fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belg sędzią meczu 1. rundy el. LM

Wiśnia, źródło: 90minut.pl

Belg Nicolas Laforge poprowadzi mecz 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Dritą Gnjilane lub Linfield FC.

Asystentami będą jego rodacy Laurent Conotte i Florian Lemaire, a sędzią technicznym inny Belg - Jan Boterberg.

Spotkanie zostanie rozegrane 18 sierpnia o godz. 19:00 w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
PiotrŻo(L)iborz - 14.08.2020 / 12:48, *.play-internet.pl

Proponuję, zamknąć się w nowym ośrodku, i czekać, aż wszyscy przeciwnicy zachorują na Covid, i potem same walkowery do finału LM ;)

odpowiedz
Marcel - 13.08.2020 / 11:37, *.t-mobile.pl

Zamiast "spotkanie zostanie rozegrane" powinno być napisane "rozegranie spotkania jest planowane na...", bo w obecnej sytuacji nie ma pewności, czy w ogóle zostanie ono rozegrane.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.