REKLAMA

Linfield szykuje się do meczu z Legią

Wiśnia, źródło: belfastlive.co.uk

Drużyna Linfield FC rozpoczyna powoli przygotowania do meczu z Legią. Władze drużyny są niemal pewne, że za odwołane spotkanie przeciwko Dricie Gjilan zostanie im przyznany walkower. Przypomnijmy, że zespoły z Irlandii Północnej i Kosowa miały zagrać ze sobą we wtorek, jednak z powodu wykrycia koronawirusa u jednego z graczy Drity, mecz został odwołany na zaledwie dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Spotkanie miało odbyć się w Nyonie, dlatego to szwajcarskie władze zadecydowały o wysłaniu całego zespołu z Kosowa na kwarantannę. Z kolei ich przeciwnicy najprawdopodobniej w środę rano udadzą się z powrotem do kraju. Jeszcze dzisiaj UEFA wyda oficjalny komunikat w sprawie wtorkowego spotkania. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest walkower dla Linfield, co oznacza, że to oni zmierzą się z Legią w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Matt - 13.08.2020 / 22:14, *.tpnet.pl

Napiszcie coś o naszym szpitalu polowym z końcówki sezonu. Kto jest do gry, kto jeszcze nie. Pozdro

odpowiedz
vuko OUT - 12.08.2020 / 21:16, *.vectranet.pl

kabaret !!!

odpowiedz
kalosz - 12.08.2020 / 20:33, *.mm.pl

skoro im przyznadza walkowera to analogicznie bedzie u nas z superpucharem?

odpowiedz
Zz - 12.08.2020 / 18:31, *.chello.pl

Śmieszne te puchary będą

odpowiedz
Sebas (L) - 12.08.2020 / 17:51, *.t-mobile.pl

Niech się szykują i tak ich przygoda z LM skonczy sie na pierwszej rundzie

odpowiedz
P85 - 12.08.2020 / 16:36, *.chello.pl

U nasz też chorzy, przy dobrych wiatrach Irlandczycy w finale LM 2021/22 ????

odpowiedz
SEBO(L) - 12.08.2020 / 17:29, *.chello.pl

@P85: U "wasz" prawdopodobnie chorzy na brak orientacji czasowej...

odpowiedz
miet - 12.08.2020 / 18:29, *.rr.com

@P85: hahaha
wygra ten co zarazy nie zlapie..

odpowiedz
mG - 12.08.2020 / 16:04, *.101.17

Komedia...jedna wielka komedia...równi i równiejsi ...

odpowiedz
Władeczek - 12.08.2020 / 15:34, *.netfala.pl

Szykują się, bo nie grali jeszcze przy takiej publiczności jaka jest w teatrze marzeń przy Ł3 faken.

odpowiedz
Adam - 12.08.2020 / 15:54, *.orange.pl

@Władeczek: i nadal nie będą grali przy takiej publiczności....... Mecz odbędzie się bez kibiców ????

odpowiedz
Dodo - 12.08.2020 / 16:36, *.play-internet.pl

@Władeczek:
Tylko puchary są bez publiczności. Faken...

odpowiedz
Władeczek - 12.08.2020 / 18:32, *.chello.pl

@Adam: Nie prawdaż mówisz.......będzie kupa luda........ja ci to mówię...obaczysz...

odpowiedz
RadekBP - 12.08.2020 / 15:21, *.tpnet.pl

najlepsza droga do unicestwienia sportu na całym świecie..... konsekwentnie powinni zamknąć lotniska bo są wypadki lotnicze a może nawet zakazać jazdy samochodami bo wypadków jest jeszcze więcej... jakaś zbiorowa paranoja. Umiera 2% ludzi na tego dziwnego wirusa czyli mniej niż na powikłania pogrypowe.

odpowiedz
Choto - 12.08.2020 / 16:59, *.chello.pl

@RadekBP: pomysl dwa razy, zanim cos napiszesz... A jesli ktos z forum stracil bliska osobe? Rece opadaja na takich pseudo (L), ktorych interesuje tylko wlasny tył(...)k

odpowiedz
Andrzej - 12.08.2020 / 18:24, *.btopenworld.com

@Choto: Co ty gosciu gadasz na grype z chorobami wspolistnejacym tez mozesz sie zabrac. Wiec zgadzam sie z
RadekBP - zwykla paranowaj.

odpowiedz
Mareczek - 12.08.2020 / 14:56, *.net.pl

Kurła u nas też choży faken i my odpadniemy faken

odpowiedz
Tommybielany - 12.08.2020 / 14:46, *.148.89

W temacie Kapustki juz dziwna cisza..czyzby temat upadl?

