fot. AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów
REKLAMA

Legioniści zagrają w Wilanów Futsal Cup

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

"Wojskowi" wezmą dziś udział w turnieju organizowanym przez AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów. Pierwszy mecz legioniści rozegrają o godzinie o 10, a ich rywalem będzie AZS UMCS Lublin. Następnie o godzinie 14 warszawscy futsaliści podejmą ekstraklasowy Piast Gliwice.

Niestety, z uwagi na ciągły wzrost zakażeń na COVID-19, turniej odbędzie się bez publiczności. Kibice wydarzenie będą mogli obejrzeć tutaj.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.