Mateusz Wieteska - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wieteska: Szkoda straconej bramki

Woytek

- Cieszy wysokie zwycięstwo, ale szkoda straconej bramki. Zaczęło się od niefrasobliwego rozegrania piłki, a następnie ja popełniłem faul, choć uważam, że mogło go w sumie nie być. W drugiej połowie cały czas chcieliśmy strzelić więcej goli i udokumentować wyraźne zwycięstwo i to nam się udało - powiedział po meczu Mateusz Wieteska.

- Oficjalny mecz to coś innego niż wewnętrzna gierka. Dobrze, że zaczęliśmy adaptować się do gry co kilka dni - myślę, że jesteśmy na to gotowi.

- Nowi zawodnicy wnieśli odpowiednią jakość - liczymy na jeszcze więcej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
1916(L) - 17.08.2020 / 09:23, *.com.pl

Jak Wietes jest najmniej pewnym punktem obrony to wam się chyba sufit z podłogą pomylił..
Chłopak zapie... co mecz na a jedna parówa z drugą przed monitorem wytyka czego to nie robi źle.. Fachowcy sami pier.. Wykonuje założenia taktyczne, dobrze trzyma linie, brak mu czasami pewności siebie jednak zostawia serducho na boisku więc zamiast siać ferment i wstawiać takie komentarze radzę wejść w statystyki meczowe poszczególnych piłkarzy i dopiero zabierać głos..
Nie pozdrawiam napinaczy.

odpowiedz
... - 16.08.2020 / 12:54, *.t-mobile.pl

Szkoda bo to Twoja wina ciamajdo i wina "trenerzyny", że Cie wystawił.

odpowiedz
p10 - 16.08.2020 / 08:07, *.centertel.pl

Wieteska stanowi zagrożenie pod bramką, nie ważną czy własną, czy przeciwnika. Lepiej dla nas by było, gdyby grał na pozycji środkowego napastnika, a nie obrońcy. Jako obrońca prawie w każdym meczu jakiś babol to zdecydowanie za dużo.

odpowiedz
bronek49 - 15.08.2020 / 17:33, *.chello.pl

Legia musi na gwałt sciągnąc klasowego stopera bo Wieteska niestety nie robi żadnych postępów w każdym meczu popełnia błedy i to takie kluczowe

odpowiedz
PLBBOY - 15.08.2020 / 21:49, *.227.22

@bronek49: dokładnie

odpowiedz
PLBBOY - 15.08.2020 / 16:54, *.227.22

To jest spóźniony, to się poślizgnie, to nie da rady wybić, to ........

odpowiedz
M3 - 15.08.2020 / 10:31, *.play-internet.pl

Wróciłeś do Legii i nie widać żadnych postępów. Osiadles chłopie na laurach, których nigdy nie było. Jesteś młody, a ambicji brak. Nie widać postępu w twojej grze. Zatrzymałeś się na poziomie górnika i wygląda na to, że to ci pasuje. Ogarnij się bo jesteś obrońcą, a nie piłkarzem ofensywnym. Na tle gksu momentami wyglądałeś jak piłkarz z poziomu drugiej ligi.

odpowiedz
singspiel - 15.08.2020 / 11:42, *.centertel.pl

@M3: nic dodać, nic ująć. Może tylko to, że w Zabrzu jeszcze strzelał gole

odpowiedz
Wolfik - 15.08.2020 / 12:54, *.play-internet.pl

@M3: Niestety, ale to prawda. Stracona bramka była pokłosiem przegranego pojedynku w okolicach środka pola i faulem Mateusza. Cały czas liczę na to, że w końcu osiągnie stabilizację, ale być może to jest własnie kres jego możliwości i wyższego poziomu nie osiągnie nigdy. Czego mu oczywiście nie życzę.

odpowiedz
Rytm - 15.08.2020 / 07:15, *.centertel.pl

Wieteska ogarnij się chłopie. Jesteś nsjmniej pewnym punktem obrony.

odpowiedz
Lebaid - 15.08.2020 / 06:48, *.vectranet.pl

A ja przypomnę, co pisałem już kilkukrotnie i teraz potwierdza to sam zawodnik Mateusz Faul Wieteska.

odpowiedz
Marcel - 15.08.2020 / 01:30, *.t-mobile.pl

Mateusz, nie przyzwyczajaj się za bardzo, bo zbliża się słynna "druga fala", więc niedługo znów będziesz siedział w domu prze 3 miesiące i trenował pod blokiem przy trzepaku :-D

odpowiedz
Fiszlegia - 15.08.2020 / 01:19, *.kabel-deutschland.de

a ja myślę że powinieneś się zastanowić nad dalszą grą w Legii !!!!!!!

odpowiedz