fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Ladies: Zwycięstwo w pierwszym sparingu

źródło: polskapilkakobiet.pl

W niedzielę kobieca drużyna Legii Warszawa zagrała pierwszy w historii towarzyski mecz w kategorii seniorek. Legionistki pokonały rywalki z Perły Lublin 4-0. W tym sezonie zespół seniorek Legii przystąpi do rozgrywek IV ligi grupy mazowieckiej. Pierwszy mecz ligowy zapanowano na 5/6 września a rywalem będzie zespół KS Wilanów.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
As - 11.08.2020 / 19:43, *.centertel.pl

Czy klub musi wszystko "zangielszczać"? Legia Ladies, Legią Training Center. Nie może być Centrum Treningowe Legii?

odpowiedz
genzo - 13.08.2020 / 19:57, *.play-internet.pl

@As: LTC możesz sobie przetłumaczyć Legii Treningowe Centrum ????

odpowiedz
Alex Morgan - 11.08.2020 / 11:41, *.t-mobile.pl

Gratulacje Ladies! Oby tak dobrze wam szło w oficjalnych meczach w lidze. Walczyć, trenować, Warszawa musi panować!

odpowiedz
Karol - 11.08.2020 / 07:34, *.chello.pl

Super :):):)

P.s.
Jesli tak wygladaja seniorki, to juniorki chyba jeszcze w pieluchach ;)

odpowiedz
tomiacab - 11.08.2020 / 10:36, *.centertel.pl

@Karol: hehehe chyba tak. No ale niech biją na boisku starsze od siebie a za kilka lat Mistrz Mistrz Legia Mistrz

odpowiedz
Manti - 11.08.2020 / 07:31, *.tpnet.pl

Brawo Dziewczyny!
A tak po dziennikarsku to artykuł na odwal się.. Nawet jednego zdjęcia z tego meczu. Brak składu i strzelczyń goli... Marnie Panie Redaktorze, oj marnie;)

odpowiedz
WETERAN - 11.08.2020 / 00:54, *.chello.pl

Brawo! Nie zapomnijcie podawać terminarza gier!

odpowiedz
Robert - 11.08.2020 / 08:34, *.centertel.pl

@WETERAN: http://www.90minut.pl/liga/1/liga11605.html

odpowiedz
Jerry - 11.08.2020 / 09:35, *.t-mobile.pl

@Robert: Czy nie po to mamy własny portal by mieć 90minut w dupie?

odpowiedz
Admin Legia Ladies - 11.08.2020 / 12:18, *.centertel.pl

@Jerry: zapraszamy tu po najnowsze niusy o Legia Ladies
https://m.facebook.com/LSS-Legia-Ladies-1264079570283170/?ref=bookmarks

odpowiedz
WETERAN - 11.08.2020 / 14:26, *.chello.pl

@Jerry: O to mi właśnie chodzi. Dziękuję za wsparcie. :)

odpowiedz
ROSOMAK - 11.08.2020 / 00:42, *.chello.pl

SUPER

odpowiedz