Filip Mladenović- fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Debiuty Mladenovicia i Juranovicia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Filip Mladenović oraz Josip Juranović zadebiutowali w barwach Legii. Były piłkarz Lechii wyszedł na boisko w wyjściowym składzie i od początku był aktywny na lewej stronie. Swój 70. minutowy występ podsumował zdobytą bramką. Z kolei Chorwat pojawił się na murawie w drugiej części gry zmieniając Michała Karbownika. Były gracz Hajduka miał udział przy trzecim trafieniu Macieja Rosołka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Chris - 18.08.2020 / 08:53, *.action.pl

Juranović ma dużego plusa ale na Covida :(

odpowiedz
GOC (L) ŁAW - 15.08.2020 / 11:40, *.centertel.pl

Jezeli Legia tak będzie grała to My poprostu ligę zamieciemy i puchary na spokojnie :)

odpowiedz
meter - 15.08.2020 / 11:05, *.t-mobile.pl

Zuchy!!!

odpowiedz
M3 - 15.08.2020 / 10:56, *.play-internet.pl

Moim zdanie zagrali co najmniej przyzwoicie. Juranovic umie minąć rywali i dużo widzi. Z Wszołkiem będzie czesał całą prawą stronę ligi. Mladenovic jest kocurem. Myślę że w Legii jeszcze się rozwinie, a atmosfera trybun nie jeden raz doda mu skrzydeł. Świetny transfer.

odpowiedz
Arek - 15.08.2020 / 00:02, *.tpnet.pl

Mladen ładnie hasał na tej lewej stronie.

odpowiedz
Wolfik - 15.08.2020 / 00:16, *.play-internet.pl

@Arek: Z tego był/jest znany. Będzie to spore wzmocnienie o ile będzie trzymał buzię na kłódkę.

odpowiedz
Rambo - 14.08.2020 / 23:19, *.centertel.pl

Fajny debiut Filipa. Ma ułożoną tą lewą nóżkę i w końcu to są dośrodkowania, a nie balony.

odpowiedz
Lowolak - 14.08.2020 / 23:15, *.centertel.pl

Dwa wielkie plusy

odpowiedz
Autor - 14.08.2020 / 23:08, *.145.181

Bardzo ładnie ????????

odpowiedz
Sebas (L) - 14.08.2020 / 23:06, *.t-mobile.pl

Brawo Mladenovic I Josip szczególnie Mlado za bardzo dobry wystep to będą wzmocnienia widac golym okiem.Pzdr Legioniści

odpowiedz