Legia - AZS Gdańsk - fot. Jacek Wójcikowski
REKLAMA

Futsal

Legia trzecia w Wilanów Futsal Cup 2020

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Legioniści zajęli trzecie miejsce w Wilanów Futsal Cup 2020. "Wojskowi" w meczu o brązowy medal wygrali 5-1 z AZS Uniwersytet Gdański. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem legionistów, które zapewnił Bartłomiej Świniarski. W drugiej części spotkania warszawiacy zdominowali rywala i po trafieniu dołożyli: Paweł Tarnowski, Mariusz Milewski, Mateusz Gliński i Grzegorz Och.

W sobotę legioniści 3-5 przegrali z AZS-em UMCS Lublin, a następnie 3-2 pokonali ekstraklasowego Piasta Gliwice. Wszystkie ekipy w naszej grupie zdobyły po tyle samo punków, a więc o ostatecznych lokatach zadecydował bilans bramkowy, który legioniści mieli gorszy od gliwiczan. Ostatecznie "Wojskowi" wzięli udział w meczu o trzecie miejsce, który wygrali.

Za zajęcie trzeciego miejsca, nasz zespół odebrał puchar od organizatora turnieju. W zawodach triumfowała drużyna Piasta Gliwice, która w finale pokonała AZS UW Wilanów 7-0.

Legioniści sezon ligowy rozpoczną za miesiąc. W kolejny weekend czeka nas wyjazdowy sparing w Toruniu.Legia Warszawa 5-1 AZS Gdańsk
15' 1-0 Bartłomiej Świniarski
27' 2-0 Paweł Tarnowski
29' 3-0 Mariusz Milewski
31' 4-0 Mateusz Gliński
33' 4-1 Mateusz Wesserling
35' 5-1 Grzegorz Och


fot. Jacek Wójcikowski

fot. Janek Malarz
fot. Janek Malarz

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.