REKLAMA

Konkurs Wygraj KOPA - rusza nowa edycja!

Redakcja

Wraz ze startem meczów Legii w europejskich pucharach ruszamy z kolejną edycją konkursu "Wygraj KOPA"! Od dziś przed każdym spotkaniem Legii zadajemy Wam pytania, takie jak: ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? ile będzie karnych? kto pierwszy wykona rzut rożny? Nagrodą dla najlepszego gracza będzie oryginalna koszulka Legii Warszawa. Nie czekaj i już teraz odpowiedz na pytania dotyczące meczu z Linfield FC!

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!


Nagrody główne:
1. miejsce - oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2020/2021
2. miejsce - t-shirt Legii Warszawa, szalik
3. miejsce - t-shirt Legii Warszawa

Już teraz odpowiadajcie na pytania dotyczące meczu z Linfield FC.


WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Mądrala 0,7 - 19.08.2020 / 12:43, *.246.2

Miałem kilka poprawnych Typow , a pokazuje mi tylko 1 PKT ze zdobylem? WTF? Trafilem rozne,spalone, ktos mecz rozpoczał, Czy ktoś ma taką sytuacje

odpowiedz
a - 19.08.2020 / 13:26, *.106.235

@Mądrala 0,7: TEZ mialem taka sytuacje ale spokojnie niedlugo policzą ci punkty i dowiessz sie ile trafiles

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 19.08.2020 / 13:39, *.246.2

@a: tylko to wyglada jakby juz policzyli i przy wsztyskim mam 0 oprocz 1 pkt a duzo wiecej trafilem . dziwna sytuacja nie uwasz hm ?

odpowiedz
a - 19.08.2020 / 14:02, *.106.235

@Mądrala 0,7: Juz wiele razy tak bylo, ja tez mam tylko jedno trafienie ale nadal widnieje mi zero punktow na stronie glownej, zaczekaj cierpliwie a podlicza punkty ,pozdrawiam cie

odpowiedz
Legionisci.com - 19.08.2020 / 14:36, *.Legionisci.com

@Mądrala 0,7: Nie, jeszcze nie liczyliśmy wyników.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 19.08.2020 / 21:29, *.chello.pl

@Legionisci.com: ok

odpowiedz
Marcel - 18.08.2020 / 00:40, *.t-mobile.pl

Proponuję nowe pytania:
1. Ilu piłkarzy zarazi się koronaświrusem przed meczem?
2. Czy mecz w ogóle się odbędzie?

odpowiedz
Pawciu - 17.08.2020 / 11:13, *.net.pl

Ja bym dodal np. strzelcow poszczegolnych bramek :)

odpowiedz
Kibic L - 17.08.2020 / 10:48, *.centertel.pl

Czy zwycięzca rudny nie może otrzymywać dwóch biletów na najbliższy ligowy mecz? ;) Zawsze to zwiększy liczbę chętnych

odpowiedz
Też kibic L - 18.08.2020 / 05:13, *.optonline.net

@Kibic L : nie muszą to być bilety, jakieś legijne gadżety wystarczą, zawsze to większa frajda, chyba, że nie ma chętnego aby się w to aż tak mocno angażował ( czyli nie ma chęci ani czasu)

odpowiedz
SR - 18.08.2020 / 09:24, *.net.pl

@Kibic L : nie ma sponsora, nie ma biletow. Kiedys tak było ale...

odpowiedz