fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Drużyna Legii ponownie przebadana

źródło: Legia.com

Piłkarze i członkowie sztabu szkoleniowego Legii Warszawa 12 sierpnia przeszli ponowne badania w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19).

Testy dały wyniki ujemne - wszyscy przedstawiciele zespołu są zdrowi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
(L)egia - 13.08.2020 / 20:51, *.virginm.net

Oczywiście, że wszyscy zdrowi. Byli zdrowi jeszcze przed tym całym cyrkiem.

odpowiedz
Misiowaty - 13.08.2020 / 18:29, *.orange.pl

do bzura7: Tak wiem wiem widziałem, po prostu długo info nie było więc nie wiedziałem jak to z nim jest, czy będzie bigos czy nie.

odpowiedz
bzura7 - 13.08.2020 / 16:47, *.pirx.pl

do Misiowaty: Kapustka podpisał kontrakt na dwa lata pozdrawiam

odpowiedz
lucho_83 - 13.08.2020 / 16:35, *.chello.pl

No to oficjalnie Kapustka w Legii

odpowiedz
GOC (L) ŁAW - 13.08.2020 / 16:56, *.centertel.pl

@lucho_8:
Dokladnie, kontrakt na 2 lata ????

odpowiedz
Gizior - 13.08.2020 / 16:24, *.alfa-system.net

Czy redakcja coś może wspomnieć o kapustce?? Bo nie jest normalne 4 dni testy przechodzić :)

odpowiedz
Chris - 13.08.2020 / 15:56, *.t-mobile.pl

Teraz nie trzeba kupowac sedziego tylko kogos z sanepidu. Beda jaja jak za jaki czas wyjdzie ze walkower zalatwila pani Mariola z sanepidu.

odpowiedz
Zu(L)us - 13.08.2020 / 15:00, *.centertel.pl

No i co Panie Prezesie. W tydzień wyzdrowieli? W przedszkolu uczyli trzech magicznych słów-Proszę Dziękuję Przepraszam. Wybierz właściwe

odpowiedz
kaktus - 13.08.2020 / 16:20, *.tpnet.pl

@Zu(L)us:
To było w przedszkolu. W życiu dorosłym też są 3 magiczne słowa
Proszę
Dziękuję
Sp....
:)

odpowiedz
PLBBOY - 13.08.2020 / 17:00, *.play-internet.pl

@Zu(L)us: nie wiem z czym masz problem koleszko, ale chyba pomyliłeś strony. Idź z tą magią do PZPN i rudego.

odpowiedz
Marcel - 14.08.2020 / 02:28, *.t-mobile.pl

@PLBBOY: Z ato ja wiem, z czym ty masz problem - z ortografią. W języku polskim nie istnieje słowo "koleszko"...

odpowiedz
LG - 13.08.2020 / 14:44, *.chello.pl

A kto mnie przebada za darmo na covid?! Tyle testów się marnuje, żeby liga pełna darmozjadów mogła się toczyć...

odpowiedz
Luq - 13.08.2020 / 16:02, *.tpnet.pl

@LG: Czy Ty myślisz że oni te testy mają za darmo?
Marnuje się? No to niech nie grają do momentu, kiedy nie będzie zachorowań i wszyscy wyzdrowieją.

odpowiedz
PLBBOY - 13.08.2020 / 17:02, *.play-internet.pl

@LG: po co się męczysz? Idź na siatkówkę.

odpowiedz
Misiowaty - 13.08.2020 / 14:30, *.orange.pl

Kapustka, chyba nie przeszedł testów medycznych, gdyby przeszedł pomyślnie to już by info było tak mi się wydaje

odpowiedz
Alex Bielany - 13.08.2020 / 14:28, *.chello.pl

W necie jakis facet, Polak, w stanach zyje od lat opowiadal , jak poszedl zrobic test na korona wirusa, bo mial goraczke, mowi ze poszedl, zapisal sie w recepcji, wypisal formularz i poszedl do poczekalni, czekac na swoja kolej, mowil ze bylo mrowie ludzi, to czekal kilka godzin, w koncu sie wkurzyl i poszedl do domu, nie zrobiwszy testu, zdziwil sie lekko, gdy po 5 dniach dostal poczta list z przychodni ....ze ma wynik pozytywny
Autentyk....

odpowiedz
BRD - 13.08.2020 / 14:22, *.t-mobile.pl

Może z Kapustki głąba wycinają... ????

odpowiedz
meter - 13.08.2020 / 14:13, *.orange.pl

Gwilia na zdjęciu wygląda jakby coś przeskrobał:))

odpowiedz
Siwy - 13.08.2020 / 13:37, *.as9105.com

A co z Kapustka???

odpowiedz
Sputnik 44 - 13.08.2020 / 14:08, *.vectranet.pl

@Siwy: coś tam chyba nie idzie. Badali go w poniedziałek, minęły 3 dni i nic...

odpowiedz
Pepe - 13.08.2020 / 14:12, *.t-mobile.pl

@Siwy:
Jego jeszcze badają :)

odpowiedz
wróżbita maciej - 13.08.2020 / 14:27, *.t-mobile.pl

@Siwy: Nic już z tego nie będzie, teraz kombinują jakie oświadczenie wydać żeby wszyscy byli zadowoleni, prawdopodobnie o nie dogadaniu się w kwestii kontraktu lub co do kwoty transferu z Angolami.

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 13.08.2020 / 16:34, *.as13285.net

@Siwy: Oficjalnie w Legii

odpowiedz
Śmieszek - 13.08.2020 / 13:37, *.co.uk

To dobrze że wszyscy przebadani .....pyta ile czy wszyscy wyniki sprawdzili ;)

odpowiedz
jo - 13.08.2020 / 15:11, *.tpnet.pl

@Śmieszek: w kontekście ostatnich wydarzeń to słuszna uwaga...

odpowiedz