REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Radosna zabawa to Legia Warszawa (215)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Połączone siły legionistów - Dobrych Ludzi, Bielan, Łomianek oraz ZWL, wykonały 52-metrowe graffiti przy placu zabaw dla dzieci. W malowaniu wzięły udział również dzieci, dla których była to pierwsza przygoda ze sprayem. Na murze zaprezentowane zostały postacie z bajek z legijnymi akcentami oraz hasło "Radosna zabawa to Legia Warszawa".




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
1234 - 15.08.2020 / 04:07, *.centertel.pl

skoro radosna to jasne że w Radości ;)

odpowiedz
Mario - 14.08.2020 / 21:12, *.plus.pl

Przyłączam się do prośby kolegów, gdzie jest te graffiti? Jestem z poza W-wy, ale z miłą chęcią zabrałbym tam dzieciaki!

odpowiedz
Matigol - 14.08.2020 / 19:12, *.coriant.com

Szacunek za pomysł i wykonanie - świetna robota !
Co do narzekaczy na niejakiego Władeczka - naprawdę tak Wam przeszkadzają jego wpisy? Obraża kogoś ? Rzuca mięsem? Chłopak jest specyficzny, ma swój styl (jak każdy z nas), często jest zabawny więc dajcie sobie na luz i nie plucie na niego. Ważne że kocha Legię, nikomu z Was nigdy nie odpowiedział na zaczepkę tak więc nie rozumiem waszego lamentu. Takie to typowo polskie...

odpowiedz
Taki Jeden - 14.08.2020 / 17:48, *.t-mobile.pl

Jak oni to robią, że spray nie rozpryskuje się na wszystkie strony jak dezodorant tylko wychodzi taka ładna i wyraźna kreska? Nakładki jakieś na te puszki zakładają?

odpowiedz
StefQ - 14.08.2020 / 19:37, *.plus.pl

@Taki Jeden: Zmienia się końcówki. Są różne, do malowania kreski, do wypełnienia itd. Kupisz w większości sklepów dla graficiarzy :)

odpowiedz
Piotr - 14.08.2020 / 15:53, *.chello.pl

Bardzo fajny pomysł. Po mału nudzą mnie te pseudo patriotyczne malowidła.

odpowiedz
Bolo - 14.08.2020 / 14:21, *.tpnet.pl

A gdzie Zuma i Rocky? :)

odpowiedz
Władeczek - 14.08.2020 / 13:40, *.t-mobile.pl

Faken, kiedy jakieś legijne graffiti z maciorą?

odpowiedz
Autor - 14.08.2020 / 14:41, *.t-mobile.pl

@Władeczek: nikt Cię nie chce oglądać !!

odpowiedz
StefQ - 14.08.2020 / 16:49, *.centertel.pl

@Władeczek: Skończ z tym "faken" i wracaj do książek bo wrzesień tuż tuż. Nie wiem czy wiesz ale nikogo poza gimbazą to nie śmieszy.

odpowiedz
mG - 14.08.2020 / 12:26, *.101.2

Szacunek za wykonaną pracę!
:)

odpowiedz
mG - 14.08.2020 / 12:26, *.101.2

Szacunek za wykonaną pracę!
:)

odpowiedz
Kelly - 14.08.2020 / 12:25, *.plus.pl

Super! Gdzie to jest ? Muszę dzieci tam zabrać ?

odpowiedz
Koko - 14.08.2020 / 10:53, *.chello.pl

Super sprawa

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 14.08.2020 / 10:08, *.vectranet.pl

A gdzie Chase :D ???

odpowiedz