warto i ten obejrzeć.

odpowiedz
GRCHW - 10.08.2020 / 20:57, *.t-mobile.pl

Pierwszy mecz od dawna bez kar od Uefa będzie :)
a na powaznie, bez sensu, że nie można iść na mecz ;(

odpowiedz
saku - 10.08.2020 / 20:08, *.228.247

TVP czy TVP SPORT?

odpowiedz
saku - 10.08.2020 / 20:58, *.228.247

@saku: Tvp Sport

odpowiedz
cLa - 10.08.2020 / 19:55, *.plus.pl

Sztosss
(L)

odpowiedz
alesaandro - 10.08.2020 / 20:12, *.play-internet.pl

@cLa: sztos ? Dla mnie pucharowy sztos to był mecz Legia - Sporting na stadionie, a nie 1 runda eliminacji w tv.

odpowiedz