odpowiedz
lob - 12.08.2020 / 15:30, *.chello.pl

@Tommybielany: jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.......
Jeszcze nic nie zagrał ,a już chcę większą kasę wynegocjować i lepsze warunki odejścia.........

odpowiedz
Tomek - 12.08.2020 / 16:09, *.amazonaws.com

@lob:
Podzielisz się źródłem tej informacji?

odpowiedz
KAMI(L) - 12.08.2020 / 19:35, *.chello.pl

@lob:
Myślę, ze prędzej Legia z Leicester negocjuje hajsy, a nie z Kapustką - sam zainteresowany już ponoć dogadany z nami, teraz dogadać się muszą kluby

odpowiedz
yyy - 12.08.2020 / 14:35, *.tpnet.pl

jaki to jest wał... walkower, bo w czyjejś drużynie ktoś zachorował. to wina klubu?
teraz nic, tylko podsyłać kogoś "zarażonego" do obozu naszych potencjalnych kolejnych przeciwników i... liga mistrzów nasza!

a jak piłkarzyki jakichś barczelon czy innych tam chorują, to nie ma problemu, żeby normalnie rozgrywać mecze. komedia.
najlepiej niech od razu drogą losowania wyłonią tegorocznego zwycięzcę i nara ;) na jedno wyjdzie...

odpowiedz
SEBO(L) - 12.08.2020 / 14:06, *.centertel.pl

...a Kapustka do odlotu... (?)

odpowiedz
Lebaid - 12.08.2020 / 13:45, *.play-internet.pl

A co z Kapustką?
Przedwczoraj przechodził testy i cisza. Czyżby coś wykryto, np. jak z sercem u Sagana, Niezgody, Novikowasa ... ?!

odpowiedz
Stas - 12.08.2020 / 19:37, *.virginm.net

@Lebaid: testy ma na koronowirusa czekaja na wyniki

odpowiedz
Rytm - 12.08.2020 / 13:42, *.atman.pl

Paranoja. W taki sposób to nigdy nie będzie normalnego grania.

odpowiedz
Siwers - 12.08.2020 / 13:41, *.as9105.com

Mniejsza o to z kim będziemy grać za to ewidentne widać ze fifa/uefa nie ma żadnego pomysłu na ta pseudo koronę. Wystarczy sobie wyobrazić sytuacje ze w 1 kolejce LM w jednej grupie 2 drużyny maja koronę i co wtedy? A jak jeszcze te drużyny grają ze sobą to co? Walkower??? Skromnym mym zdaniem dopóki drużyna ma zdrowych 18 zawodników to gramy!

odpowiedz
mareczek - 12.08.2020 / 13:40, *.vectranet.pl

Nie jest to zbyt sprawiedliwe i miejmy nadzieję,że ten klub wyczerpał już limit farta.

odpowiedz
1909 - 12.08.2020 / 13:37, *.plus.pl

UEFA MAFIA

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.08.2020 / 13:35, *.orange.pl

Nie ma się z czego cieszyć. Podobny los może spotkać każdą drużynę, każdą, więc Legię również. Chore to wszystko. Ps. Każdą, oprócz rzecz jasna tych, których nic złego spotkać nigdy nie może...A tego pilnują działacze pokroju prezesa PZPN...

odpowiedz
xaxa2112 - 12.08.2020 / 13:27, *.tpnet.pl

leszcze szykują się hihih a to dobre.

odpowiedz
ANTYzygo - 12.08.2020 / 13:25, *.com.pl

to teraz jeden przypadek w Legii i wywalają nas z pucharów... słabo

odpowiedz
(L) - 12.08.2020 / 13:22, *.2.80

Teoretycznie łatwiejszy przeciwnik

odpowiedz
Ciekawy - 12.08.2020 / 13:15, *.net.pl

Czy Kapustka nie przeszedl testow medycznych ze nie ma zadnego komunikatu w tej sprawie?

odpowiedz
abc - 12.08.2020 / 13:12, *.cyfrowypolsat.pl

i ta "fortuna" w herbie :D

odpowiedz
mi(RR)co - 12.08.2020 / 13:09, *.tpnet.pl

Z tym koronawirusem to będzie niezła jazda. Dużo meczów może kończyć się walkowerem i oby tylko to. Całe rozgrywki mogą zostać przerwane.

odpowiedz
Korda - 12.08.2020 / 12:59, *.centertel.pl

Walkower? To ciekawe. A co z Atletico Madryt? U nich też jest korona i co mają dostać walkowera?

odpowiedz
lob - 12.08.2020 / 12:49, *.chello.pl

Niech Irlandczycy wezmą ze sobą dużo maści do doopy, bo u nas kibice amiki ostatnio cały zapas wykupili............

odpowiedz